• Magazyn
  • Goście

Powrót do natury z Justin Alexander Sweetheart na jesień / zimę 2018

Simply sweet - takie hasło przyświeca nowej kolekcji Sweetheart Justin Alexander na jesień - zima 2018. Zobacz, jak wiodąca marka branży ślubnej, pozwala współtworzyć Pannom Młodym ich wyjątkowe stylizacji na nadchodzący sezon!

  • Atelier i salony sukien
  • Sponsored
  • 2018
  • Justin Alexander

W nowej kolekcji jesienno-zimowej Justin Alexander Sweetheart na 2018 r. nie ma żadnych zbędnych dekoracji, które mogłyby zaburzyć piękno sukni ślubnych. Zamiast podążać nurtem proponowanym przez innych światowych projektantów, Justin Alexander, marka postrzegana jako kreator trendów, odeszła od haftów i przesadnych zdobień, aby całość kolekcji nawiązywała do prostej i tradycyjnej linii sukien ślubnych. Nie oznacza to jednak, że kreator odszedł od wprowadzania nowatorskich detali. Sweetheart to wygląd i fason sukni, o których wielu już zapomniało i przedstawienie ich w sposób tak świeży i nowy, że czynią je idealnymi dla kobiet XXI wieku.

Justin Alexander Sweetheart to kolekcja pod hasłem “simply sweet” nawiązująca tym samym do dziewczęcego uroku i charakteru lekkiego flirtu i zabawy. Trzeba przyznać, że nie jest to jedynie puste hasło, a idzie za tym prawda o kolekcji. Rzeczywiście, pierwsza suknia w tej kolekcji, 11000FF , to młodzieńczy krój, który kończy się powyżej kolana, i posiada doczepianą spódnicę z tiulu. Ograniczanie opinii do dziewczęcej subtelności byłoby lekceważeniem niesłychanego romantyzmu, który bije z każdej sukni ślubnej, który doskonale definiuje tę kolekcję. Wspaniałe i seksowne dekolty, długie zwiewne spódnice są doskonałym podkreśleniem romantycznej klasyki, podobnie jak blask kwiatowych zdobień z wykorzystaniem kryształów Swarovskiego.

Niesamowicie ciekawym zabiegiem jest wykorzystanie prostej linii i kształtów sukni do stworzenia ogromnego pola do dopełnienia stylizacji biżuterią. Dzięki temu każda Panna Młoda może zindywidualizować swój look wedle własnego uznania. To również mnogość dodatków proponowanych przez projektanta – pasy i szarfy, a także biżuteria. To sprawia, że model jest płótnem, na którym każda Panna Młoda może dopisać kilka słów o sobie – dopełnić dodatkami swój charakter. Takie rozwiązanie jest pięknym gestem, który pokazuje otwartość kolekcji na przedstawienie Panny Młodej w taki sposób, jaki odpowiada każdej kobiecie. Zobacz galerię i odkryj wszystkie możliwości jakie daje Justin Alexander!

Poznaj inne kolekcje sukien ślubnych na nadchodzący sezon:

Suknie ślubne Agaty Wojtkiewicz 2019. Kolekcja “Hey LOVE!” już u nas!

Suknie ślubne Laurelle 2018/2019. NAJNOWSZA KOLEKCJA!

Suknie ślubne Anna Kara 2019. Zobacz najnowszą kolekcję nasyconą Toskanią!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Justin Alexander Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!