Fotograf ślubny w Krakowie! The best!

Wspaniali twórcy zdjęć ślubnych z Krakowa! Zapraszamy!

  • Fotograf i kamerzysta
  • Małopolskie

Prezentujemy najlepszych krakowskich fotografow! Każda Para Młoda pragnie, aby wspomnienia z ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego pozostały na zawsze w ich pamięci. Dlatego właśnie tak ważne jest znalezienie dobrego fotografa. Za pomocą obiektywu zatrzyma on na fotografiach najszczęśliwsze chwile w życiu Państwa Młodych. Pamiątka ślubna to najwspanialszy prezent, jaki możecie otrzymać. To właśnie dzięki zdjęciom ślubnym wnuczek po latach zapyta “Babciu, dlaczego na tym zdjęciu masz łzy w oczach?” Poniżej prezentujemy najlepszych fotografów w Krakowie.

Greg Moment Photography

Publikacja

Grzegorz „Moment” Płaczek kieruje swoją ofertę do wszystkich Par, które szukają indywidualnej oferty i niecodziennej obsługi klienta. Fotografujący niemal już na każdym kontynencie, podróżuje i fotografuje śluby od lat. Na co dzień także uczy fotografów ślubnych na całym świecie. Każda oferta jest indywidualnie przygotowywana dla klienta, a zakres pracy Grzegorza dopasowywany jest do marzeń i potrzeb Par Młodych. Grzegorz jest zwycięzcą wielu prestiżowych konkursów fotograficznych i fotografując śluby tworzy niezapomniane wspomnienia dla swoich Par.

Greg Moment PhotographyDowiedz się więcej “Greg Moment Photography”
Greg Moment Photography
Greg Moment PhotographyDowiedz się więcej “Greg Moment Photography”
Greg Moment Photography

Sławomir Gubała

Czym lub kim jest dla mnie fotografia? Odpowiedź – to moje życie! Fotografia jako oddech, powietrze, muzyka. Pasja, którą chcę się dzielić z Wami i obdarowywać nią wszystkich, którzy zechcą przed moim obiektywem wzbić się ponad ziemię. To radość istnienia, energia i magia którą pragnę przekazać Wam poprzez moje zdjęcia. Fotografia ślubna, jest szczególną fotografią dla mnie najpiękniejszą, gdyż piękno dwóch osób ich miłość i szczęście zaraża wszystkich swoją prawdą i czarem uczuć. Zapraszam do przestrzeni mojej fotografii, którą dla Was w ten szczególny dzień  z wielką radością i prawdziwym zaszczytem przygotuję w sposób wyjątkowy, tak aby każdy blask tej chwili został w radości duszy uwieczniony.
Sławomir GubałaDowiedz się więcej “Sławomir Gubała”
Sławomir Gubała
Sławomir GubałaDowiedz się więcej “Sławomir Gubała”
Sławomir Gubała

Pastelove kadry

Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Fotografia jest naszą prawdziwą pasją oraz sposobem na życie. Spotykanie nowych ludzi, odwiedzanie kolejnych miejsc sprawia nam wiele radości. Dbamy o to, by Wasze fotografie były niepowtarzalne, pomysłowe, jedyne w swoim rodzaju, po prostu najlepsze. Zapraszamy do naszej pastelovej bajki.

Pastelove kadryDowiedz się więcej “Pastelove kadry”
Pastelove kadry
Pastelove kadryDowiedz się więcej “Pastelove kadry”
Pastelove kadry

Adam Trzcionka

Wszystko, co na fotografii ważne, to człowiek wobec drugiego człowieka, wobec samego siebie  i wobec świata. Cenię reportaż, który jest nie tylko formą dokumentu, ale jednocześnie jest rodzajem interpretacji i komentarza. Mistrz fotografii. Poza tą ślubną zajmuje się sztuką fotografii, sztuką taką nie dla sztuki, ale dla cieszenia ludzkiego oka. Robi fenomenalne zdjęcia i jest dla wielu autorytetem. Pierwszy aparat to prezent na Komunię, a kolejny kupił w wieku 27 lat. Ciężko uwierzyć w to, ponieważ jego zdjęcia wyglądają tak jakby aparat miał w ręku od urodzenia. Organizuje warsztaty, fotografuje śluby i kocha życie. Rzucił wszystko dla zdjęć, a Wy powinniście rzucić wszystko dla zdjęć od niego.

