Julia Wojciechowska Fotografia

19

Opis

Mam na imię Julia i nie mogę się doczekać, aż opowiem Waszą historię! Obecnie mieszkam w okolicach Poznania, ale po to by sfotografować Wasz ślub, mogę pojechać nawet na koniec świata! Prywatnie, jestem szczęśliwą żoną i mamą. Kiedy nie fotografuję, spędzam czas z rodziną. Cały tydzień czekam na niedzielny poranek, aby w czwórkę poleniuchować i spędzić razem trochę czasu.

Zawodowo, zdecydowanie jestem szczęściarą! Pracuję i jednocześnie spełniam marzenia swoje i innych, dokumentując chwile prawdziwego szczęścia. Chyba nie może być lepiej, prawda? Chciałabym żebyście zaprosili mnie do swojego świata, abym przez jeden dzień mogła stać się jego częścią.

 

Zniżki

10 % zniżki na sesje narzeczeńską

Każda Para która podpisze umowę na realizacje zdjęć ślubnych otrzyma zniżkę 10% na sesje narzeczeńską

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3000
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Rezerwacją terminu jest podpisanie umowy i wpłacenie zadatku.
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  od 2012
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Pracuję sama.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  30 dni roboczych od daty ślubu.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (14)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 14 opinii
Przez sta.kulass
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wiele osób oglądając nasze zdjęcia ślubno-weselne pyta kto je robił, bo są rewelacyjne. Ukazują prawdziwie reportażowe zdjęcia z emocjami jakie przeżywaliśmy my i nasi najbliżsi. Są bardzo różnorodne, ciekawe, niesztampowe, świetne kadry i piękne światło oraz ostrość. Nasz ślub i wesele były trudne pod względem logistycznym - tzn. płynęliśmy na wesele statkiem, szliśmy przez las do sali weselnej, padał deszcz. A Julia bez problemu podjęła się tego projektu, bez narzekań i wywiązała się wyśmienicie. Za co dziękujemy i bardzo polecamy wszystkim, którzy chcą mieć piękną pamiątkę na całe życie z tego najważniejszego dnia.

Zgłoś nadużycie
Przez romina5s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nasze zdjęcia z sesji narzeczeńskiej i ze ślubu robione przez Julię są przepiękne! Bez zastanowienia wybrałabym Julię raz jeszcze i polecam każdemu, komu zależy na wspaniałych foto-pamiątkach. Julia jest profesjonalistką w każdym calu, a przy tym ma mnóstwo energii, którą zaraża. Atmosfera w czasie sesji jest świetna. W czasie ceremonii Julia rozpływa się w powietrzu, a później okazuje się, że cały czas była obok i zrobiła mnóstwo pięknych zdjęć. Fajnie wplata się w bieg wydarzeń, ma oko do detali i wszystkich małych, ważnych rzeczy, które później zaskoczeni odkrywamy na zdjęciach z wesela. Polecam z całego serca!

Zgłoś nadużycie
Przez natalianovvaks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Profesjonalistka w każdym calu. Podczas całego wesela niezauważalna, wtopiła się w tłum i zawsze wiedziała gdzie powinna być oraz którą chwilę uchwycić. Fantastyczne zdjęcia oraz błyskawiczna praca – w półtora tygodnia po ślubie i to jeszcze na tak wysokim poziomie! Majstersztyk! Niesamowite wyczucie. Serdecznie polecam!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Julia była fotografem na naszym ślubie i śmiało możemy stwierdzić, że jest najlepszym wyborem, jakiego mogliśmy dokonać! Jest kreatywna, pełna pasji, ma niesamowite wyczucie chwili. Każde jej zdjęcie to wspomnienie zaklęte w papier, które oddaje wszystkie emocje towarzyszące tym momentom. Nie wiem jak ona to robi, ale uchwyca je znakomicie! Jest profesjonalistką w każdym calu. Mimo, że doskonale wie, co robić, najważniejsze dla niej są decyzje jej klientów i zawsze bierze je pod uwagę. Niech najlepszą reklamą będzie fakt, że teraz wszyscy nasi znajomi planując ślub biorą numer kontaktowy do niej.

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie polecam !

Bardzo dobry kontakt, profesjonalizm w każdym calu!

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Fotograf ślubny w Poznaniu- TOP!
Fotograf ślubny w Poznaniu- TOP!

Lista wszystkich lokalizacji Julia Wojciechowska Fotografia w Wielkopolskie:

Poznań
 • #Średnie ceny