21

Opis

Nazywam się Patryk Wolański, mieszkam w Jastrzębiu-Zdroju, moim głównym rejonem działalności są Katowice i ich okolice ale pracowałem przy ślubach w całej Polsce jak i poza jej granicami.

Wbrew obiegowej opinii reportaż ze ślubu jest bardzo wymagający dla fotografującego, bo łączy w sobie portret, reportaż, aranżowaną sesję plenerową, zdjęcia grupowe a czasami i fotografie krajobrazu. Moją ukochaną dziedziną fotografii jest reportaż – a jaki może być piękniejszy i przepełniony emocjami reportaż fotograficzny od tego, który dzieje się w tak pięknym dniu jak dzień ślubu? Moje fotografie cechują się prostotą i naturalnością, dlatego stają się ponadczasowe. Podczas reportażu w dniu ślubu nie ingeruję w otoczenie – staram się być „niewidoczny” dla otoczenia.

Szczegóły

Właściciel nie odpowiedział jeszcze na ptania FAQ

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x5

Opinia/i (20)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 20 opinii
Przez natalia-jots
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Patryk człowiek wielu talentów. Jeszcze nigdy z nikim nie złapaliśmy tak szybko kontaku Dogada się z małym i dużym... z młodym i starym. Kocha zwierzęta i robić zdjęcia dlatego jest najlepszy Natalia i Mateusz

Zgłoś nadużycie
Przez annaprzybyllas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gorąco polecam Patryka !!! Jest idealnym fotografem ślubnym. Jest profesjonalny, rzetelny i łatwo nawiązuje kontakt z parą młodą przez co nawet najbardziej oporny pan młody nie będzie skrępowany przed obiektywem :P Nasze zdjęcia ze ślubu, wesela i pleneru są naprawdę bardzo piękne, wykonane z wielką precyzją, dbałością o szczegóły i ciekawym pomysłem dlatego też bardzo lubię wracać do chwil które uwiecznił Patryk. Piękna pamiątka na całe życie.

Polecam w 200% Patryka!!!Polecam w 200% Patryka!!!

Zgłoś nadużycie
Przez drols
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Prace tego Pana mówią same za siebie - najwyższa półka!

Poznając Pana Patryka od początku wiadomo, że współpraca będzie się dobrze układała. Bardzo sympatyczny człowiek, wprowadza miłą atmosferę i rozładowuje stres i napięcie :-) Podczas przygotowań, ceremonii i zabawy weselnej fotograf jest niezauważalny więc wszyscy czują się swobodnie, co za tym idzie zdjęcia wychodzą bardzo naturalnie, bez ustawiania i pozowania :-) Zawsze będę polecał tego Pana, a jeśli ktokolwiek będzie miał wątpliwości to wystarczy obejrzeć Jego portfolio.

Dodam, że widziałem Go w akcji nie tylko na moim własnym ślubie...

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jako że poczynania Patryka jako fotografa znałam na długo przed poznaniem mojego obecnego :P męża - wiedziałam ,że to właśnie ten (!!!!) facet będzie "maczał palce" w powstaniu naszej pamiątki na całe życie :D  :P  Tak też się stało.
Zdecydowanie świetny profesjonalista , fantastyczna osobowość i kreatywny umysł. Niebanalne, ponadczasowe i często wzruszające zdjęcia.  Polecam go , każdej parze, która boryka się z tym niemałym dylematem podczas organizacji swojego ślubu. 

P.S. I najważniejsze ,że mąż też jest bardzo zadowolony :P

Zgłoś nadużycie
Przez kasiastawiaks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

świetny fotograf i profesjonalista , polecam wam wszystkim, ja jestem ogromnie zadowolona ze swoich fotek:-)

pozdrawiam

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Najlepszy fotograf ślubny w Katowicach: ranking TOP!
Najlepszy fotograf ślubny w Katowicach: ranking TOP!
Fotograf ślubny w Lublinie- Top 10!
Fotograf ślubny w Lublinie- Top 10!

Lista wszystkich lokalizacji Patryk Wolański w Śląskie:

44-335 Jastrzębie-Zdrój