Najlepszy wedding planner w Warszawie!

Sprawdź najlepszego wedding plenera z Warszawy według Zankyou!

  • Konsultant
  • Mazowieckie

Każda kobieta marzy, aby dzień ślubu był najpiękniejszym dniem w życiu. Wymarzona sala weselna, wyjątkowe kwiaty o subtelnym zapachu wiosny, idealnie dopasowana suknia ślubna, perfekcyjny makijaż… To właśnie wedding plannerzy przy pomocy czarodziejskiej różdżki sprawiają, że dzień ślubu wygląda jak z bajki. Wedding plannerzy to anioły, które potrafią zdziałać cuda i doprowadzają do łez szczęścia niemalże wszystkie Pary Młode. Zastanawiacie się jak wybrać wedding plannera? Przygotowaliśmy dla Was ranking najlepszych wedding plannerów z Warszawy. Mamy nadzieję, że dzięki nim spełnią się wszystkie Wasze marzenia.

One kropka

Publikacja

One – to my, trzy różne kobiety, które łączy jeden cel – tworzyć przyjęcia niebanalne. Kropka, najlepiej charakteryzuje nasze podejście do klienta – Wasze przyjęcie ma być idealne i kropka. Kropka, to mamy nadzieję również koniec Waszych poszukiwań wedding plannera, po prostu ONE i kropka.

Organizując Wasze przyjęcia stawiamy na koncepcję, wyszukujemy najlepsze miejsca, sprawdzamy je osobiście, testujemy kuchnie, przesłuchujemy muzyków, oglądamy setki reportaży fotograficznych i filmowych, tworzymy stylizację, konfrontujemy własne pomysły i przedstawiamy Wam esencję, z której wybieracie to, co Wam najbardziej odpowiada. Ślubne i nieślubne koncepcje oraz pomysły podrzucamy Wam też na naszym autorskim, eksperckim blogu, bo uwielbiamy jak ludzie celebrują te najważniejsze momenty w swoim życiu!

One kropka, fot. Kinga HerokDowiedz się więcej “One kropka, fot. Kinga Herok”
One kropka, fot. Kinga Herok
One kropka, fot. Kinga HerokDowiedz się więcej “One kropka, fot. Kinga Herok”
One kropka, fot. Kinga Herok
One kropka, fot. Kinga HerokDowiedz się więcej “One kropka, fot. Kinga Herok”
One kropka, fot. Kinga Herok

Passion for Wedding

Organizacja ślubu oraz przyjęcia wymaga od przyszłych małżonków podjęcia ważnych decyzji, dopełnienia szeregu formalności, czy  załatwienia wielu spraw. Przygotowania do tego wydarzenia to okres intensywnej pracy, angażującej czasowo i emocjonalnie. W dniu przyjęcia jesteśmy zawsze o dwa kroki przed wszystkimi. Zajmujemy się nie tylko przygotowaniem, ale również koordynacją samej uroczystości. Przez cały okres przygotowań pozostajemy w ścisłym kontakcie z naszymi parami, służymy wsparciem, proponujemy nieszablonowe rozwiązania, z góry przewidujemy sytuacje, które mogą wydarzyć się niespodziewanie i wymagają dobrze przygotowanego planu. Nasz konsultant pomoże zorganizować przyjęcie dopasowane do indywidualnych preferencji Młodej Pary, budżetu, miejsca oraz liczby gości. Opierając się na posiadanym doświadczeniu i znajomości rynku ślubnego, Agencja Passion For Wedding oferuje kompleksowe usługi w zakresie organizacji ślubu i przyjęcia weselnego. Łączymy profesjonalizm, rzetelność i rozsądek, zwracając szczególną uwagę na jakość oraz oryginalność proponowanych przez nas rozwiązań.
Dowiedz się więcej “”
Passion for Wedding
Dowiedz się więcej “”
Passion for Wedding
Dowiedz się więcej “”
Passion for Wedding

Kamila Romanow

“Kamila Romanow- wedding plannerka, założycielka agencji ślubnej. Autorka pierwszej w Polsce książki o ślubnym savoir-vivre „Wasz wymarzony dzień”. Propagatorka pracy konsultanta ślubnego w Polsce. Entuzjastka uroczystości pełnych magii. Praca organizatora ślubnego jak twierdzi, to zajęcie wielopłaszczyznowe, wykraczające poza standardowe usługi. Bo ślub to nie tylko logistyka, ale przede wszystkim emocje jakie temu dniu towarzyszą, dlatego tak ważne jest, aby dobry plan i czuwanie nad płynnym przebiegiem uroczystości powierzyć w odpowiednie ręce. Spokojne i wzruszające przeżycie ślubu to ogromny kapitał emocjonalny na wspólne życie małżeńskie. „Każdy ślub to historia, a jaka jest Wasza…?”

