Foto Malarz - M&J Łazarscy

ZIWA 2018
13

Opis

Jedyną i najprawdziwszą wizytówką każdego fotografa są jego prace. Przeglądając portfolio fotografów ślubnych kieruj się sercem i estetyką oraz emocjami jakie towarzyszą patrząc na zdjęcia ślubne. Tych chwil nie da się powtórzyć - to pamiątka na zawsze zarówno dla Pary Młodej jak i dla przyszłych pokoleń…Jeżeli dostrzegasz różnice w zdjęciach różnych fotografów – kieruj się wyborem tego, który najbardziej przemawia do Twoich emocji bo taki właśnie cel mają zdjęcia ślubne.Trafny wybór sprawi że zawsze z przyjemnością powrócisz do jednej z najwspanialszych chwil w Twoim życiu.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3900zł
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Wpłata zadatku (przelewem lub gotówką) jest gwarancją rezerwacji terminu.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  3 miesiące
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Bez kosztów podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Każdy o sobie może napisać bardzo wiele... Najlepszą wizytówką fotografa są jego prace. To Para Młoda ocenia i decyduje. Jeżeli widzicie wyjątkowość w naszych pracach - tzn, że jesteśmy dla Was. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.FotoMalarze.pl
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5 lat
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Fotografujemy osobno oraz w duecie - to zależy od Waszych potrzeb.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Do 21 dni

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (12)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 12 opinii
Przez obrycki.ks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdeczne podziękowania od całej rodziny za profesjonalizm, zaangażowanie i... znalezienie wolnego terminu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za umówienie sesji plenerowej praktycznie na ostatnią chwilę, ale tak to bywa jak się nie ustali wszystkiego wcześniej. Wszystko sprawnie i profesjonalnie - propozycja lokalizacji, inscenizacja, pomysłowość. Jednocześnie chcielibyśmy pochwalić absolutną dyskrecję podczas ceremonii. Obecność fotografa praktycznie niezauważalna, a na zdjęciach zupełnie tego nie widać. Niektóre ujęcia wywołały u nas szczery uśmiech, podczas gdy przy innych łza zakręciła się w oku. Dziękujemy!

K. E. Obryccy 

Zgłoś nadużycie
Przez katarzyna.ms
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA PIĘKNY REPORTAŻ ŚLUBNY

Współpraca z Mariną i Jarkiem to sama przyjemność, począwszy od pierwszego e-amila aż po sam odbiór fotografii z dnia ślubu. Sesja w plenerze to była ogromna przyjemność. Cieszyliśmy się sobą bez żadnego nienaturalnego pozowania, a Wy uchwyciliście nasze szczęście na zdjęciach. W czasie wesela właściwie nie czuliśmy obecności fotografa i do teraz zastanawiamy się, kiedy właściwie udało im się zrobić tyle pięknych, dobrych jakościowo zdjęć. Wszystkie najważniejsze chwile i zaskakujące momenty mamy na zawsze ze sobą. Oglądamy i oglądamy i końca nie ma. Przeżywamy na nowo dzień slubu za każdym razem, gdy bierzemy do rąk zdjęcia.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z całokształtu współpracy i zdecydowanie polecamy skorzystanie z waszych usług każdemu, kto oczekuje wyjątkowej sesji zdjęciowej. Bardzo dziękujemy za przecudowną fotorelację z najważniejszego dnia naszego życia. My was po prostu kochamy!! :)))  Kasia i Maciek 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Chcielibyśmy jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować za to, że byliście z nami w tym ważnym dla nas dniu. Jesteśmy przeszczęśliwi i zauroczeni efektami Waszej pracy – zdjęcia są po prostu zjawiskowe! W czasie mszy świętej fotograf był dyskretny, a w czasie sesji plenerowej prześcigał się w pomysłach. Czego chcieć więcej? Efekt finalny zachwyca! Nie mogliśmy sobie wymarzyć piękniejszej pamiątki. Goście i rodzina też zachwyceni.

Zgłoś nadużycie
Przez magdaiwojteks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Strzał w dziesiątkę!

Powierzenie Wam przygotowania reportażu z naszego ślubu to był strzał w dziesiątkę. Zauroczyliście nas swoim wyczuciem stylu i umiejętnością uchwycenia na zdjęciu tak ulotnych i niepowtarzalnych uczuć i emocji. Wielkie podziękowania należą się też za osobowość fotografa, to dzięki jego przyjaznej i wesołej postawie czuliśmy się trochę mniej zdenerwowani całym wydarzeniem. Zdjęcia, które nam podarowaliście nie były przypadkowe – każde z nich jest dopracowane do perfekcji i niepowtarzalne. Ich ilość i termin realizacji bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Przyjaciele i rodzina także nie mogą się was nachwalić. Dzięki Wam całe wspomnienia z tego dnia mamy utrwalone na zawsze w albumie i w każdej chwili możemy przezywać na nowo pierwszy dzień wspólnego życia. To co dla nas zrobiliście jest bezcenne, dziękujemy!!

Zgłoś nadużycie
Przez agnieszkajs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Marina i Jarek są profesjonalistami. Ich ciężka praca przerodziła się w piękne zdjęcia, które będą naszą pamiątką na całe życie, dlatego jesteśmy im bardzo wdzięczni. Oprócz ogromnego talentu mają też niezwykłe poczucie humoru, co czyni ich mega pozytywnie zakręconymi ludźmi. Swoim entuzjazmem potrafią rozładować stres u każdej pary młodej. Więcej nie trzeba pisać, można jedynie wstać i bić brawo, za tak wspaniale wykonaną pracę.

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Fotograf ślubny w Białymstoku- TOP 10!
Fotograf ślubny w Białymstoku- TOP 10!

Lista wszystkich lokalizacji Foto Malarz - M&J Łazarscy w Podlaskie:

Białystok
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Styl artystyczny