• Magazyn
  • Goście
  • Współczesna i elegancka: innowacyjna kolekcja Justin Alexander Signature jesień / zima 2019

Współczesna i elegancka: innowacyjna kolekcja Justin Alexander Signature jesień / zima 2019

Kolekcja do wszystkich współczesnych narzeczonych z odważnym i modnym stylem. Kolekcja Justin Alexander Signature jesień/zima 2019 jest tutaj i musisz ją zobaczyć!

  • Atelier i salony sukien
  • Sponsored
  • 2019

Kolekcja do wszystkich współczesnych narzeczonych z odważnym i modnym stylem. Kolekcja Justin Alexander Signature jesień/zima 2019 jest tutaj i musisz ją zobaczyć!

Ta niezwykle urozmaicona kolekcja była niewątpliwie inspirowana przez nowoczesne kobiety mieszkające w różnych ekscytujących miastach na całym świecie – dlatego uważamy, że jest to idealne rozwiązanie dla naszej przyszłej międzynarodowej stylizacji Panny Młodej. W tym sezonie odkryliśmy miękkie tekstury i kwiatowe hafty na graficznych sylwetkach i dekoltach, tworząc całkowicie nowoczesną kolekcję, która przekracza tradycyjną stylizację ślubną.

Zapomnij o klasycznych stylach, a zamiast tego odkryj dopasowane kombinezony, królewskie peleryny, pióra, kurtki, krótkie sukienki, zmysłowe suknie wieczorowe. Większość z tych wzorów jest prosta i minimalistyczna, to samo czyni je najbardziej eleganckimi i ponadczasowymi. Potem są takie projekty, które obwieszczają znakomite zdobienia, dla tych panien młodych, które szukają więcej blasku.

Porozmawiajmy o ślubnym kombinezonie i kurtce, dwóch stylach, które naprawdę rewolucjonizują tradycje ślubne. Elegancki i elegancki kombinezon jest idealny dla panny młodej, która nie lubi nosić sukienek, lub dla tych, które chcą zamienić się w bardziej codzienny strój na wieczór. W kombinezonie do spodni poczujesz się niezwykle komfortowo. Całość uwieczni dopasowana kurtka. To świetny sposób na wieczorne wesele, nie rezygnując z klasycznego białego ślubnego wyglądu oraz dodatek do każdej stylizacji ślubnej.

W rzeczywistości większość kolekcji Justin Alexander Signature jesień/zima 2019 doskonale nadaje się do ślubu jesienno-zimowego, od sukienek z długimi rękawami po narzutki i kurtki. Wśród naszych ulubionych projektów znajduje się krótka sukienka i długa suknia z całkowicie opierzonymi spódnicami lub też szereg fantazyjnych i zwiewnych ręcznie szytych kwiatów.

Który jest Twoim ulubionym? Sprawdź tę galerię, aby wybrać coś na prawdę wyjątkowego, nowoczesnego i niezwykłego na swój wielki dzień.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Współczesna i elegancka: innowacyjna kolekcja Justin Alexander Signature jesień / zima 2019