Kamila Romanow, fot. Adam SobolewskiDowiedz się więcej “Kamila Romanow, fot. Adam Sobolewski”
Kamila Romanow, fot. Adam Sobolewski
Kamila Romanow, fot. Bajkowe ślubyDowiedz się więcej “Kamila Romanow, fot. Bajkowe śluby”
Kamila Romanow, fot. Bajkowe śluby
Kamila Romanow, fot. Studio słońDowiedz się więcej “Kamila Romanow, fot. Studio słoń”
Kamila Romanow, fot. Studio słoń

Manufaktura ślubów

Pomagamy Parom Młodym zorganizować ślub i wesele marzeń gwarantując najwyższą jakość usług. Naszą mocną stroną są wesela z motywem przewodnim i indywidualizacja projektów, tak by każda uroczystość była niezapomnianym przeżyciem zarówno dla Pary Młodej jak i gości. Służymy pomocą na każdym etapie planowania ślubu i wesela i w dowolnym zakresie usług – wiemy, że każda z naszych par ma inne oczekiwania. Dodatkowo wzbogaciliśmy naszą ofertę o wykonywanie dekoracji ślubnych. Dzięki temu mamy pewność, że całość będzie spójna i niepowtarzalna. Przekraczamy granice, przełamujemy stereotypy i odrzucamy rutynę – wyznaczamy nowe trendy. Wszystko po to, by jak najlepiej oddać wyjątkowość Waszego wyjątkowego dnia!”

Manufaktura ślubów, fot. Karolina ŻukDowiedz się więcej “Manufaktura ślubów, fot. Karolina Żuk”
Manufaktura ślubów, fot. Karolina Żuk
Manufaktura ślubów, fot. Sebastian MałachowskiDowiedz się więcej “Manufaktura ślubów, fot. Sebastian Małachowski”
Manufaktura ślubów, fot. Sebastian Małachowski
Manufaktura ślubów, fot. Hello Wedding PhotographerDowiedz się więcej “Manufaktura ślubów, fot. Hello Wedding Photographer”
Manufaktura ślubów, fot. Hello Wedding Photographer

Ślubna Pracownia

Ślubna Pracownia to agencja ślubna gotowa spełnić najbardziej wyszukane oczekiwania Pary Młodej. Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubów i wesel. Nasi konsultanci sprawią, iż ten dzień zostanie zapamiętany jako zbiór najpiękniejszych chwil w życiu każdej Pary Młodej. Ślubna Pracownia to jedna z pierwszych w Polsce profesjonalnych firm działająca od 2006 r., kierująca się Kodeksem Etycznym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Mamy na swoim koncie ponad 250 zrealizowanych wesel. Nasze doświadczenie organizacyjne oraz profesjonalizm są powszechnie cenione, a każdemu szczegółowi wesela nadajemy odpowiednią rangę i odrębną jakość. Nasze motto brzmi: “To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące”. Chętnie spełnimy też Wasze marzenia!”

Dowiedz się więcej “”
Ślubna Pracownia
Dowiedz się więcej “”
Ślubna Pracownia, fot. Adam Sobolewski
Dowiedz się więcej “”
Ślubna Pracownia, fot. Adam Sobolewski

Perfect Day Wedding Planners

Perfect Day to duet Anny Piwońskiej i Kamili Kenig czyli agencja, która bezapelacyjnie udowadnia nam w każdym sezonie, że stworzona jest do zadań specjalnych, jakimi są ekskluzywne przyjęcia weselne. Wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe i piorunujący efekt, który onieśmiela bogactwem programu i dekoracji. Anna Piwońska i Kamila Kenig spełniają każde życzenie wymagającego klienta, bo jak same wspominają w wywiadzie dla Zankyou: “ Nie chcemy organizować bardzo wielu wesel w jednym sezonie, ale lubimy koncentrować się na naprawdę skomplikowanych projektach. Pełen profesjonalizm, doskonałe przygotowanie i pełna przyjemność ze współpracy! Anna Piwońska i Kamila Kenig prowadzą szkolenia w zakresie kompleksowej organizacji ślubów i wesel, rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, ucząc przyszłych konsultantów ślubnych jak organizować śluby i wesela par polskich i międzynarodowych.