Adam TrzcionkaDowiedz się więcej “Adam Trzcionka”
Adam Trzcionka
Adam TrzcionkaDowiedz się więcej “Adam Trzcionka”
Adam Trzcionka

LMFOTO Szymon Nykiel & Łukasz Topa

Mamy przyjemność pracować z ludźmi w najważniejszym dniu w ich życiu.  Uśmiechy, emocje, łzy… to jest to, co ładuje nas energią i daje silną motywacje do dalszej pracy. Opowiadamy historię w sposób prawdziwy i szczery. Naszym zamierzeniem jest tworzyć niebanalną historie ślubu. Poznajemy Was i to co dla Was najważniejsze: rodzinę, przyjaciół i miejsca. Jesteśmy z Wami, a nie obok Was, uczestniczący lecz niewidoczni.  Pracujemy w oparciu o minimalizm, symetrie i gesty. Obserwujemy, słuchamy i przewidujemy. Tak tworzy się Wasza historia w naszym obrazie. Podróże, nowi ludzie, wspomnienia są dla nas inspiracją. To dzięki nim wciąż się rozwijamy. Dla Was i dla siebie, by móc robić coś co kochamy i dzielić się tym z Wami.

LMFOTO Szymon Nykiel & Łukasz TopaDowiedz się więcej “LMFOTO Szymon Nykiel & Łukasz Topa”
LMFOTO Szymon Nykiel & Łukasz Topa
LMFOTO Szymon Nykiel & Łukasz TopaDowiedz się więcej “LMFOTO Szymon Nykiel & Łukasz Topa”
LMFOTO Szymon Nykiel & Łukasz Topa

Słodko Gorzko

Potocznie zwą mnie zamojsko-krakowską Mała Kulką Zagłady. duma mnie rozpiera jak to słyszę, przyznać muszę. najbliżsi twierdzą, że jestem ciepłym szyderczym wariatem połączonym z uroczym pracoholikiem… ale mówią także jakoby pizza była tucząca. brednie momentami. definiuje mnie uczucie do dwóch małych SercoŁamaczy oraz przeraźliwie wielka love do Wyrwiząbka mego. wielbię klasykę jednocześnie panicznie bojąc się nudy. dlatego ciągle szukam. jak znajdę szukam dalej. poza tym to bardzo lubię się uśmiechać. często ot tak… bez większego powodu.

Agnieszka i Jacek Taranowie

Zdjęcia ślubne w Krakowie w ich wykonaniu są ukazaniem miasta z innej perspektywy. Fotografie, to wywołane na papierze kolorowe rysunki, ale upamiętnienie chwil w sposób, do którego będzie się chciało wracać. Jest dokładnie to, czego możemy oczekiwać od Agnieszki i Jacka. Agnieszka i Jacek Taranowie to duet i w życiu i podczas każdego reportażu oraz pleneru. Inaczej patrzy kobieta, inaczej mężczyzna. Ich zdaniem tylko to gwarantuje kompletność i niepowtarzalność każdego reportażu. Cenią naturalność! Zatrzymują momenty pełne szczęścia, abyście mogli wciąż do nich wracać. Piękne!

Agnieszka i Jacek TaranowieDowiedz się więcej “Agnieszka i Jacek Taranowie”
Agnieszka i Jacek Taranowie
Agnieszka i Jacek TaranowieDowiedz się więcej “Agnieszka i Jacek Taranowie”
Agnieszka i Jacek Taranowie

Malachite Meadow

“Malachite Meadow to kolory, to historie, to towarzyszenie, to sympatia, to pasja, to zaufanie, to subtelność, to dokument, to humor. To opowieść o Was. W pracy staramy się podążać za Wami, wczuć się w klimat Waszej relacji, poznać Waszą rodzinę i zobaczyć jak czujecie się z Waszymi przyjaciółmi, to pozwala nam opowiedzieć osobistą historię każdej pary, każdej miłości i każdej chwili. Staramy się podejść do każdego indywidualnie, tak aby powstałe fotografie cieszyły przez długie lata. Bardzo lubimy ludzi i chcemy to pokazać na naszych zdjęciach.”
Malachite MeadowDowiedz się więcej “Malachite Meadow”
Malachite Meadow
Malachite MeadowDowiedz się więcej “Malachite Meadow”
Malachite Meadow

SRT-Studio Paweł Sarota

Zależy mi na tym, żeby zdjęcia opowiadały Waszą historię i jak najlepiej oddawały atmosferę panującą na weselu. Od rozgorączkowanych przygotowań, przez ceremonialne „tak”, po pierwszy taniec Młodej Pary. Jestem zwolennikiem minimalizmu, bez zbędnego edytowania i kreowania fotografii – staram się uchwycić prawdziwe momenty. Niezależnie od tego gdzie wykonuję zdjęcia, to Wy jesteście dla mnie najważniejsi: Wasz dotyk, emocje i miłość.

White Story

Jesteśmy grupą młodych, ambitnych i kreatywnych przyjaciół szczerze oddanych swojej pasji, którą odkryjecie w podróży po naszych galeriach. Inwestujemy w nasz rozwój odważnie podejmując się realizacji nowych projektów. Będąc częścią każdego powierzonego nam zlecenia chcemy mierzyć bezpośrednio w nasz wspólny sukces a ulotne chwile przemieniać w trwałą historię. Czy będziemy wspólnie tworzyć Waszą historię?

White StoryDowiedz się więcej “White Story”
White Story
White StoryDowiedz się więcej “White Story”
White Story

Antoni Fotograf

Czystość formy i artystyczność Antoniego jest widoczna na każdym zdjęciu. Jasność kadrów sprawia, że mamy ochotę oglądać nie tylko po jednym zdjęciu z każdej sesji, lecz pełne reportaże, aby poznać historię miłosną opowiedzianą przez jego zdjęcia. Wybierając takiego fotografa, będziecie pewni, że dzień poza jego sprawczą mocą przysięgi małżeńskiej, będzie wspaniale udumentowany i wręcz namalowany najwyższą jakością farb, na najlepszym płótnie oraz najpiękniejszymi postaciami, jakie są.

Antoni FotografDowiedz się więcej “Antoni Fotograf”
Antoni Fotograf
Antoni FotografDowiedz się więcej “Antoni Fotograf”
Antoni Fotograf

Sebastian Franczyk

Od zawsze obserwowalem ludzi od tak z czystej ciekawosci. W tramwaju, na ulicy, w kawiarni..przygladalem sie im tak pozostalo mi do tej pory. Teraz utrwalam te obserwacje w formie cyfrowej. Lubię nietypowe śluby na luzie w niestandardowych miejscach. Skupiam się nad innymi rzeczami niż wieloplany. Wolę piękne portrety, wyłapane momenty, światło, detal. Szukam świeżego spojrzenia, nieoczywistych kadrów. Nie lubię banału, kiczu i przerostu formy nad treścią. Pracuję w luznej formie kolezenskiej tak abyscie czuli sie jak najlepiej bez zbednych barier. Dzieki takiej relacji zachowujecie sie naturalnie a zdjecia sa pelne spontanicznosci i swobody. Kocham charakterne pary ktore zdaja sie na mnie i w pelni mi ufaja.

Sebastian FranczykDowiedz się więcej “Sebastian Franczyk”
Sebastian Franczyk
Sebastian FranczykDowiedz się więcej “Sebastian Franczyk”
Sebastian Franczyk

Just Married Fotografia Ślubna

Jesteśmy parą fotografów, pokazujących na swoich zdjęciach prawdziwe emocje i miłość. Fotografujemy tak by wydobyć jak najpiękniejsze momenty z dnia ślubu. Lubimy spontaniczność i swobodę, czasem chaos dzięki któremu powstają najmniej oczywiste i spodziewane zdjęcia. Wiemy, że Pary które do nas trafiają szukają w fotografii czegoś więcej niż pięknie sfotografowanych detali. To u nas również się znajduje, jednak kluczowy jest dla nas człowiek, miłość i szczęście. Szukamy. I obserwujemy. W ten sposób opowiadamy historie.
Just Married Fotografia ŚlubnaDowiedz się więcej “Just Married Fotografia Ślubna”
Just Married Fotografia Ślubna
Just Married Fotografia ŚlubnaDowiedz się więcej “Just Married Fotografia Ślubna”
Just Married Fotografia Ślubna

LAND OF MEMORIES Fotografia Artystyczna

Przez szkła obiektywu widzimy niezwykłe ludzkie emocje w całym ich pięknie i niepowtarzalności, a naciskając migawkę rejestrujemy te ulotne chwile, by można było do nich wrócić i przeżyć je raz jeszcze.  W uchwyconych momentach umieszczamy całe historie-te najbardziej cudowne, bo opowiadają o uczuciach, wrażeniach, o tym, czego nie widać „gołym okiem”.  Jest to pasja, która stała się naszym życiem. W fotografii odnajdujemy szczęście i radość, którą chcemy się dzielić.

LAND OF MEMORIES Fotografia ArtystycznaDowiedz się więcej “LAND OF MEMORIES Fotografia Artystyczna”
LAND OF MEMORIES Fotografia Artystyczna
LAND OF MEMORIES Fotografia ArtystycznaDowiedz się więcej “LAND OF MEMORIES Fotografia Artystyczna”
LAND OF MEMORIES Fotografia Artystyczna

Szymon Olma

Szymon uwielbia fotografować szczęście. W tej najczystszej postaci dlatego właśnie fotografia ślubna stała się jego drogą przez życie. Emocje, uczucia oraz ludzie to najważniejsze składowe w każdym jego reportażu. Te elementy tworzą historię Waszego dnia. Szymon to storyteller, czyli fotograf o reporterskim zacięciu, który lubi odpowiadać historię dnia ślubu w sposób odważny, nieszablonowy, a zarazem subtelny i bardzo emocjonalny. Na Waszym ślubie jest dla Was i będzie opowiadał o Was. Jest tatą, mężem i zawsze, ale to zawsze bardzo uśmiechniętym człowiekiem. Kocha rodzinne życie, kolory, kompozycje i dobre zdjęcia. Bardzo, ale to bardzo nie lubi komarów. Po raz trzeci z rzędu został uhonorowany naszą nagrodą ZIWA na najlepszego fotografa w Krakowie. Dodatkowo w tym roku dostał nominację BodaF Europe New Talent jako jeden z trzydziestu fotografów z całej Europy.

Szymon OlmaDowiedz się więcej “Szymon Olma”
Szymon Olma
Szymon OlmaDowiedz się więcej “Szymon Olma”
Szymon Olma

Górscy Fotografia

Najlepsze zdjęcia ślubne to takie, które można ciągle odkrywać, które niosą w sobie tyle treści, tyle niepowtarzalnych momentów, tyle ukochanych twarzy, że każde ich oglądanie przynosi coś nowego.  Inspirują nas ludzie i dynamika relacji między nimi, która przekłada się na nasze wieloplanowe zdjęcia. Inspirują nas twarze, które nie boją się własnych emocji, bo w tym tkwi ich prawdziwe piękno. Wyznajemy zasadę, że wszystko, co się wydarza, ma znaczenie. Dlatego nie umyka nam żaden moment. Roland Barthes pisał, że zdjęcia miejsc nie są tylko do zwiedzania, ale są po to, by chcieć w nich zamieszkać. Zdjęcia Zakochanych nie są tylko do oglądania. To przede wszystkim ZDJĘCIA DO KOCHANIA. Chcemy, by nasze takie właśnie były.

Górscy FotografiaDowiedz się więcej “Górscy Fotografia”
Górscy Fotografia
Górscy FotografiaDowiedz się więcej “Górscy Fotografia”
Górscy Fotografia

Piotr Duda Fotografia

Oświadczyłem się swojej żonie Agnieszce po 7 dniach znajomości. Więc wiem co to spontaniczność. Dzisiaj od tego dnia minęło już sporo czasu. Córka Olka studiuje a my każdym dniem jako rodzina kochamy się jeszcze bardziej. Rodzinne podróże które uwielbiamy pozwalają jeszcze bardziej nam się poznać i dzielić wspólne pasje. Śmiało mogę powiedzieć że wiem co to jest miłość i staram się pokazywać ją na swoich fotografiach tak jak sam czuję. Chcę aby na zawsze były pamiątką dla Was i Waszych bliskich.

Piotr Duda FotografiaDowiedz się więcej “Piotr Duda Fotografia”
Piotr Duda Fotografia
Piotr Duda FotografiaDowiedz się więcej “Piotr Duda Fotografia”
Piotr Duda Fotografia

sztukastudio.pl

Fotografujemy śluby i staramy się robić to w nietypowy sposób. Uwielbiamy naturalność! Kadry pełne emocji i pięknego naturalnego światła to coś co kochamy. Cechuje nas przede wszystkim dyskrecja. Staramy się być niewidocznym elementem Waszego przyjęcia, gdyż tylko wtedy jesteśmy wstanie zgromadzić szczere i prawdziwe momenty. Współpraca z nami wymaga 100% zaufania idącego z obu stron. Chcemy aby najpiękniejsze chwile Waszego życia były uchwycone w sposób, który będzie bodźcem powodującym gęsią skórkę. Możliwość powrotu do tak wspaniałych momentów to prawdziwy skarb. Dzięki Wam wiemy, że nasza praca ma sens i jesteśmy na odpowiednim miejscu.
sztukastudio.plDowiedz się więcej “sztukastudio.pl”
sztukastudio.pl
sztukastudio.plDowiedz się więcej “sztukastudio.pl”
sztukastudio.pl

Szpyrki Pracownia Twórcza

Przedstawiamy Wam cząstkę naszej pracy, która pochłonęła nas bez reszty. Fotografia stała się sposobem na nasze  życie, pozwala nam wyjść ze swojej strefy komfortu. Poznać wiele ludzi, z którymi wiąże się mnóstwo ciekawych historii. Odwiedzamy z Wami piękne miejsca, nie istotne czy to będzie dzika polana w lesie, czy może knajpka na rynku w Rzeszowie, ważne dla nas jest to, że dla Was to miejsca magiczne i wiąże się z nimi historia. Zatrzymujemy w kadrze to, co z biegiem lat nabiera wartości. Jesteśmy cichymi obserwatorami, którzy dyskretnie wyłapują drobne gesty, spojrzenia, interakcje między Wami i Waszymi rodzinami. To wszystko składa się na wspaniałą pamiątkę, która jest efektem naszej pracy. Wasz uśmiech i radość, które nam dajecie po obejrzeniu zdjęć, jest największym motorem napędowym. Wiemy, że to co robimy ma sens i jest potrzebne.

Szpyrki Pracownia TwórczaDowiedz się więcej “Szpyrki Pracownia Twórcza”
Szpyrki Pracownia Twórcza
Szpyrki Pracownia TwórczaDowiedz się więcej “Szpyrki Pracownia Twórcza”
Szpyrki Pracownia Twórcza

Jesteśmy przekonani, ze każdy z Was odnalazł inspiracje na swoja sesje! Zapraszamy na ranking najlepszych fotografów w Warszawie!  To już wszyscy fotografowie i kamerzyści z Krakowa, które Zankyou miało zaszczyt poznać i zakochać się w ich pracach. Jeśli są inne firmy, artyści, który zajmują się tą dziedziną z regionu małopolskiego, to także zapraszamy do współpracy. Rynek dostawców ślubnych jest tak obszerny i dynamoczny, że warto czasami pomóc się znaleźć, my ze swojej strony robimy, co możemy, aby poznać Crème de la crème.

** Uwaga: Ta lista nie jest ranking preferencji. Wszystkie firmy są polecane przez Zankyou.

Planujesz swój ślub w tym roku? Świetnie! Jeśli planujesz swój ślub i wesele, to nie możesz zapomnieć także o:

Zamówieniu najlepszych zaproszeń ślubnych online

Poznaj innych fotografów ślubnych z:

Najlepszy fotograf ślubny w Warszawie

Najlepszy fortograf ślubny w Krakowie

Najlepszy fotograf ślubny w Katowicach

Najlepszy fotograf ślubny we Wrocławiu

Najlepszy fotograf ślubny w Poznaniu

Najlepszy fotograf ślubny w Szczecinie

Najlepszy fotograf ślubny w Białymstoku

Nie masz pomysł na ciekawy wyjazd czy weekend w Polsce? Poznaj 8 najromantyczniejszych miejsc w Polsce na Waszą podróż poślubną!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Piotr Duda Fotograf ślubny
Agnieszka i Jacek Taranowie Fotograf ślubny
Sebastian Franczyk Fotograf ślubny
Sławomir Gubała Fotograf ślubny
Paweł Sarota Photographer Fotograf ślubny
Pastelove Kadry Fotograf ślubny
Izabella Górska Fotograf ślubny
Whitestory.pl Fotograf ślubny
Greg Moment Photography Fotograf ślubny
Szymon Olma Fotograf ślubny
Sztukastudio.pl Kamerzysta na wesele
Słodko Gorzko Fotograf ślubny
Antoni Fotograf Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (4)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!