• Magazyn
  • Goście
  • Lillian West na jesień 2018: najlepszy look dla Panny Młodej w stylu boho

Lillian West na jesień 2018: najlepszy look dla Panny Młodej w stylu boho

Chcesz pokazać swoją osobowość w dniu ślubu? Koniecznie poznaj nową kolekcję Lilian West jesień/ zima 2018! To niesamowita okazja, by przekonać się, że Panna Młoda może wyróżniać się z tłumu nie tylko w wielowarstwowej księżniczce.

  • Atelier i salony sukien
  • Sponsored
  • 2018
  • Justin Alexander

Kolekcja Lilian West jesień/zima 2018 Justina Alexandra zagłębia się w świat bohemy i popycha je w stronę kanonu postrzegania dzisiejszej Panny Młodej. Chociaż istnieje mnóstwo propozycji sukien ślubnych, które odpowiadają pragnieniom romantycznych kobiet z uwielbieniem dla tradycji, wiele z tych modeli zarezerwowanych na mniej formalne ceremonie i przyjęcia. Można by pokusić się również o stwierdzenie, że w wielu aspektach ta kolekcja jest po prostu awangardowa. Kobiety, które pragną niekonwencjonalnego spojrzenia na swoją stylizację, nie będą miały problemu ze znalezieniem oryginalnego i nowoczesnego looku w najnowszej kolekcji Lilian West!

Choć znajdziemy tu wszystkie typowe cechy “artystycznych ślubów boho” – wykorzystanie lekkich tkanin, haftu, gry światła i ruchu w materiałach, a także kroju w literę A i wspaniałych księżniczek, Lilian West pokazuje również postęp techniki i stylu. Doskonale ilustrują to pierwsze dwa modele w tej galerii, a nas bardzo cieszy, że alternatywa ślubna paradoksalnie staje się coraz popularniejszym wyborem Narzeczonych! Suknie ślubne są coraz bardziej odważne, w większości bez ramiączek. Widoczne jest też wycofywanie się z ekskluzywnych materiałów jak francuska koronka na rzecz ręcznie wykonywanych szydełkowych zdobień.

To kolekcja, która, mamy nadzieję, zainspiruje więcej projektantów do nieco odważniejszych propozycji dla nowoczesnych Panien Młodych. Jesień i zima 2018 to zdecydowanie nowy kierunek i styl wprowadzony przez kolekcję Justin Alexander Lilian West. To artystyczne podejście do luksusu. Ta kolekcja to możliwość odzwierciedlenia osobowości Panny Młodej. Jeśli wy również należycie do tych Panien Młodych, mamy pewność, że to właśnie dzięki Lilian West znajdziecie swój wymarzony ślubny look!

Chcecie poznać inne kolekcje? Zajrzyjcie tutaj:

Suknie ślubne w stylu księżniczki: 60 pożądanych wzorów!

Suknie ślubne Julia Gastoł 2018/2019! Wybierz suknię ślubną z Iwoną Gastoł

Suknie ślubne Stella McCartney prezentuje swoją pierwszą kolekcję. Nie możesz jej przegapić!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Justin Alexander Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Lillian West na jesień 2018: najlepszy look dla Panny Młodej w stylu boho