Perfect Day Wedding PlannersDowiedz się więcej “Perfect Day Wedding Planners”
Perfect Day Wedding Planners
Perfect Day Wedding PlannersDowiedz się więcej “Perfect Day Wedding Planners”
Perfect Day Wedding Planners
Perfect Day Wedding PlannersDowiedz się więcej “Perfect Day Wedding Planners”
Perfect Day Wedding Planners

Beautifulday

Beautifulday  to agencja świadcząca usługi z zakresu kompleksowej organizacji ślubów i wesel już od 16 lat. Naszą misją jest pomoc parom w planowaniu, a także nadanie każdemu przyjęciu wyjątkowego stylu, który odzwierciedli marzenia i charakter Pary Młodej. Gwarantujemy dyspozycyjność i dyskretną obsługę na każdym etapie organizacji. Specjalizujemy się w ślubach międzynarodowych. W naszej ofercie znajdą Państwo największą bazę wyjątkowych miejsc na ceremonię i przyjęcie weselne, usługę Ślubnego Architekta, który pomoże wybrać temat przewodni przyjęcia oraz wszystko to co z nim związane: od papeterii, dekoracji, kwiatów, poprzez prezenty dla gości, stroje i transport, ofertę koordynacji ceremonii i wesela przez 2 koordynatorów od rana do 1:30 w nocy, dzień ze stylistką, która dobierze stroje, fryzury, make-up i dodatki,  świadkową do wynajęcia – dodatkową osobę, która wesprze Was i dyskretnie pokieruje tłumem.”

BeautifuldayDowiedz się więcej “Beautifulday”
Beautifulday
Dowiedz się więcej “”
Beautifulday
Dowiedz się więcej “”
Beautifulday

Wedding Avenue

Firm a Wedding Avenue to kompleksowa obsługa oraz organizacja wesela marzeń każdej Pary Młodej. Organizujemy wesela w całej Polsce jak również za granicą (ślub w Grecji). Nasz zespół składa się jedynie z profesjonalistów branży ślubnej. Dostarczamy usługi weselne zgodnie z indywidualnym scenariuszem Pary Młodej. Nasze przyjęcia to szyte na miarę uroczystości, według potrzeb naszych klientów. Uważamy, że nie istnieją rzeczy, których nie udałoby się zrealizować – wystarczy jedynie włożyć w nie odpowiednią ilość serca i pracy. Motto Wedding Avenue to bezpieczeństwo, spokój i wsparcie, którym otaczamy naszych klientów przy planowaniu najważniejszego dnia w życiu!

Dowiedz się więcej “”
Wedding Avenue
Dowiedz się więcej “”
Wedding Avenue
Dowiedz się więcej “”
Wedding Avenue

Kraina Ślubów

Kraina Ślubów to jedna z najstarszych i najbardziej doświadczonych agencji ślubnych w Polsce. Od blisko 10 lat pomagamy, doradzamy i tworzymy niezapomniane ceremonie ślubne i przyjęcia weselne na terenie całego kraju. Pracując z parami, zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, dbamy nie tylko o perfekcyjną oprawę i przebieg uroczystości, ale także o atmosferę podczas przygotowań. Nigdy nie narzucamy rozwiązań. Oferujemy organizację ceremonii i przyjęć zarówno tradycyjnych, jak i niekonwencjonalnych, opartych na indywidualnych pomysłach. Pracujemy z wieloma usługodawcami i firmami oferującymi najwyższy poziom usług i produktów. Nie pozwalamy sobie na błędy – wiemy, że dnia ślubu nie da się powtórzyć! Od 2010 roku jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, co świadczy o naszym doświadczeniu, a naszym parom gwarantuje wysoką jakość naszych usług. Nasz zespół tworzą osoby zaangażowane w swoją pracę, doświadczone i kreatywne.

