Kamerzysta ślubny TOP 10!

Poznaj najlepszych kamerzystów według Zankyou na sezon 2016!

  • Fotograf i kamerzysta
  • Polska
  • Mazowieckie

Wiemy, że obraz nie zastąpi tysiąca słów. Planując swój ślub nie możesz zapomnieć jednym z najważniejszych elementów uroczystości, czyli o uwiecznianiu momentów w formie wideo. Aby upamiętnić ten niezwykły moment, dzielić się nim i przeżywać ponownie emocje, pocałunki oraz radość gości!

Publikacja

Wszyscy kamerzyści w branży ślubnej są na swój sposób wyjątkowi. My jako Zankyou zdecydowaliśmy się wybrać 10 TOP kamerzystów ślubnych, aby ułatwić nowożeńcom odnalezienie ich kamerzysty na ten jedyny dzień! Oto nasz 10, zapraszamy!

Na Całe Życie

Na Całe Życie – grupa młodych i kreatywnych ludzi, którzy z ambicją i pasją tworzą ciekawe, pełne emocji i wzruszeń, a ponadto po prostu „na czasie”  Nowoczesne Filmy Ślubne! O sobie mówią, że są szczęściarzami, gdyż to, co przynosi im tak wiele satysfakcji i w czym czują się jak ryby w wodzie, jest równocześnie codziennym zajęciem i  ich pracą. W filmach, które tworzą, przede wszystkim stawiają na EMOCJE i to wielokrotnie wyróżnia ich na tle szerokiej konkurencji. Zespół „Na Całe Życie” podejmie się nawet najbardziej ekstremalnych wyzwań, zatem jeśli właśnie tego szukacie u ekipy, która opowie Waszą historię za pośrednictwem emocjonującego i pięknego filmu, to napiszcie i przekonajcie się sami!

 Na Całe ŻycieDowiedz się więcej “ Na Całe Życie”
Na Całe Życie

2. IdMultimedia

IdMultimedia to przede wszystkim nowoczesne, filmowe i fotograficzne reportaże ślubne. Jesteśmy grupą ludzi, którzy tylko dlatego wykonują to od lat, bo odnajdują w tym radość i pasję! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji filmów i zdjęć ślubnych wypracowaliśmy autorską metodę pracy z Parami, która pozwala na wyczucie potrzeb i oczekiwań. Nasi fotografowie i operatorzy są podczas całego reportażu praktyczne niewidoczni, staramy się zrobić wszystko, abyście jak najmniej czuli naszą obecność tego dnia. W miarę możliwości wykorzystujemy naturalne oświetlenie, wprowadzamy jak najmniej elementów „reżyserowania” wydarzeń, na rzecz bycia ich uczestnikiem i obserwatorem.

Wiemy, że dzień ślubu jest dla Was jedyny i niepowtarzalny, tak więc naszym celem jest uwiecznienie go w taki sposób, abyście za tydzień, miesiąc czy rok, wracali do zdjęć i filmu z taką samą przyjemnością, uśmiechem na twarzy lub łzą wzruszenia.

Mieścimy się w Warszawie, ale pracujemy na terenie całej Polski, wykonujemy też zagraniczne sesje i reportaże. Jeśli macie niekonwencjonalny pomysł na sesję ślubną, lub planujecie ten niezwykły dzień za granicą – z wielką przyjemnością będziemy Wam towarzyszyli.

Czasem słowa nie są w stanie wszystkiego wyrazić, wówczas przemawiają obrazy.

Pictures speak, when words can’t…

IdMultimediaDowiedz się więcej “IdMultimedia”
IdMultimedia

3. Studio Videofilmowe Movie Factory

Spełniamy marzenia o idealnym filmie ślubnym. Jesteśmy młodymi kreatywnym zespołem, którego pasją jest praca z kamerą. Movie Factory jako marka pojawiła się na polskim rynku w 2010 roku i posiada bardzo duże doświadczenie w dziedzinie realizacji filmowych oraz telewizyjnych. Oferujemy wideofilmowanie na wyjątkowym poziomie. Pragniemy dopasować nasze filmy do Państwa wyobraźni i gustu.

Studio Videofilmowe Movie FactoryDowiedz się więcej “Studio Videofilmowe Movie Factory”
Studio Videofilmowe Movie Factory

 4. Pro Studio

Tworzymy wysokiej jakości filmy ze ślubów, reklamy, filmy promocyjne, teledyski, sesje filmowe (video-modeling). Nasze produkcje realizujemy w wybranym przez Ciebie miejscu na ziemi.

