92

Opis

Jeśli zastanawiacie się:

  • Jak zatrzymać magię wyjątkowej chwili?
  • Jak sprawić by najważniejsze momenty w życiu nie poszły w zapomnienie?
  • Jak uwiecznić klimat i emocje, by móc je przeżywać wciąż na nowo?


Dobrze trafiliście! To nasz przepis:

Szczypta wyczucia, odrobina wyobraźni, duża łyżka warsztatu, dodajemy około kilograma pasji oraz litr schłodzonej ambicji, a to wszystko podajemy z  lampką wytrawnego nastroju.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zajmujemy się produkcją filmów ślubnych od wielu lat.
Nasze doświadczenie zarówno w tej branży,
w branży komercyjnej oraz telewizyjnej zaowocowało
wypracowaniem nowoczesnego stylu.
Nieustannie dążymy do zmiany oblicza filmów ślubnych.
Nudne, kilkugodzinne, pozbawione odpowiedniego
warsztatu filmy od lat funkcjonują i wciąż stanowią
zdecydowany udział w rynku, głównie ze względu
na niską cenę.
Studio Concept wyróżnia się podstawowymi aspektami: jesteśmy profesjonalną firmą, a wykonywany przez nas zawód jest naszą pasją. Stale rozwijamy swoje umiejętności poprzez udział w projektach komercyjnych i telewizyjnych.
Filmy ślubne realizujemy przy pomocy profesjonalnego sprzętu. Kierując się opinią naszych klientów stworzyliśmy nową ofertę na 2017/2018 rok, w której główny nacisk stawiamy na realizację filmów ślubnych za pomocą aparatów DSLR (lustrzanek), steadycamu, slidekamera, dronu co pozwala uzyskać w pełni profesjonalny i ciekawy obraz.

Fotografia

Hmmm... cóż można powiedzieć o naszej fotografii?
Najlepiej odwiedzić galerię i samemu ocenić.
Fotografie powinny oddawać to co w Was ukryte:
pragnienia, emocje, moc chwili. Staramy się dobierać styl
fotografii do charakteru i temperamentu pary, co z pewnością nas wyróżnia. Praca z ludźmi podczas sesji jest dla nas zabawą. Spełniając Wasze marzenia o wyjątkowych fotografiach, realizujemy swoje ambicje i zamiłowania.

Wykonujemy reportaż z dnia zaślubin oraz sesje plenerowe. Rodzaj fotografii, klimat, i miejsce pleneru zawsze jest konsultowany z naszymi klientami.

Nie ograniczamy się co do ilości wykonanych fotografii. Otrzymujecie Państwo wszystkie zdjęcia jakie uda nam sie wykonać.

Gwarantujemy, że zdjęć nie będzie mniej niż 500. Wszystkie zdjęcia (obrobione i te nie poddane obróbce) nagrane na płycie DVD przekażemy w Wasze ręce.

Każde ujęcie to dla nas wyzwanie, bo drugie takie samo może się nie powtórzyć!

Szczegóły

Opinia/i (9)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9
9 opinii
Przez anna.w86s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mega profesjonaliści! Wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie. Super sprzęt, ogromna wiedza i doświadczenie. A przy tym normalni, sympatyczni, zabawni i uczciwi ludzie. Polecam z czystym sumieniem!

Zgłoś nadużycie
Przez sylwik669s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dziękujemy bardzo załodze Studio Concept za przygotowanie wzruszającego teledysku z naszych zaślubin - do dzisiaj łezka pojawia się przy oglądaniu. To był bardzo ważny dzień  dla nas,  a dzięki Kubie te ulotne chwile zostały uchwycone na zdjęciach. Firma warta każdej ceny - my to wiemy :) Będziemy do was wracać jeśli pojawi się ku temu okazja 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Rewelacyjna ekipa, niesamowity profesjonalizm! Nawet jeżeli na co dzień  czujesz się skrępowany przed obiektywem aparatu lub przed kamerą to ekipa Studio Concept działa w bardzo dyskretny sposób, zupełnie niezauważona a jednocześnie potrafią uchwycić niezapomniane momenty z Twojego najważniejszego wydarzenia! Film z wesela i sesji plenerowej wyglądał, jak prawdziwe dzieło sztuki a piękne zdjęcia dopełniały całokształtu. Bardzo pozytywne wrażenia ze współpracy, polecamy!

Zgłoś nadużycie
Przez awalicka.85s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca polecam współpracę z firmą Studio Concept. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, wspaniała atmosfera, cenne uwagi, jakość na najwyższym poziomie. Warto im zaufać w tym wyjątkowym dniu.

Zgłoś nadużycie
Przez katiejedynaks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Studio Concept to niesamowita grupa profesjonalistów. Efekty ich pracy przerosły nasze wszelkie oczekiwania. Potrafią złapać emocje i przedstawić je w postaci filmu i zdjęć w piękny sposób. Film ogląda się z przyjemnością i wzruszeniem ponieważ pokazuje on najważniejsze momenty tego dnia. Bardzo ważnym aspektem jest przemiła współpraca. Dużym plusem jest także bogata oferta która pozwala na personalizacje uslugi wedle upodoban. Studio Concept to przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy słuchają oczekiwań klienta i tworzą niesamowitą pamiątke na całe życie.

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Kamerzysta ślubny TOP 10!
Kamerzysta ślubny TOP 10!

Lista wszystkich lokalizacji Studio Concept w Mazowieckie:

Warszawa