Hotel Pałac Alexandrinum

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Hotel Pałac Alexandrinum

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Menu od: 270 zł
  • Pojemność (miejsca siedzące): 180-180
  • Pojemność (stojąca): 250-250

Magiczne wesele w pałacu - wyjątkowa sala weselna pod Warszawą!

W samym sercu 12-hektarowego Parku Krajobrazowego z XVIII wieku znajduje się pałac na wesele, w którym spełnią się Państwa marzenia o niezapomnianym przyjęciu. Przyjęciu, które za sprawą ekskluzywnych wnętrz, wykwintnych dań oraz profesjonalnej i dyskretnej obsługi stanie się najwspanialszym początkiem nowej, wspólnej Drogi Życia.

Pałac Alexandrinum to wyjątkowy hotel na wesele, w którym tradycja przenika się z nowoczesnością, a stylowe i klasyczne wnętrza zapewniają gościom komfort i wygodę. Nowożeńców oraz wszystkich uczestników przyjęcia weselnego zapraszamy do magicznego świata luksusu i elegancji oferując profesjonalne zabiegi SPA oraz pobyt w naszym hotelu.

Niezapomniany ślub w plenerze - Warszawa i okolice!

Śluby w plenerze w ostatnich latach zyskały ogromną popularność. Są niepowtarzalne i wyjątkowe, a zorganizowane w pięknych i nietypowych miejscach na długo zapadają w pamięci Nowożeńców i ich gości. Takie właśnie miejsca znajdziecie Państwo w 12-hektarowym, zabytkowym parku okalającym nasz stylowy hotel.

Wśród poprzecinanego parkowymi alejkami starego, rozłożystego drzewostanu na Pary Młode, którym marzy się absolutnie wyjątkowy ślub i plenerowe wesele pod Warszawą, czeka zabytkowa altana, łuk triumfalny oraz stylowe miejsca, w których można zaaranżować przepiękną ceremonię oraz mniej lub bardziej kameralne przyjęcie weselne. Nasz park to także wymarzony plener na profesjonalną sesję zdjęciową, która będzie cudowną pamiątką zarówno dla Was, jak i Waszych bliskich.

Wykwintny poczęstunek!

Niezależnie od tego, czy marzycie Państwo o przyjęciu w plenerze, czy też pragniecie zorganizować wesele w hotelu Państwa gości z pewnością urzeknie wykwintny poczęstunek przygotowany przez Szefa Kuchni  RestauracjiTremo.

Nasze potrawy stanowią harmonijne połączenie smaków i aromatów kuchni regionalnej z elementami światowych trendów kulinarnych. Ich najwyższą jakość gwarantuje kunszt Szefa Kuchni, który korzysta wyłącznie z naturalnych i zawsze świeżych produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców.

Menu dań weselnych dostosowujemy do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań tak, aby serwowane w trakcie przyjęcia potrawy jak najlepiej wpisywały się w kulinarne gusta gości. 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Menu gości
Od jakiej ceny można zamówić menu?
270 zł
Pojemność gościa
Tryb bankietu (siedzenie)
Maksymalna liczba gości w trybie bankietowym (na miejscach siedzących):
180-180
Jakie są główne cechy obiektu?
Ogród, Taras, Miejsce na ceremonię, Parkiet, Basen, SPA, Parking, Wartość kulturowa, Zakwaterowanie dla gości, Plac zabaw, Piękny krajobraz, Dla niepełnosprawnych
Można zrobić ślub na zewnątrz, w ogrodzie lub na tarasie?
Ślub w plenerze
Czy masz dostępność zakwaterowania w dniu wydarzenia?
Zakwaterowanie dla gości
Jeśli masz możliwość zakwaterowania dla gości w tym samym miejscu, jaka jest liczbą pokoi?
68
Czy w ofercie znajdują się jakieś specjalne menu?
Wegetariańskie, Diabetyczna, Dla alergików, Bezglutenowa, Dla dzieci, Halal
Czy w tym samym dniu i miejscu wyprawianych jest więcej niż jedna uroczystość?
Bez wyłączności, możliwość obsłużenia kilku imprez w tym samym d
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy jest określona godzina zakońćzenia wesela?
5:00
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Podczas podpisywania umowy 30% zaliczki od całego kosztu przyjęcia weselnego
Jak długo działają Państwo w tej branży?
3

Opinie o Hotel Pałac Alexandrinum

1.0
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
maria.stalpinska
Autor: Maria
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ten ,, Palac” to porażka. Nie polecam nikomu. Nie wiem jakim cudem jest to obiekt 4 gwiazdkowy, szczerze według mnie zasługuje na dwie. W pokojach wyłączone ogrzewanie w nocy strasznie zimno, to nie dopuszczalne w życiu się nie spotkałam z czymś takim w hotelu i nie była to jednorazowa usterka czytając wcześniejsze opinie tak jest tam cały czas, to jakiś żart. Za pobyt zapłaciliśmy 1300 zł za jedna noc przy takiej cenie oczekuje ze hotel spełni standardy. Pokoje brudne i zaniedbana, wyrwane gniazdka, brak internetu, ręczniki nadają się co najwyżej do wycierania podłogi, woda w basenie zimna jak w jeziorze. Przy wymeldowaniu dostaliśmy informacje ze mamy zapłacić za zabieg który się nie odbył chcieliśmy go odwołać nikt nie odbierał wspomnę jeszcze ze do zabiegu w spa było jeszcze 3 godziny od wymeldowania a Pani w recepcji stwierdziła ze trzeba odwołać 6 godzin wcześniej bo tak jest w regulaminie, regulaminu na oczy nie widziałam nie dostaliśmy tez takiej informacji. Odniosłam wrażenie, ze nie zależy im na gościach. Nigdy tam nie wrócę i każdemu będę odradzać ten ,, Palac” !!!

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 03

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt