Passion For Wedding

20

Opis

Passion For Wedding  dokłada wszelkich starań aby spełniły się Państwa marzenia o wyjątkowej oraz precyzyjnie dopracowanej uroczystości.

Doradzamy naszym Parom w sposób rzetelny. Przedstawiamy rozwiązania, które w naszej ocenie są najlepsze w danej sytuacji. Nie narzucamy własnych rozwiązań, zawsze kierujemy się dobrem Pary Młodej. Jesteśmy lojalni, informujemy o potencjalnych zagrożeniach oraz ryzyku związanym z wyborem niektórych rozwiązań. 

Gwarantujemy oszczędność Państwa czasu. Poszukiwania odpowiednich usługodawców są bardzo czasochłonne, branża ślubna jest bardzo szeroka, zweryfikowanie ofert jest niezwykle prachochłonne. Zdejmujemy z Państwa ten ciężar poszukiwań. 

Dobrze znamy trendy ślubne, usługi na rynku ślubno- weselnym. Jesteśmy kreatywni, proponujemy Państwu nowe koncepcje oparte na niestandardowych skojarzeniach.

Jesteśmy obiektywni. Przedstawiamy kilka propozycji usługodawców z danej dziedziny, ale wybór zawsze pozostaje po Państwa stronie.

 

Decydując się na współpracę z Passion For Wedding otrzymują Państwo gwarancję, że Państwa uroczystość będzie wyjątkowym oraz niezapomnianym przeżyciem.

 

Zapraszam do kontaktu.

 

Małgorzata Skrzypczyńska

m.skrzypczynska@passionforwedding.pl

tel. +48 609 100 152

www.passionforwedding.pl

 

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Płatności dokonywane są w 4 ratach.
 • Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?

  Tak
 • Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?

  Brak ograniczeń
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Doskonale znamy branżę ślubną oraz usługodawców. Pracujemy jedynie z najlepszymi i rzetelnymi firmami, ponieważ wiemy, że wszelkie uchybienia związane z wyborem nieodpowiednich podwykonawców godzą w nasz wizerunek. Dnia ślubu nie da się powtórzyć dlatego nie pozwalamy sobie na błędy. Zdejmujemy z Młodej Pary ciężar wielogodzinnych poszukiwań, spotkań oraz rozmów. Zajmujemy się kompleksową organizacją uroczystości, jesteśmy do dyspozycji naszych Par przez cały okres przygotowań oraz w dniu ślubu. Przygotowujemy scenariusz dnia ślubu i od wczesnych godzin porannych do późnych godzin nocnych czuwamy nad prawidłowym jego przebiegiem. Pilnujemy terminów płatności, weryfikujemy umowy podpisywane przez Młodą Parę. Doradzamy w sposób rzetelny, przedstawiamy rozwiązania, które w naszej ocenie są najlepsze w danej sytuacji. Jesteśmy lojalni wobec naszego klienta, zawsze kierujemy się jego dobrem.

Opinia/i (1)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.8 1 opinia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Podczas organizacji naszego ślubu zdecydowaliśmy się na współpracę z Panią Małgosią, właścicielką agencji PFW. To był strzał w dziesiątkę ! Pełen profesjonalizm oraz wspaniałe podejście do klienta ! Jesteśmy bardzo zadowoleni, uroczystość była perfekcyjna pod każdym względem. Drugiej tak rzetelnej, cierpliwej, doskonale zorganizowanej a przy tym niezwykle sympatycznej osoby chyba nie poznaliśmy :) Zdecydowanie polecamy Małgosię i agencję Passion For Wedding ! Prawdziwa pasja do ślubów :)

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Kinga Herok
Najlepszy wedding planner w Warszawie!
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!

Lista wszystkich lokalizacji Passion For Wedding w Mazowieckie:

Broniwoja 3 02-655 Warszawa +48 609100152
 • #Średnie ceny