Kraina ŚlubówDowiedz się więcej “Kraina Ślubów”
Kraina Ślubów
Dowiedz się więcej “”
Kraina Ślubów
Dowiedz się więcej “”
Kraina Ślubów

A nuż nie róż

A nuż nie róż – organizacja ślubów z pomysłem, przez swoją przewrotną nazwę, zachęca Pary Młode do odejścia od utartych rozwiązań i spełniania własnych marzeń podczas organizacji ślubu i wesela. Anna Kempa, założycielka oraz dyplomowana konsultantka ślubna to wieloletnia pasjonatka tematyki ślubnej, która z zaangażowaniem poszukuje najnowszych rozwiązań i trendów, panujących zarówno w Polsce jak i za granicą. Ceni sobie klientów wymagających, gdyż sama uwielbia jak wszystko jest perfekcyjnie zaplanowane i wykonane. Organizujemy zarówno tradycyjne przyjęcia weselna jak również spełniamy wszystkie szalone pomysły. Często w swoich realizacjach stawiamy na motyw przewodni, dzięki któremu uroczystość staje się oryginalna i przede wszystkim jeszcze bardziej osobista dla Pary Młodej. Ten dzień wart jest wyjątkowych pomysłów!

A nuż nie różDowiedz się więcej “A nuż nie róż”
A nuż nie róż
Dowiedz się więcej “”
A nuż nie róż
Dowiedz się więcej “”
A nuż nie róż

Aspire – Katarzyna Gajek

Dzień ślubu to w jej przekonaniu jeden z najważniejszych dniu w życiu człowieka. Moment “przejścia” – przekroczenia pewnej niewidzialnej granicy, chwila, w której choć na pozór niewiele się zmienia, to coś bardzo ważnego się w życiu narzeczonych, a potem małżonków rozpoczyna. Właśnie dlatego Katarzyna Gajek do każdej pary, z którą podejmuje współpracę, do każdego ślubu i każdego organizowanego wesela podchodzi z dużą atencją, entuzjazmem i zaangażowaniem. Jej kompetencje to połączenie najwyższej klasy profesjonalizmu i doświadczenia, zdobytego w czasie 13 lat pracy w zawodzie wedding plannera. Jest jedną z nielicznych konsultantek ślubnych na rynku, która zawodowo zajmuje się organizacją ślubów i wesel od ponad dekady. Katarzyna Gajek jest założycielką Agencji Aspire Wedding Planners, propagatorką profesjonalizacji branży ślubnej, ekspertem Aspire Academy – szkolącej przyszłych wedding plannerów i pracowników obiektów zajmujących się organizacją ślubów i wesel. O organizowaniu ślubów i wesel napisała 2 książki, m.in. “Ślub doskonały”, w której zebrała odpowiedzi na pytania zadawane jej często przez przyszłe Panny Młode.

AspireDowiedz się więcej “Aspire”
Aspire
Dowiedz się więcej “”
Aspire
Dowiedz się więcej “”
Aspire

Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni

Agencja ślubna Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni to pierwsza w Polsce agencja ślubna stworzona wyłącznie z mężczyzn. Doskonale rozumieją potrzeby, oczekiwania i marzenia każdej Pary Młodej. Pragną w każdym projekcie opowiedzieć historię Narzeczonych. Wyznają zasadę, że ślub jest odbiciem Młodej Pary, jej uczuć, temperamentu, zainteresowań i wspólnej historii. W działaniu wedding plannerów oprócz ich kontaktów, liczą się również indywidualne podejście do każdej realizacji i szacunek do wydarzenia jakim jest ślub. Zrealizowali do tej pory bardzo romantyczne śluby, ale także wiele stylizowanych jak np. Video Games, Art Deco, Magiczny Ogród, Bal Maskowy w Wenecji, The Great Gatsby i wiele innych. Wykorzystują potencjał pięciu zmysłów i organizują wydarzenie tak, aby można było je doświadczać za pomocą wzroku, słuchu, dotyku, smaku i węchu. Wszystko to zapewnia spektakularny i nadzwyczajny efekt.

Dariusz Zwadowski & Konsultanci ŚlubniDowiedz się więcej “Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni”
Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni
Dariusz Zwadowski & Konsultanci ŚlubniDowiedz się więcej “Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni”
Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni
Dowiedz się więcej “”
Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni

Art of Wedding

Art Of Wedding stawia na jakość wykonywanych usług. Każda Para Młoda korzystająca z jej pomocy może liczyć na niezawodność, profesjonalizm i kreatywność firmy. Najmocniejszymi stronami agencji jest wiedza i doświadczenie, które jest nieustannie poszerzane od 5 lat. Art Of Wedding organizuje kompleksowo zarówno śluby międzynarodowe, uroczystości plenerowe, przyjęcia na ponad 400 osób, czy śluby za granicą w krajach europejskich. Firma Art Of Wedding jest uznawana jako autorytet w branży, dlatego właścicielki często goszczą w mediach takich jak TVN24, TVP2, Polskie Radio Trójka, NaTemat oraz licznych publikacjach prasowych i internetowych.

Art of weddingDowiedz się więcej “Art of wedding”
Art of wedding
Dowiedz się więcej “”
Art of wedding
Dowiedz się więcej “”
Art of wedding

Spinki

Od 15 lat prowadzę agencję ślubną, która jest dziś jedną z najstarszych na rynku w Polsce. Od 12 lat prowadzę także Akademię Ślubną czyli Akademię Pani Spinki, która szkoli przyszłych wedding plannerów. Branża ślubna to całe moje życie, to zamiłowanie i praca, które nieustannie się łączą. Jestem Kielczanką, tu się urodziłam i wychowałam. Przez wiele lat mieszkałam w Warszawie, gdzie studiowałam a potem organizowałam tu pierwsze wesela. Firmę założyłam mieszkając w ukochanym Krakowie. Wróciłam jednak do rodzinnych Kielc i stąd ruszam w trasę organizować śluby moich par – nawet do Toskanii. Uwielbiam swoją pracę za możliwość tworzenia projektów wyjątkowych, w pełni dopasowanych do moich par. Lubię otaczać się pięknem, dlatego moje śluby są estetyczne i nieraz wyprzedzają trendy! Jestem niepoprawną romantyczką. To właśnie wiara w marzenia sprawia, że każdego dnia pracuję nad tworzeniem wspomnień z imprez życia moich par. Interesuje się wystrojem wnętrz, dlatego często lubię wplatać designerskie elementy w ślubne projekty. Inspiruje mnie miasto, pewnie dlatego najbardziej lubię tworzyć miejskie wesela. Jaka jestem? Lubię wszystko, co dotyczy miłości. Przeczytałam każdą powieść Jane Austin, jestem wielką fanką serialu “Outlander”. Mam cudownego męża, z którym wspólnie tworzymy Spinki, i dwa jamniki szorstkowłose. Jeśli tylko mam czas, to lubię podróżować i poznawać nowe smaki.

SPINKI
SPINKI
SPINKI
SPINKI
Dowiedz się więcej “”
Spinki

Agaya Konsultanci Ślubni

Jesteśmy szalone, ale klasyczne. Prowadzimy każdy ślub z pasją, jak gdyby był to nasz własny ślub. Cechuje nas doświadczenie, profesjonalizm i lekkość, z którą tworzymy każdy ślub. Jako konsultanci ślubni oferujemy pomoc na każdym etapie przygotowań do uroczystości: od kompleksowej organizacji wesela, organizacji wybranych elementów dnia ceremonii, poprzez koordynację dnia uroczystości, a kończąc na konsultacjach oraz ślubnym SOS.

AgayaDowiedz się więcej “Agaya”
Agaya
Dowiedz się więcej “”
Agaya
Dowiedz się więcej “”
Agaya

To już wszyscy wedding planerzy z Warszawy, jakich dla Was przygotowaliśmy. Ostateczny wybór należy już do Was. Posłuchajcie swojego serca, jesteśmy przekonani, że ono na pewno dobrze Wam podpowie i pomoże podjąć ostateczną decyzję.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Kamila Romanow Weddings Konsultanci ślubni
Kraina Ślubów Wedding Planners Konsultanci ślubni
ASPIRE Katarzyna Gajek Konsultanci ślubni
Manufaktura Ślubów Konsultanci ślubni
Art of Wedding Konsultanci ślubni
Passion For Wedding Konsultanci ślubni
Perfect Day Wedding Planners Konsultanci ślubni
Wedding Avenue Konsultanci ślubni
Agencja Spinki Konsultanci ślubni
ONE. Konsultanci ślubni
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (9)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!