Fotograf ślubny w Białymstoku- TOP 10!

Planując ślub, jedną z najważniejszych decyzji jaką musisz podjąć to wybór, który będzie dotyczył fotografa. Dla niej i niego to ważne, aby móc uwiecznić chwile i zapamiętać to wydarzenie na zawsze. Ten wybór jest ważny, ponieważ, jak Lewis Hinę powiedział: „Jeśli to wszystko może być wyjaśnione w Słowach, że nie trzeba ładować aparatu”. Ułatwiając Wam wybór najlepszego fotografa ślubnego stworzyliśmy dla Was niezwykłą listę. Oto top 10 ślubnych fotografów w Białystoku. Pierwszym typem Zankyou jest…

Foto Malarz – Jarosław Łazarski- odwiedź stronę internetową

Ważnym aspektem Fotomalarza jest duża dawka humoru, która pomaga Parom Młodym bez stresu przeżyć ten wyjątkowy dla Nich dzień. Dzięki temu łatwiej jest uchwycić chwile pełne radości i wzruszenia do których chce się później wracać i wracać. A dzięki temu że ich praca jest również pasją, spełniają się w tym co robi najlepiej czyli uchwyceniu ulotnych momentów.

A co mówią o sobie : “Marina i Jarek – jesteśmy spełnionym duetem fotograficznym. Reportaże oraz sesje ślubne piszemy spełnioną miłością,  emocjami, radością i wzruszeniami, zmieniamy je w obrazy, które pozwalają za każdym razem na nowo odkrywać magię najpiękniejszych chwil w życiu. Uważamy, że właśnie tak powinien pracować fotograf ślubny, dla którego praca jest jednocześnie największą pasją. Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją w subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście,  wzruszenia i radość.”

Maciek Dworzański- odwiedź stronę internetową

W pytaniu o swój styl posłużył się opinią swoich klientów wertujących dziesiątki stron i blogów, którzy trafiali w końcu do niego odnajdując to, czego nie mogli znaleźć nigdzie indziej – emocje. Jak podkreślali – w zdjęciach czuć serce i pasję. Maciej Dworzański siebie określa w dwóch słowach: pasjonat i pracoholik. Równowagę dają mu podróże zagraniczne, gdzie coraz częściej realizuje sesje plenerowe.

A swoją pracę opisuje w ten sposób: “Uwielbiam śluby, emocje, niebanalne kadry, styl vintage i boho. Prowokuję grę światła i cienia. Skrupulatnie realizuję listę sesji plenerowych w różnych częściach świata. Cały czas w biegu, w podróżach, z aparatem w ręku – w ciągłej pogoni za tym co czyni mnie szczęśliwym.”

Fotoinspiracja Ewelina Simakowicz – odwiedź stronę internetową

“Jestem tylko skromną fotografką, banałem było by pisać, że fotografia to moja pasja – ja po prostu to KOCHAM! Gdy fotografuję dzieciaczki czy Młode Pary czuje, że żyje, że jestem szczęśliwym człowiekiem, jednocześnie uszczęśliwiając innych. Bo czy jest coś bardziej trwałego od zdjęć? Wyciągając z szuflady zakurzone zdjęcia możemy przenieść się w czasie do tych chwil, emocji, do pierwszych dni życia i wspominać …wspominać….wspominać ….”.

Łukasz Michalczuk Fotografia – odwiedź stronę internetową

“Nazywam się Łukasz Michalczuk ! Dlaczego akurat fotografia ? Pasjonuje się fotografią już od kilkunastu lat. Staram się działać spontanicznie żeby uchwycić to co w fotografii ślubnej najważniejsze.Jestem przygotowany do pracy w każdych warunkach, zarówno fizycznych jak i oświetleniowych. To co mnie wyróżnia to entuzjazm, kreatywność i poczucie humoru odzwierciedlone na Waszych zdjęciach. Profesjonalne podejście do każdego klienta i Wasze zadowolenie z wykonanych przeze mnie zdjęć jest moim zadowoleniem.”

Apple Pie Karolina Krupa- odwiedź stronę internetową

“W fotografii najbardziej cenię sobie ludzi, ich historie i emocje, które im towarzyszą, zwłaszcza w dniu ślubu. Cieszę się, że zawód, jaki wykonuję, pozwala mi na zatrzymywanie niezapomnianych chwil w formie pięknych zdjęć, które nawet po długim czasie potrafią ożywić wspomnienia i sprawić, że łezka znowu zakręci się w oku. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na naturalność. Bardzo cenię sobie ujęcia romantyczne, trochę eteryczne, niedopowiedziane. Mam też dużą słabość do detali i ponadczasowej fotografii czarno-białej.”

Piotr Czechowski- odwiedź stronę internetową

Fotografię w Piotrze zaszczepił jego ojciec. Przez wiele lat było to tylko hobby, które stopniowo ewoluowało, aby ostatecznie stać się sposobem na życie. Dziś każda jego chwila, czy to ta w pracy, czy w czasie wolnym, sprowadza się do fotografii. Sam mówi: “Myślę że jestem szczęściarzem mogąc robić to co kocham, jednocześnie zatrzymując na zdjęciach najbardziej emocjonujące momenty, które za jakiś czas będą stanowiły bezcenne pamiątki przekazywane z pokolenia na pokolenie”.

