Kamerzysta ślubny TOP 10!

Wiemy, że obraz nie zastąpi tysiąca słów. Planując swój ślub nie możesz zapomnieć jednym z najważniejszych elementów uroczystości, czyli o uwiecznianiu momentów w formie wideo. Aby upamiętnić ten niezwykły moment, dzielić się nim i przeżywać ponownie emocje, pocałunki oraz radość gości!

Wszyscy kamerzyści w branży ślubnej są na swój sposób wyjątkowi. My jako Zankyou zdecydowaliśmy się wybrać 10 TOP kamerzystów ślubnych, aby ułatwić nowożeńcom odnalezienie ich kamerzysty na ten jedyny dzień! Oto nasz 10, zapraszamy!

1. Na Całe Życie

Na Całe Życie – grupa młodych i kreatywnych ludzi, którzy z ambicją i pasją tworzą ciekawe, pełne emocji i wzruszeń, a ponadto po prostu „na czasie”  Nowoczesne Filmy Ślubne! O sobie mówią, że są szczęściarzami, gdyż to, co przynosi im tak wiele satysfakcji i w czym czują się jak ryby w wodzie, jest równocześnie codziennym zajęciem i  ich pracą. W filmach, które tworzą, przede wszystkim stawiają na EMOCJE i to wielokrotnie wyróżnia ich na tle szerokiej konkurencji. Zespół „Na Całe Życie” podejmie się nawet najbardziej ekstremalnych wyzwań, zatem jeśli właśnie tego szukacie u ekipy, która opowie Waszą historię za pośrednictwem emocjonującego i pięknego filmu, to napiszcie i przekonajcie się sami!

2. IdMultimedia

IdMultimedia to przede wszystkim nowoczesne, filmowe i fotograficzne reportaże ślubne. Jesteśmy grupą ludzi, którzy tylko dlatego wykonują to od lat, bo odnajdują w tym radość i pasję! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji filmów i zdjęć ślubnych wypracowaliśmy autorską metodę pracy z Parami, która pozwala na wyczucie potrzeb i oczekiwań. Nasi fotografowie i operatorzy są podczas całego reportażu praktyczne niewidoczni, staramy się zrobić wszystko, abyście jak najmniej czuli naszą obecność tego dnia. W miarę możliwości wykorzystujemy naturalne oświetlenie, wprowadzamy jak najmniej elementów „reżyserowania” wydarzeń, na rzecz bycia ich uczestnikiem i obserwatorem.

Wiemy, że dzień ślubu jest dla Was jedyny i niepowtarzalny, tak więc naszym celem jest uwiecznienie go w taki sposób, abyście za tydzień, miesiąc czy rok, wracali do zdjęć i filmu z taką samą przyjemnością, uśmiechem na twarzy lub łzą wzruszenia.

Mieścimy się w Warszawie, ale pracujemy na terenie całej Polski, wykonujemy też zagraniczne sesje i reportaże. Jeśli macie niekonwencjonalny pomysł na sesję ślubną, lub planujecie ten niezwykły dzień za granicą – z wielką przyjemnością będziemy Wam towarzyszyli.

Czasem słowa nie są w stanie wszystkiego wyrazić, wówczas przemawiają obrazy.

Pictures speak, when words can’t…

3. Studio Videofilmowe Movie Factory

Spełniamy marzenia o idealnym filmie ślubnym. Jesteśmy młodymi kreatywnym zespołem, którego pasją jest praca z kamerą. Movie Factory jako marka pojawiła się na polskim rynku w 2010 roku i posiada bardzo duże doświadczenie w dziedzinie realizacji filmowych oraz telewizyjnych. Oferujemy wideofilmowanie na wyjątkowym poziomie. Pragniemy dopasować nasze filmy do Państwa wyobraźni i gustu.

 4. Pro Studio

Tworzymy wysokiej jakości filmy ze ślubów, reklamy, filmy promocyjne, teledyski, sesje filmowe (video-modeling). Nasze produkcje realizujemy w wybranym przez Ciebie miejscu na ziemi.

5. GetMarried

Stworzyliśmy GetMarried, aby dać każdej Parze Młodej pamiątkę z ich ślubu i wesela. Nie da się ukryć, że nasze filmy są takie jak my – wesołe, kolorowe i dynamiczne. Staramy się rozmawiać z każdą z Par i opracowywać ich film zgodnie z oczekiwaniami. To, co robimy sprawia nam radość, dlatego często jesteśmy posądzani o flirt w pracy. Zawsze staramy się tworzyć wyjątkowe produkcje, a czym zaskoczymy Was w przyszłym roku?

 6. Integrall

Jako nowoczesna i profesjonalna firma oferujemy Państwu wideofilmowanie. Kwalifikacje, doświadczenie i obycie, jakie posiadamy pozwalają na świadczenie najwyższej jakości usług. Wideofilmowanie jest naszą pasją. Warszawa, Mińsk Mazowiecki to tereny, gdzie cieszymy się szerokim gronem zaufanych klientów. Podczas pracy cechuje nas niezmierna dokładność, pomysłowość, oryginalność, a co najważniejsze niewątpliwa precyzja. Gwarantujemy pełne zadowolenie z naszej pomocy na każdej płaszczyźnie. Proponujemy jedynie najnowocześniejsze rozwiązania. Nasza firma sprawdzi się świetnie również podczas realizacji teledysków. Jesteśmy pewni, że podczas współpracy z klientami w pełni uda nam się zrealizować zamysł i spełnić wszelkie oczekiwania. Zachęcamy do zapoznana się z przykładowymi filmami, dostępnymi na stronie. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia wszelkich szczegółów!

 7. Nasz moment

Naszym zdaniem film ślubny musi być oparty nie tylko na estetyce kinematografii, ale dla nas ważniejsza jest treść emocjonalna – Wasza miłość, więzi a także rodzina i przyjaciele.

Staramy się w jak najlepszy sposób uchwycić ten jeden najważniejszy dzień Waszego życia. Za każdą parą kryje się inna historia, my jesteśmy od tego żeby ją opowiedzieć w jedyny i niepowtarzalny sposób. – ekipa Nasz Moment.

8. AnMA

Film to poezja wierszem pisana, wstając co dzień rano zastanawiamy się co nowego zrobić jeszcze , aby była zapamiętana.. Niema dwóch identycznych nocy,… pocałunków… i filmów, to co dla Was tworzymy nie mieści się w standardach obecnie obowiązujących na rynku, idziemy o krok do przodu jesteśmy w stanie zorganizować dla Was oprócz niepowtarzalnego filmu w bajecznym miejscu i klimacie i niekoniecznie w Polsce, zorganizujemy dla Was plejadę gwiazd, która będzie cudowną niespodzianką dla Was i dla wszystkich Waszych Gości, oprócz tego współpracujemy tylko z najlepszymi profesjonalistami z branży ślubnej w Polsce i tu oferujemy nasze wsparcie.Pracujemy zespołowo w kilku operatorów, stąd jesteśmy zawsze wszędzie tam gdzie być powinniśmy by uchwycić ,,ten moment”, ,,ta chwilę”, ,,ten gest”, wszystko po to abyście mogli przeżyć z nami ten dzień raz jeszcze – tym razem jako widz, ale w roli głównej. Nie nasze słowa, lecz filmy są najlepszym komentarzem do wymienionego scenariusza. Obecnie nasze – ale może być… Wasze AnMa Studio – Profesjonalne fimowanie.

9. Studio Concept

Zajmujemy się produkcją filmów ślubnych od kilku lat. Nasze doświadczenie zarówno w branży ślubnej jak i komercyjnej oraz telewizyjnej zaowocowałowo wypracowaniem nowoczesnego stylu. Nieustannie dążymy do zmiany oblicza filmów ślubnych.

10. Panorama Projekt

Jesteśmy nie tylko firmą i współpracownikami, ale także przyjaciółmi, dzięki czemu z łatwością współpracujemy ze sobą dzieląc się jedną pasją i celem. To wszystko wpływa na jakość naszych usług oraz pozwala stworzyć luźną i wesołą atmosferą podczas wykonywania zleceń. Cieszymy się że z naszej pasji stworzyliśmy sposób na życie, dlatego dajemy z siebie wszystko podczas każdego zlecenia. Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych reportaży ślubnych w Polsce jak i również za granicą

Zaprezentowaliśmy naszym zdaniem najlepszych kamerzystów ślubnych.

W organizowaniu swojego wielkiego dnia nie należy zapominać także o innych ważnych elementach, na przykład: zespół, dekoracje, suknie, garnitur, a co ponadto o fotografie. Zapraszamy fotografów, filmowców oraz firmy organizujące ślub, ponieważ ślub zasługuje na to, aby był jedyny i idealny!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Komentarze (4)

Skomentuj artykuł

Fotograf ślubny w Trójmieście. Sprawdź!
Fotograf ślubny w Trójmieście. Sprawdź!
Jeśli szukasz świetnego fotografa na swój ślub z Trójmiasta, to dla Was wybraliśmy mistrzów obiektywu! Zapraszamy!
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
Najbardziej pożądane zapachy roku! Znajdź swój!
Najlepsze miejsca na Twoje przyjęcie ślubne w Warszawie!
Najlepsze miejsca na Twoje przyjęcie ślubne w Warszawie!
Najlepsze miejsca na wesele w Warszawie. Zorganizuj wymarzone przyjęcie weselne dzięki wyborze Zankyou!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji