6 typów Panien Młodych: odkryj którym typem jesteś!

6 typów Panien Młodych: odkryj którym typem jesteś!

Ciekawe zestawienie cech, sprawdź je dla siebie.

  • Konsultant

Ślub jest jednym z wydarzeń, które zmieniają osobowość kobiety. Stres i wysokie oczekiwania podczas przygotowań ślubnych sprawiają, że kobieta zmienia się nie do poznania. Prezentujemy 6 stereotypów Panien Młodych! A Ty którą jesteś?

zapiszOleg Parylyak shutterstock
Oleg Parylyak shutterstock

1.Księżniczka

Jest to kobieta, który zawsze marzyła o swoim ślubie, a zwłaszcza o czarującym Księciu z Bajki. Jest dla niej oczywiste, że małżeństwo to “Wielki Dzień” i nikt nie musi jej o tym przypominać. Nie zostawia niczego przypadkowi, kontroluje wszystkie szczegóły ślubu. Takiej kobiecie nic nie umyka!

zapisz
Foto: David Tutera & Mon Cheri

Uwielbia być w centrum uwagi, więc podczas swojego ślubu bez wątpienia będzie królową. Po pierwsze, drugie i trzecie – ja. Wszystko kręci się wokół niej! Suknią ślubną stara się olśnić swoich gości. Pieniądze nie są dla niej problemem i nie ma ograniczeń – zrobi wszystko, aby jej ślub był spełnieniem marzeń.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

2. Dziewczyna “rękodzieło”

Pinterest jest kwintesencją tej Panny Młodej. Użyje tej sieci społecznej, aby znaleźć inspirację do wszystkich działań by przygotować Wasz ślub. Nigdy w życiu nie skorzysta z usług wedding planner! Będzie raczej szukać pomocy wśród rodziny i najbliższych przyjaciół. Kocha rzeczy wykonane ręcznie, dlatego też jej ślub będzie czarował oryginalną dekoracją DIY.

zapisz
Foto: Living home Furniture

3. Ekolożka

Idealnym miejscem na ślub jest, według Ekolożki, jest otoczenie pełnej czystej i prostej natury. Równie ważne są: przekazywanie pozytywnej energii i wibracji. Środowisko jest najlepszym scenariuszem, dlatego też Panna Młoda zdecyduje się na wesele w plenerze.  Panna Młoda o typie Ekolożki stara się używać jak najwięcej produktów lokalnych i sezonowych dań podczas uroczystości.

zapisz
Foto: Jayme Lang

Wianek we włosach to atrybut każdej Panny Młodej o typie ekolożki!

4. Miłośniczka technologii

Jej towarzyszką jest Smartphone, dzięki któremu publikuje wszystkie wydarzenia i informacje związane z ceremonią i przyjęciem weselnym na Facebook’u. Jest wiernym wyznawcą Instagrama. Nic więc dziwnego, że zaprojektuje własną stronę internetową na portalu Zankyou!

5. Oryginalna Panna Młoda

Kultura i tradycja to dla niej rzeczy, o których istnieniu dawno zapomniała. Stara się stworzyć jak najbardziej efektowne wesele dzięki drobiazgom i odbieganiu od reszty. Jej pomysły bez wątpienia zaskoczą wielu gości weselnych! Jest otwarta na nowości.

zapisz
Foto: Mark Brooke

6. BRIDEZILLA

“Chcę wszystkiego i to już!” To prawdziwa perfekcjonistka, dlatego też jeżeli coś nie idzie po jej myśli lepiej trzymać się od niej z daleka. Taka Panna Młoda szaleje, jeżeli coś idzie niezgodnie z jej planem i wtedy nie jedna przyjaciółka usłyszy jej histeryczny płacz.

zapisz
Foto: Getty Images

Wszyscy skaczą jak ona zagra!

Odgadłaś którym typem Panny Młodej jesteś? Podziel się z nami!

Tuż przed ślubem nie zapomnij przeczytać o innych radach Zankyou!

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!