Wedding planner Waszym sojusznikiem!

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Zapamiętywany jako ten wyjątkowy, do którego wraca się bardzo często. Co więcej, wspominają go nie tylko pary młode, ale również sami goście. Dlatego tak ważnym jest, aby zadbać o piękne wspomnienia.

  • Konsultant
  • Polecane

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Zapamiętywany jako ten wyjątkowy,  do którego wraca się bardzo często. Co więcej, wspominają go nie tylko pary młode, ale również sami goście. Dlatego tak ważnym jest, aby zadbać o piękne wspomnienia.

Publikacja

Organizowanie ślubu okazuje się być najbardziej stresującym czasem w okresie narzeczeństwa. Czasami rozmijające się wizje, wypracowywanie kompromisu oraz poświęcenie swojego wolnego czasu na to, aby poszukiwać podwykonawców, rozwiązań i pomysłów niejednokrotnie prowadzi do tego że pary zapominają o tym, co tak naprawdę jest ważne i w jakim celu planują ślub.

zapiszKamila Romanow
Kamila Romanow

Niezapomniane uroczystości, nie odbywają się ot tak, po prostu, one są z dużą dokładnością planowane.  Bez wątpienia największym wsparciem podczas planowania ślubu jest wedding planner, który zna doskonale branże, ma duże doświadczenie w planowaniu oraz koordynowaniu przyjęć i będzie Waszym największym sojusznikiem.

zapiszElena Matiash Photography
Elena Matiash Photography
zapiszElena Matiash Photography
Elena Matiash Photography
zapiszElena Matiash Photography
Elena Matiash Photography

Czym się kierować przy podjęciu decyzji o współpracy z wedding plannerem?

Przede wszystkim warto pracować z osobami z bogatym doświadczeniem,  takimi, które mogą się pochwalić, różnorodnymi realizacjami ślubnymi bo to oznacza jedno- potrafią zidentyfikować potrzeby narzeczonych i zindywidualizować ten wyjątkowy moment.

zapiszAdam Sobolewski
Adam Sobolewski
zapiszAdam Sobolewski
Adam Sobolewski

Dokładnie zapoznajcie się z port folio, ofertą, sposobem współpracy oraz z opiniami nie tylko par młodych ,  ale również gości i osób z branży ślubnej. Dlaczego? Z prostego powodu, Organizacja ślubu to praca wielowymiarowa, która polega  m.in. na partnerskiej współpracy z usługodawcami. Wszyscy spotykamy się w jednym celu, aby ten dzień był najpiękniejszym dla pary młodej- mówi Kamila Romanow, założycielka agencji ślubnej Wedding Heaven.

Konsultant ślubny powinien charakteryzować się kilkoma ważnymi cechami:

  • Empatią, asertywnością oraz cierpliwością,
  • Otwartością, chęcią rozwijania się i poszukiwania nowości,
  • Kreatywność zamieniam na pasje, ta zdecydowanie jest cenniejsza w aspekcie tej pracy- podsumowuje Kamila Romanow, wedding planner,
  • Spokojem i opanowaniem co przekłada się na szybkie reagowanie na różne  nieoczekiwane sytuacje, poza tym spokój się udziela…
  • Umiejętnością dobrego zorganizowania się nie tylko w pracy, ale również poza nią.
zapiszElena Matiash Photography
Elena Matiash Photography
zapiszElena Matiash Photography
Elena Matiash Photography
zapiszElena Matiash Photography
Elena Matiash Photography

Organizator ślubny to osoba, która jednocześnie negocjuje warunki umów, opiniuje, budżetuje, doradza, planuje, a z drugiej strony służy wsparciem, ociera łzy, a czasami jest powiernikiem wielu rozmyślań pary młodej  czy też najbliższych gości, dlatego dla mnie osobiście jest bardzo ważnym, aby współpraca opierała się na wzajemnym zaufaniu oraz miłej atmosferze. Reasumując jeśli na pierwszym spotkaniu poza profesjonalizmem konsultant zdobędzie Waszą sympatię oraz zaufanie wybór powinien być jednoznaczny- podkreśla Kamila.

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Kamila Romanow Weddings Konsultanci ślubni
Adam Sobolewski Fotograf ślubny
Elena Matiash Photography Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!