Bajkowe Śluby

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Bajkowe Śluby

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 0 zł

Bajkowe Śluby tworzy dwoje fotografów - Karolina i Michał. Dwa różne spojrzenia oraz różne umiejętności, które idealnie się dopełniają. Moglibyśmy długo opowiadać o tym, że fotografia to całe nasze życie ale to chyba jasne! Dzięki niej dotarliśmy do miejsca, w którym jesteśmy teraz. Na zdjęciach szukamy dobrego światła, detali oraz subtelnych emocji, które już nigdy się nie powtórzą. 
Kochamy śluby - bo wbrew pozorom każdy z nich jest inny. Bajkowy, magiczny, tylko Wasz. Dlatego będzie nam niezmiernie miło jeśli pozwolicie nam stać się jego częścią.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
0 zł

Opinie o Bajkowe Śluby

4.8
3 opinii
3 opinii
Profesjonalizm
(3)
Jakość/cena
(3)
Polecasz to?
(3)
monka.szwed
Autor: Monika
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zanim pojawił się narzeczony, zanim pojawił się Kajo, już wiedziałam, że w najważniejszym i najszczęśliwszym dniu będzie towarzyszyć mi Karolina (a znamy się dłużej niż istnieją Bajkowe!). Czas przygotowań w dzień ślubu byłby dla mnie emocjonalną porażką, gdyby nie właśnie ona. <3 (Fotografka pomagająca założyć kieckę? Proszę bardzo!) Po ustaleniu daty ślubu, wybór fotografów to była czysta i przyjemna formalność. Ale do rzeczy. ;) Zdjęcia z Naszego Dnia, to naprawdę BAJA. Totalnie odzwierciedlają emocje nasze i naszych bliskich. Dekoracje, dodatki, mnóstwo portretów, relacja od przygotowań do końca oczepin, w oddanym reportażu nie zabrakło niczego! No, może poza jednym ;) Nie mamy wspólnego zdjęcia! (Jak to się stało?) To był szalony i szybki dzień, pełen słońca, potem deszczu i piorunów. Bajkowi z niezwykłą lekkością dostosowali się do warunków pogodowych, czy oświetleniowych, a zdjęcia mówią same za siebie! Mamy wrażenie, jakby cały CEGLARNiAny Wszechświat nam wszystkim wtedy sprzyjał, tam nie było przypadków. Nie będę za długo wypowiadać się o ALBUMIE. Bo najzwyczajniej w świecie... brakuje mi słów. Pierwszy raz oglądaliśmy go z Kajtkiem na raty... bo co chwila napływały mi do oczu łzy i... niczego nie widziałam ;) #truestory. Coś pięknego. Drodzy, przyszli Państwo Młodzi, nie rezygnujcie z namacalnych zdjęć, odbitek, to ZAWSZE stokrotnie przebija te wyświetlane na waszych monitorach, wiem co mówię! Jeśli zależy Wam na zdjęciach bez nadęcia, bez masy photoshopa, na zdjęciach bajkowych, które Wam się nie znudzą, które w stu procentach przypomną o emocjach, myślach, a nawet zapachach z dnia waszego ślubu, cóż, jesteście w dobrym miejscu. Uważajcie, wolne terminy szybko znikają, no chyba że zdecydujecie się, tak jak my, na szaloną środę w pierwszy tydzień wakacji, wtedy macie większe szanse ;) Michał, Karola, dziękujemy. Nie ma ani jednego zdjęcia, którego nie chcielibyśmy pokazać. #szacun ;) Tak bardzo nie mogliśmy doczekać się tego dnia, potem materiału od Was. Teraz nie możemy doczekać się kolejnego spotkania, bo wiemy, że będzie... bajkowe. Po prostu. Wszystkiego wspaniałego! <3 Monka & Kajo

Zgłoś nadużycie
puzel
Autor: Paulina
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Każde zdjęcie jest wyjątkowe, Bajkowi macie talent!

Nie możemy doczekać się naszych

Pozdrawiamy Was serdecznie! :)

Zgłoś nadużycie
ilkalech
Autor: Ilona
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bajkowe Śluby - Karolina i Michał to najlepsi fotografowie jakich znamy. Jeśli chcecie mieć piękne, naturalne i pełne emocji zdjęcia to wybór Bajkowych Ślubów jest najlepszy. :) na sesjach jest wesoło i bez stresu dzięki czemu efekt jest niesamowity :) niezwykły profesjonalizm wyczucie i styl fotografii. Polecamy!!!:)

Ilka &Lech

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt