Goście

Sukienki na wesele, czyli najlepszy zbiór mody dla gości weselnych.

Jak zadbać o gości na weselu? Poradnik dla Narzeczonych!

23 sty 2023
Zaproszenia ślubne, rozmieszczenie gości przy stołach, zaplanowanie potraw wegetariańskich...O czym jeszcze należy pamiętać planując wesele? Ten poradnik podpowie Wam, jak zadbać o gości na ślubie i weselu.

Jak ubrać dzieci na ślub?

25 gru 2022
Dzieci to niekwestionowana ozdoba każdego przyjęcia weselnego, dlatego warto zadbać o ich wspaniały wygląd nawet jeśli nie została im przypisana rola w orszaku ślubnym. jak dobrze ubrać dziecko na wesele? Mamy dla Was 5 kroków.

Jak zapakować pieniądze na ślub?

6 cze 2022
Pieniądze są bez wątpienia tym rodzajem upominku, którym najczęściej obdarowywani są świeżo upieczeni Małżonkowie. Z czego wynika owa zależność? Najważniejszą rolę odgrywa tutaj tradycja, która nakazuje wręcz zaproszonym na wesele gościom, włożyć “co łaska” do ozdobnej koperty. Nierzadko towarzyszy jej prezent w postaci wytrawnego trunku bądź podarunku z listy wymarzonych przedmiotów, która uprzednio została sporządzona przez Młodą Parę. Choć oczywiście, to ile i o jakich nominałach banknoty umieścimy w dekoracyjnym opakowaniu jest kwestią indywidualną, to jednak warto jest nadać temu jakże powszechnemu upominkowi, bardziej osobistego charakteru. Jeśli zastanawiasz się jak zapakować pieniądze na prezent w niekonwencjonalny sposób - zapewniamy, że treść tego artykułu będzie dla Ciebie niezwykle pomocna!

Jak zapakować zdrapki na prezent?

12 kwi 2022
Coraz więcej Par Młodych precyzuje swoje oczekiwania dotyczące ślubnych upominków, które chcieliby otrzymać od zaproszonych przez z nich gości. Wskazanie na przedmioty, które znajdują się w ich kręgu zainteresowań z pewnością jest sporym ułatwieniem dla przyszłych weselników, którzy nie zawsze mają pewność, co do preferencji zakupowych zarówno Panny Młodej jak i Pana Młodego. W obecnych trendach ślubnych, możemy zauważyć, że coraz więcej Par rezygnuje z tych w postaci pięknych acz niepraktycznych bukietów kwiatów na rzecz akcesoriów codziennego użytku, najnowszych gadżetów elektronicznych, elementów dekoracji wnętrz czy zbiórki na szczytny cel. Dziś, chcielibyśmy jednak przedstawić Wam tę formę ślubnego podarunku, która będzie stanowić świetny dodatek do przysłowiowej “koperty” - jest to prezent ze zdrapek.

Jaką kupić książkę na prezent ślubny?

8 mar 2022
Coraz bardziej powszechne staje się zjawisko, kiedy to Państwo Młodzi odchodzą od ślubnej tradycji i ogólnie panującej weselnej etykiety. Co może być tego przejawem? Z pewnością fakt, że rezygnuje się z jednego z najbardziej powszechnych prezentów ślubnych czyli kwiatów na rzecz tych trwalszych i bardziej funkcjonalnych upominków. Piękne, choć niepraktyczne kompozycje z żywych roślin zostały wyparte przez alkoholowe trunki, urządzenia elektryczne, a także książki - i to właśnie im dedykujemy ten artykuł.
Publikacja

Atelier i salony mody weselnej

Najpiękniejsze suknie ślubne w roku 2021

26 lis 2021
Sezon ślubny 2021 powoli zmierza ku końcowi. Choć coraz więcej par decyduje się na organizację uroczystości zaślubin również w miesiącach jesiennych i zimowych, podsumujmy już teraz mijający rok. Z pewnością był to czas pięknych kreacji i licznych, bardzo kreatywnych propozycji od polskich projektantów. Specjalnie dla Was zebraliśmy w jednym miejscu najpiękniejsze suknie ślubne 2021 roku od takich projektantów, jak Gosia Baczyńska, Viola Piekut, Maciej Zień, Paprocki&Brzozowski, Atelier OrOr oraz Atelier Laurelle. Zainspirujcie się wyjątkową modą ślubną wprost od naszych najlepszych projektantów!

Dodatki dla gości weslenych

Korsarz na rękę - jak wykonać go samemu?

5 lut 2022
Każda Panna Młoda marzy o tym, aby w dniu własnego ślubu wyglądać tak pięknie i zjawiskowo jak nigdy dotąd. Zmierzając w stronę ślubnego kobierca, najczęściej dzierży ona w dłoniach bujny bukiet żywych kwiatów, którego kolor i forma idealnie współgra z motywem przewodnim ogólnej weselnej koncepcji. Jednak czy wiesz, że ślubna wiązanka ma również swoją oryginalną alternatywę?

Wpisy do księgi gości na weselu - gotowe propozycje

26 gru 2021
Niezależnie od tego, czy przybiera formę tradycyjnej książki wypełnionej pustymi kartkami papieru czy drewnianej tablicy, na której znajdują się serduszka gotowe do wypisania przejmujących życzeń przez zaproszonych weselników - księga gości,  stanowi niezwykłą pamiątkę niepowtarzalnych chwil ślubu oraz wesela. Za jej pomocą - na każdym etapie swojej małżeńskiej drogi - Para Młoda może przywołać w pamięci żywe wspomnienia wypełnione po brzegi radością, ekscytacją i prawdziwym wzruszeniem. Nie dziwi więc fakt, że to jaki tekst umieścimy w jej wnętrzu - ma naprawdę spore znaczenie. 

Style sukienek na wesele

Idealna sukienka na poprawiny dla młodej - na co zwrócić uwagę?

13 sty 2022
Dzień ceremonii zaślubin oraz wesela to czas, kiedy Panna Młoda roztacza wokół siebie aurę piękna i blasku. Bez wątpienia, ten niesamowity nastrój, udziela się również wszystkim zaproszonym gościom. Te niezapomniane momenty, niezwykle często zostają zwieńczone poprawinami. Z reguły - cechuje je mniej oficjalny charakter, a przyjęcie jest możliwością dzielenia się wrażeniami i emocjami towarzyszącymi nam w tym wyjątkowym dniu. To również chwile długich, przejmujących rozmów w gronie najbliższych nam osób. Wybór idealnej sukni ślubnej stanowi jeden z najważniejszych elementów weselnej układanki. A sukienka na poprawiny? W końcu, również w tym dniu, chcemy wzbudzać zachwyt i prezentować się niezwykle elegancko. 

Filmy

...