Pro StudioDowiedz się więcej “Pro Studio”
Pro Studio

5. GetMarried

Stworzyliśmy GetMarried, aby dać każdej Parze Młodej pamiątkę z ich ślubu i wesela. Nie da się ukryć, że nasze filmy są takie jak my – wesołe, kolorowe i dynamiczne. Staramy się rozmawiać z każdą z Par i opracowywać ich film zgodnie z oczekiwaniami. To, co robimy sprawia nam radość, dlatego często jesteśmy posądzani o flirt w pracy. Zawsze staramy się tworzyć wyjątkowe produkcje, a czym zaskoczymy Was w przyszłym roku?

GetMarriedDowiedz się więcej “GetMarried”
GetMarried

 6. Integrall

Jako nowoczesna i profesjonalna firma oferujemy Państwu wideofilmowanie. Kwalifikacje, doświadczenie i obycie, jakie posiadamy pozwalają na świadczenie najwyższej jakości usług. Wideofilmowanie jest naszą pasją. Warszawa, Mińsk Mazowiecki to tereny, gdzie cieszymy się szerokim gronem zaufanych klientów. Podczas pracy cechuje nas niezmierna dokładność, pomysłowość, oryginalność, a co najważniejsze niewątpliwa precyzja. Gwarantujemy pełne zadowolenie z naszej pomocy na każdej płaszczyźnie. Proponujemy jedynie najnowocześniejsze rozwiązania. Nasza firma sprawdzi się świetnie również podczas realizacji teledysków. Jesteśmy pewni, że podczas współpracy z klientami w pełni uda nam się zrealizować zamysł i spełnić wszelkie oczekiwania. Zachęcamy do zapoznana się z przykładowymi filmami, dostępnymi na stronie. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia wszelkich szczegółów!

IntegrallDowiedz się więcej “Integrall”
Integrall

 7. Nasz moment

Naszym zdaniem film ślubny musi być oparty nie tylko na estetyce kinematografii, ale dla nas ważniejsza jest treść emocjonalna – Wasza miłość, więzi a także rodzina i przyjaciele.

Staramy się w jak najlepszy sposób uchwycić ten jeden najważniejszy dzień Waszego życia. Za każdą parą kryje się inna historia, my jesteśmy od tego żeby ją opowiedzieć w jedyny i niepowtarzalny sposób. – ekipa Nasz Moment.

Nasz momentDowiedz się więcej “Nasz moment”
Nasz moment

9. Studio Concept

Zajmujemy się produkcją filmów ślubnych od kilku lat. Nasze doświadczenie zarówno w branży ślubnej jak i komercyjnej oraz telewizyjnej zaowocowałowo wypracowaniem nowoczesnego stylu. Nieustannie dążymy do zmiany oblicza filmów ślubnych.

Studio ConceptDowiedz się więcej “Studio Concept”
Studio Concept

10. Panorama Projekt

Jesteśmy nie tylko firmą i współpracownikami, ale także przyjaciółmi, dzięki czemu z łatwością współpracujemy ze sobą dzieląc się jedną pasją i celem. To wszystko wpływa na jakość naszych usług oraz pozwala stworzyć luźną i wesołą atmosferą podczas wykonywania zleceń. Cieszymy się że z naszej pasji stworzyliśmy sposób na życie, dlatego dajemy z siebie wszystko podczas każdego zlecenia. Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych reportaży ślubnych w Polsce jak i również za granicą

Panorama ProjektDowiedz się więcej “Panorama Projekt”
Panorama Projekt

Zaprezentowaliśmy naszym zdaniem najlepszych kamerzystów ślubnych.

W organizowaniu swojego wielkiego dnia nie należy zapominać także o innych ważnych elementach, na przykład: zespół, dekoracje, suknie, garnitur, a co ponadto o fotografie. Zapraszamy fotografów, filmowców oraz firmy organizujące ślub, ponieważ ślub zasługuje na to, aby był jedyny i idealny!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nasz moment Kamerzysta na wesele
IdMultimedia Kamerzysta na wesele
Panorama Projekt Kamerzysta na wesele
Pro Studio Kamerzysta na wesele
Movie Factory Kamerzysta na wesele
Getmarried Kamerzysta na wesele
Integrall Kamerzysta na wesele
Studio Concept Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (4)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!