Robert Kruk- odwiedź stronę internetową

“robert kruk – fotografie” – pod taką marką działam na rynku fotografii ślubnej od roku 2003 a tak w ogóle – od roku 2000.  Wydaje mi się że jestem jednym z bardziej doświadczonych fotografów. W portfolio mam ponad 500 uroczystości ślubnych. Można rzec, działam z kolejnym pokoleniem Młodych Par . I mimo zmieniających się trendów, na razie udaje mi się działać z powodzeniem, dzięki czemu jestem szczęśliwy że dalej robię to co lubię…”

Kacper Białobłocki Fotografia Ślubna- odwiedź stronę internetową

Dlaczego Kacper Białobłocki wybrał właśnie fotografię ślubną? Ponieważ jest to dziedzina bardzo szczególna.

“Kacper Białobłocki – z wykształcenia automatyk, z zamiłowania fotograf.  Staram się w niezwykły sposób ukazać na zdjęciach emocje i uczucia towarzyszące Parze Młodej. Nie jest to łatwe zadanie i tylko dobre oko spostrzeże to co ważne. Jestem doskonałym obserwatorem otaczających mnie zdarzeń i doskonale potrafię zatrzymać chwilę na fotografiach. Na ślubie niewidoczny, na plenerze elokwentny i pomysłowy.”

Fotografia Ślubna Sulika Puszko- odwiedź stronę internetową

Fotografia Ślubna Sulika Puszko fotografia ślubna stanowi wyzwanie, jak również dopełnienie dotychczasowego doświadczenia w dziedzinie fotografii reportażowej. W pracy stawia na estetykę, tak aby kadry powstających obrazów były wynikiem przemyślenia, odpowiadając nastrojowi chwili. A tak krótko, ale lakonicznie pisze o sobie: “Moją misją jest uchwycić najpiękniejsze momenty!”

MarryYou.eu – fotografia ślubna – odwiedź stronę internetową

Kobiecym okiem, uchwycę najpiękniejsze chwile z Waszym udziałem. Zatrzymam spojrzenia, uśmiechy, momenty, które chcielibyście zachować na zawsze. Stworzę wspaniałą pamiątkę, która pozwoli Wam w każdym momencie, wrócić wspomnieniami do tej pięknej chwili. Mam ogromne szczęście trafiać na pary które lubią styl MarryYou.eu. Każdą sesję traktuję indywidualnie i wyjątkowo, a towarzysząc Wam w dniu Ślubu, pamiętam przede wszystkim, że jest to Wasze święto i cieszę się, że mogę w nim uczestniczyć.

Jesteśmy przekonani, ze każdy z Was odnalazł inspiracje na swoja sesje!  To już wszyscy fotografowie z Białegostoku, które Zankyou miało zaszczyt poznać i zakochać się w ich pracach. Jeśli są inne firmy, artyści, który zajmują się tą dziedziną z regionu małopolskiego, to także zapraszamy do współpracy. Rynek dostawców ślubnych jest tak obszerny i dynamoczny, że warto czasami pomóc się znaleźć, my ze swojej strony robimy, co możemy, aby poznać Crème de la crème.

** Uwaga: Ta lista nie jest ranking preferencji. Wszystkie firmy są polecane przez Zankyou.

Planujesz swój ślub w Białymstoku? Świetnie! Jeśli planujesz swój ślub i wesele, to nie możesz zapomnieć także o:

Zamówieniu najlepszych zaproszeń ślubnych online

Poznaj innych fotografów ślubnych z:

Najlepszy fotograf ślubny w Warszawie

Najlepszy fortograf ślubny w Krakowie

Najlepszy fotograf ślubny w Katowicach

Najlepszy fotograf ślubny we Wrocławiu

Najlepszy fotograf ślubny w Poznaniu

Najlepszy fotograf ślubny w Szczecinie

Nie masz pomysł na ciekawy wyjazd czy weekend w Polsce? Poznaj 8 najromantyczniejszych miejsc w Polsce na Waszą podróż poślubną!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Komentarze (33)

Zobacz komentarze

Skomentuj artykuł

12 najlepszych jubilerów! Poznaj ranking firm TOP!
12 najlepszych jubilerów! Poznaj ranking firm TOP!
Pierścionek zaręczynowy, biżuteria ślubny, aż po obrączki i spinki. Poznaj wszystkich najlepszych jubilerów. Zapraszamy!
Miłość włosko-polska celebrowana w komnatach zamku. Sprawdź to cudo!
Miłość włosko-polska celebrowana w komnatach zamku. Sprawdź to cudo!
Nasza Para postanowiła spełnić to swoje marzenie i zrealizowali swoje wesele właśnie w pięknym zamku. Czy to nie robi na Was wrażenia? Bo na nas olbrzymie. Warto jest zwrócić uwagę na kolorystykę tych zdjęć. Robi ona naprawdę wielkie wrażenie.
Ania – polska piosenkarka, Michael – niemiecki siatkarz i ich wielka miłość! Zobacz ich ślub!
Ania – polska piosenkarka, Michael – niemiecki siatkarz i ich wielka miłość! Zobacz ich ślub!
Te fotografie prezentują się po prostu oszałamiająco. Mają w sobie wielką klasę, niewysłowioną lekkość i niezwykły szyk. To coś po prostu fenomenalnego. Uwagę zwracają czarno-białe zdjęcia. Prezentują się niczym kadry z pięknego filmu. Jest to piękna fotograficzna opowieść o wielkiej polsko-niemieckiej miłości.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji