Lillian West na jesień 2018: najlepszy look dla Panny Młodej w stylu boho

  • more 48+

Kolekcja Lilian West jesień/zima 2018 Justina Alexandra zagłębia się w świat bohemy i popycha je w stronę kanonu postrzegania dzisiejszej Panny Młodej. Chociaż istnieje mnóstwo propozycji sukien ślubnych, które odpowiadają pragnieniom romantycznych kobiet z uwielbieniem dla tradycji, wiele z tych modeli zarezerwowanych na mniej formalne ceremonie i przyjęcia. Można by pokusić się również o stwierdzenie, że w wielu aspektach ta kolekcja jest po prostu awangardowa. Kobiety, które pragną niekonwencjonalnego spojrzenia na swoją stylizację, nie będą miały problemu ze znalezieniem oryginalnego i nowoczesnego looku w najnowszej kolekcji Lilian West!

Choć znajdziemy tu wszystkie typowe cechy “artystycznych ślubów boho” – wykorzystanie lekkich tkanin, haftu, gry światła i ruchu w materiałach, a także kroju w literę A i wspaniałych księżniczek, Lilian West pokazuje również postęp techniki i stylu. Doskonale ilustrują to pierwsze dwa modele w tej galerii, a nas bardzo cieszy, że alternatywa ślubna paradoksalnie staje się coraz popularniejszym wyborem Narzeczonych! Suknie ślubne są coraz bardziej odważne, w większości bez ramiączek. Widoczne jest też wycofywanie się z ekskluzywnych materiałów jak francuska koronka na rzecz ręcznie wykonywanych szydełkowych zdobień.

To kolekcja, która, mamy nadzieję, zainspiruje więcej projektantów do nieco odważniejszych propozycji dla nowoczesnych Panien Młodych. Jesień i zima 2018 to zdecydowanie nowy kierunek i styl wprowadzony przez kolekcję Justin Alexander Lilian West. To artystyczne podejście do luksusu. Ta kolekcja to możliwość odzwierciedlenia osobowości Panny Młodej. Jeśli wy również należycie do tych Panien Młodych, mamy pewność, że to właśnie dzięki Lilian West znajdziecie swój wymarzony ślubny look!

Chcecie poznać inne kolekcje? Zajrzyjcie tutaj:

Suknie ślubne w stylu księżniczki: 60 pożądanych wzorów!

Suknie ślubne Julia Gastoł 2018/2019! Wybierz suknię ślubną z Iwoną Gastoł

Suknie ślubne Stella McCartney prezentuje swoją pierwszą kolekcję. Nie możesz jej przegapić!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

24 Rebecca Ingram: stylowa księżniczka i syrena na jesień-zima 2018-2019
Rebecca Ingram: stylowa księżniczka i syrena na jesień-zima 2018-2019
La ornamentación de algunos conjuntos contrasta con la delicadeza y sencillez de otros. Pero, a pesar de su aparente simplicidad, esta línea incide en la naturalidad de la novia, en formas sin florituras y en telas puras. El resultado lo vemos en Billie, Tina y Denise, este último con detalles clásicos muy sofisticados.
61 Olśniewające projekty dla Panien Młodych od Sincerity Bridal 2018. Będziesz najbardziej pożądaną Panną Młodą!
Olśniewające projekty dla Panien Młodych od Sincerity Bridal 2018. Będziesz najbardziej pożądaną Panną Młodą!
Selektywnie wybrane trendy mody ślubnej zaprezentowane przez międzynarodową markę specjalizującą się w swojej branży od kilku dekad. Skusisz się?
29 Sottero and Midgley 2018: kolekcja dla Panien Młodych romantycznych i na czasie!
Sottero and Midgley 2018: kolekcja dla Panien Młodych romantycznych i na czasie!
Subtelność oraz savoir faire, dopadowane do potrzeb nowoczesnych kobiet w najnowszej kolekcji marki „Sottero and Midgley”. Na co czekasz?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji