30 sukienek na wesele plus size. Wszystkie trendy od niesamowitych projektantów!

  • more 17+

Jeśli jesteś zaproszona na kilka wesel to wybór sukienkek jest prawdziwą sztuką. Firmy oddzieżowe tworzą eleganckie wzory ale w niektórych wyglądasz starzej. W naszej galerii wybraliśmy 30 sukienek plus size. Wzory są w różnych odcieniach posiadają najmodniejsze w tym sezonie nadruki kwiatowe. Tkaniny idealnie się układają. Tuniki posiadają często śmiałe wzory. Jeżeli masz bardziej obfitą sylwetkę, to wcale nie musisz ich unikać. W takich fasonach na pewno będziesz prezentowała się znakomicie. Długie sukienki wyróżniają koraliki. Ten element ma w sobie wielki urok i niezwykły wdzięk.

Idealnie ukrywają biodra więc okrąglejsze panie poczują się w nich bajecznie. W końcu jeżeli nie czujemy się w pełni komfortowo ze swoją sylwetką, to chcemy mieć tak dobrany strój, który sprawi, że poczujemy się w pełni komfortowo. To jest dla nas ważne, dlatego proponujemy Wam właśnie takie kreacje.

Każda z nas niezależnie od rozmiaru ma prawo czuć się trendy mamy 30 sukni. Połącz je z idealnymi butami. Napewno zadasz szyku. Jesteśmy o tym przekonani.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

43 40 butów ślubnych 2018 na które czekasz. Chcesz przegapić najnowsze trendy?
40 butów ślubnych 2018 na które czekasz. Chcesz przegapić najnowsze trendy?
Odkryj w naszej galerii 40 par butów ślubnych. Nie możesz tego przegapić, ponieważ ozdobią Twoją stopę w najbardziej wyrafinowany sposób. Z takimi butami będziesz królową parkietu!
105 99 sukni ślubnych 2018. Wśród nich jest Twoja suknia!
99 sukni ślubnych 2018. Wśród nich jest Twoja suknia!
Obszerny wybór gdzie znajdziesz trendy sukien ślubnych 2018, a pośród nich najbardziej pożądane stroje!
21 Kolekcja sukien ślubnych Laurelle na sezon 2017/2018! Nie możesz tego przegapić!
Kolekcja sukien ślubnych Laurelle na sezon 2017/2018! Nie możesz tego przegapić!
Wibruje pełnią kobiecości. Jest jak podróż przez odmienne kultury: intrygująca, pełna wrażeń, fascynująca. Tym, co łączy wszystkie projekty, jest doza niezwykłej zmysłowości. Ślubnym kreacjom Laurelle nie sposób się oprzeć.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji