• Odwiedź Stronę Www

Nazywam się Patryk Wolański, mieszkam w Jastrzębiu-Zdroju, moim głównym rejonem działalności są Katowice i ich okolice ale pracowałem przy ślubach w całej Polsce jak i poza jej granicami.

Wbrew obiegowej opinii reportaż ze ślubu jest bardzo wymagający dla fotografującego, bo łączy w sobie portret, reportaż, aranżowaną sesję plenerową, zdjęcia grupowe a czasami i fotografie krajobrazu. Moją ukochaną dziedziną fotografii jest reportaż – a jaki może być piękniejszy i przepełniony emocjami reportaż fotograficzny od tego, który dzieje się w tak pięknym dniu jak dzień ślubu? Moje fotografie cechują się prostotą i naturalnością, dlatego stają się ponadczasowe. Podczas reportażu w dniu ślubu nie ingeruję w otoczenie – staram się być „niewidoczny” dla otoczenia.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 21 opinii
Autor: kejti.kolorz
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Patryk jest pełnym pasji, profesjonalnym fotografem, przy tym bardzo pogodnym i wesołym człowiekiem. Praca z Nim była czystą przyjemnością, a efekt Jego pracy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. 

Szczerze polecam! :)

Zgłoś nadużycie
Autor: natalia-jot
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Patryk człowiek wielu talentów. Jeszcze nigdy z nikim nie złapaliśmy tak szybko kontaku Dogada się z małym i dużym... z młodym i starym. Kocha zwierzęta i robić zdjęcia dlatego jest najlepszy Natalia i Mateusz

Zgłoś nadużycie
Autor: annaprzybylla
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gorąco polecam Patryka !!! Jest idealnym fotografem ślubnym. Jest profesjonalny, rzetelny i łatwo nawiązuje kontakt z parą młodą przez co nawet najbardziej oporny pan młody nie będzie skrępowany przed obiektywem :P Nasze zdjęcia ze ślubu, wesela i pleneru są naprawdę bardzo piękne, wykonane z wielką precyzją, dbałością o szczegóły i ciekawym pomysłem dlatego też bardzo lubię wracać do chwil które uwiecznił Patryk. Piękna pamiątka na całe życie.

Polecam w 200% Patryka!!!Polecam w 200% Patryka!!!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 44-335