Kamila Romanow Weddings

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
Firmy
Premium

Kamila Romanow Weddings

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
Firmy
Premium

Każdy ślub to historia, a jaka jest Wasza

Kamila Romanow- wedding planner, założyciel i właściciel agencji ślubnej kiedyś Wedding Heaven dziś Kamila Romanow Weddings, autorka książki "Wasz wymarzony dzień" pomysłodawca oraz organizator wydarzenia Projekt: Nasz ŚLUB, propagator zawodu konsultanta ślubnego w Polsce.

Organizacja ślubu i wesela to wielkie i ważne wyzwanie. To wzięcie odpowiedzialności za powodzenie jednego z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Dzień ślubu powinien być starannie i mądrze zaplanowany, tak by para młoda wspominała go jako ten, który dostarczał im tylko chwil pełnych radości i łez, ale wyłącznie wzruszenia. Jestem przekonana, że spokojne, wzruszające i wyjątkowe przeżycie tego dnia, jest ogromnym kapitałem emocjonalnym na całe przyszłe małżeńskie życie.

Współpraca z moim zespołem zapewnia Państwu:

Sprawdzenych podwykonawców

Gwarancje uzyskania rabatów u większości podwykonawców w przedziale od 5% do 15%

Oszczędność czasu

Przejrzyste formy rozliczeń

Łatwy dostęp do wiedzy rynkowej

Wygodę w komunikacji – kontakt głównie z jedną osobą

Oryginalne pomysły i rozwiązania

Profesjonalną pomoc przez cały okres przygotowań

Najwyższą jakość usług

Odciążenie młodej pary , rodziny i przyjaciół

 

Zapraszam do kontaktu

Kamila Romanow

www.kamilaromanow.pl

kamilaromanow@romanowweddings.pl

tel. +48 607 688 844

 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatności przelewem w 3 ratach.
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Kamila Romanow Weddings

4.9
9 opinii
9 opinii
Profesjonalizm
(9)
Jakość/cena
(9)
Polecasz to?
(9)
a.chadrys
Autor: Aleksandra
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kamila is one of the most professional, pleasant and tasteful women we have ever worked with. Before we began our cooperation we considered a few other wedding planners but we discovered from the moment we talked to her that we don't have to search any more. We were truly impressed by the way she handled all the work while keeping her cool although she had less than two months to our wedding. Everything was on time. Everything was meticulously planned - right from the arrangements for the guests and decorations to the sequence in which the activities took place and the times when food and drinks were served. She made some decorations by herself in addition to transporting them to the venue. Not only did she arrange the wedding ceremony garden, but also prepared the wedding hall. She paid attention to the minutest details. All our guests were delighted by the arrangements and decorations. Some of our guests were foreigners but they had no trouble in communicating with Kamila or her colleague. Thanks to them we felt like guests at our very own wedding. We highly recommend Wedding Heaven especially for international weddings.

Zgłoś nadużycie
tpatrycja
Autor: Patrycja
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ach co to był za ślub…. Wszystko dopracowane do perfekcji, eleganckie, gustowne  ale bez zadęcia.

Organizowaliśmy wesele 100 – osobowe, bardzo międzynarodowe, sami mieszkamy zagranicą. Zrobiłam wywiad z kilkoma agencjami ślubnymi i zdecydowałam się na Kamilę ponieważ urzekła mnie swoim profesjonalizmem, cierpliwością, wyczuciem stylu i wzbudziła moje zaufanie. Zaufanie było dla mnie punktem krytycznym ponieważ oboje z mężem jesteśmy bardzo zapracowani i nie mieszkamy w Polsce. Nie chciałam mieć poczucia, że jestem robiona w konia i ktoś wydaje nasze pieniądze na niepotrzebne bzdury wmawiając mi, że bez tego wesele się absolutnie nie odbędzie, albo że wszystko się wymknie spod kontroli i będę wjeżdżać pod kościół złotą karetą lub spuszczać się z żyrandola.

Kamila świetnie wyczuła, które detale są dla mnie mniej ważne i nie mam czasu ich omawiać lub po prostu mi się nie chce i może sama podjąć decyzję (oczywiście wszystko w konwencji wesela i w ramach budżetu i po uprzedniej szczegółowej analizie przez nią i wysłania mi do finanlnej akceptacji jej propozycji), a które elementy wymagają szczegółowych konsultacji. Wykazała się też anielską cierpliwością jeśli nagle z jakiegoś powodu staliśmy się namolni i chcieliśmy omawiać jakiś mały szczegół po raz setny  lub kiedy sprawdzałam wszystkie tabelki (zboczenie zawodowe, wszystkie tabelki w excelu muszą mi się zgadzać więc się dopytywałam o każde 20 PLNJ).

Rekomendacje Kamili co do wyboru podwykonawców to strzał w dziesiątkę. Kamila zarekomendowała nam prawie wszystkich specjalistów od salonu sukien ślubnych i szycia smokingów, poprzez oprawę ceremonii (dekoracje, kwartet smyczkowy) aż do nagłośnienia, oświetlenia czy tłumacza przysięgłego. Zespół zarekomendowany przez Kamilę był po prostu nieziemski. Nawet goście, którzy nie tańczyli nigdy w swoim życiu szaleli na parkiecie do 4 rano a 90 – letnia babcia nie chciała iść spać tylko siedziała przy stole i stukała sobie nogą w rytm muzyki.

 Kamila jest pełną profesjonalizmu konsultantką o niekonwencjonalnych pomysłach, indywidualnym podejściu do klienta a przy tym niezwykle ciepłą kobieta. Współpracując z nią, ma się wrażenie że pracuje się nie tylko z profesjonalnym partnerem ale też przyjaciółka, której można w 100% zaufać. Organizacja wesela międzynarodowego w Polsce, kiedy samemu się mieszka poza Polską, jest ogromnym przedsięwzięciem. Wszystko się udało, nawet lepiej niż się spodziewaliśmy. Brawo Kamila!

Zgłoś nadużycie
elena1matiash
Autor: Elena
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

Pełen profesjonalizm oraz kreatywne podejście do tematu!!!

Polecam Kamilę od całego serca! :)

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 02-776

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt