Julia Wojciechowska Fotografia

11

Opis

Mam na imię Julia i nie mogę się doczekać, aż opowiem Waszą historię! Obecnie mieszkam w okolicach Poznania, ale po to by sfotografować Wasz ślub, mogę pojechać nawet na koniec świata! Prywatnie, jestem szczęśliwą żoną i mamą. Kiedy nie fotografuję, spędzam czas z rodziną. Cały tydzień czekam na niedzielny poranek, aby w czwórkę poleniuchować i spędzić razem trochę czasu.

Zawodowo, zdecydowanie jestem szczęściarą! Pracuję i jednocześnie spełniam marzenia swoje i innych, dokumentując chwile prawdziwego szczęścia. Chyba nie może być lepiej, prawda? Chciałabym żebyście zaprosili mnie do swojego świata, abym przez jeden dzień mogła stać się jego częścią.

 

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3000
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Rezerwacją terminu jest podpisanie umowy i wpłacenie zadatku.
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  od 2012
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Pracuję sama.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  30 dni roboczych od daty ślubu.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (12)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 12 opinii
Przez natalianovvaks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Profesjonalistka w każdym calu. Podczas całego wesela niezauważalna, wtopiła się w tłum i zawsze wiedziała gdzie powinna być oraz którą chwilę uchwycić. Fantastyczne zdjęcia oraz błyskawiczna praca – w półtora tygodnia po ślubie i to jeszcze na tak wysokim poziomie! Majstersztyk! Niesamowite wyczucie. Serdecznie polecam!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Julia była fotografem na naszym ślubie i śmiało możemy stwierdzić, że jest najlepszym wyborem, jakiego mogliśmy dokonać! Jest kreatywna, pełna pasji, ma niesamowite wyczucie chwili. Każde jej zdjęcie to wspomnienie zaklęte w papier, które oddaje wszystkie emocje towarzyszące tym momentom. Nie wiem jak ona to robi, ale uchwyca je znakomicie! Jest profesjonalistką w każdym calu. Mimo, że doskonale wie, co robić, najważniejsze dla niej są decyzje jej klientów i zawsze bierze je pod uwagę. Niech najlepszą reklamą będzie fakt, że teraz wszyscy nasi znajomi planując ślub biorą numer kontaktowy do niej.

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie polecam !

Bardzo dobry kontakt, profesjonalizm w każdym calu!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pani Julia wykonywała reportaż ślubny na naszym weselu. Niesamowicie profesjonalna osoba, bardzo pracowita, cały czas biegała z aparatem, by móc uwiecznić ważne dla nas chwile- efekt -fantastyczny! :)) Ma dusze artystyczną i to się czuje w jej zdjęciach :) Nasi goście też byli zachwyceni osobą Pani Julii. Gdybym miała drugi raz wybierać fotografa na ślub, to z pewnością znów powierzyłabym to zadanie Pani Julii! Dziękujemy! :)

Zgłoś nadużycie
Przez ewazebrowska4s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kontakt do Julii dostaliśmy z polecenia naszych znajomych, którzy byli bardzo zadowoleni. My również możemy zaliczyć współprcę z Julią do bardzo udanych. Julia potrafi rozładować napięcie podczas przygotowań. Przed ślubem sama zwróciła uwagę na aspekty związane z planem wesela, dzięki czemu ominęło mnie dużo nerwów oraz planowania. Pełen profesjonalizm. Bez problemów dostowała się również do naszych oczekiwań.

Zdjęcia wyszły przepięknie, każde ładnie zresztuszowne. Robiły wrażenie nie tylko na nas, ale również na naszych gościach. Serdecznie polecamy!

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Fotograf ślubny w Poznaniu- TOP!
Fotograf ślubny w Poznaniu- TOP!

Lista wszystkich lokalizacji Julia Wojciechowska Fotografia w Wielkopolskie:

Poznań
 • #Średnie ceny