Przed Państwem: ,,Bajkowy pierwszy taniec”, czyli najpiękniejszy ślubny taniec!

Poniższy film przedstawia nasz pierwszym taniec. Taniec pełni szczególną rolę w naszym życiu – jest naszą wielką pasją i to za jego sprawą splotły się nasze drogi życiowe. Poznaliśmy się na zajęciach tanecznych, gdzie Daniel był asystentem instruktorki tańca, a ja uczennicą. Zawiązana na zajęciach przyjaźń przerodziła się w wielką miłość, która doprowadziła nas do ślubu i wesela.

Tworząc układ do pierwszego tańca mieliśmy jeden cel: stworzyć magiczne przeżycia dla nas obojgu. Chcieliśmy cały czas na siebie patrzeć, bo przecież to oczy są zwierciadłem duszy. Taniec miał być narzędziem do pokazania tkwiących w nas uczuć i emocji. Zdecydowaliśmy się na stworzenie lekkiej choreografii bez skomplikowanych figur; uznaliśmy, że prostota będzie najlepiej współgrać z przejmującą muzyką. Wielkim wyzwaniem było połączenie naszych dwóch różnych temperamentów tanecznych, problemem była też różnica wzrostu.

Najważniejsze jest to, że na samym wstępie odrzuciliśmy oczekiwania i wymagania innych, nie słuchaliśmy stresujących komentarzy. Pierwszy taniec miał być naszym tańcem, kulminacyjnym momentem najważniejszego dnia w naszym życiu – nie chcieliśmy, aby zagłuszyły go wyobrażenia innych ludzi. Wybraliśmy walca wiedeńskiego, aby nawiązać do naszego motywu przewodniego wesela tj. bajki Piękna i Bestia. Goście mieli poczuć atmosferę balu. Muzyka pochodzi z filmu anime „Ruchomy Zamek Hauru”. Gdy pierwszy raz usłyszeliśmy tę melodię, oczarowała nas ona od razu. Budzi w nas przemyślenia o tym, jak zmienne są koleje losu, jak przeplatają się w życiu dobre i złe chwile. Wzbudza w nas poczucie, że chcemy być dla siebie oparciem niezależnie co nas spotka na drodze.

To właśnie chcieliśmy pokazać w naszym pierwszym tańcu – mamy nadzieję, że poniższy film pomoże Wam poczuć choć cząstkę naszych emocji z tamtego wieczora.

Realizacja nagrania: Your Moment |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Wspaniałe wideo ślubne, gdzie widać jak "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."
Wspaniałe wideo ślubne, gdzie widać jak "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."
https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259
Film Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!
Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!
Krótkie spojrzenia, długie pocałunki i emocje skumulowane w tych dwóch osobach. Wszystko to zostało wspaniale uchwycone w tych kilku minutach. Jednak to nie wszystko. Oglądając ten krótki film, towarzyszymy Państwu Młodym od samego początku, od przygotowań do ceremonii, aż po weselną zabawę w gronie najbliższych. To właśnie wśród nich Gosia i Wojtek czują się najlepiej.
Film Woda, kwiaty, miłość. Poznajcie Martę i Piotra!
Woda, kwiaty, miłość. Poznajcie Martę i Piotra!
W tym video uwagę zwraca subtelna muzyka, która nie narzuca swojej obecności, tylko w delikatny sposób uzupełnia przedstawione kadry. No tak- w końcu lepsze jest wrogiem dobrego. To naprawdę piękny teledysk ślubny. Jest po prostu idealny. Dlatego jeśli nie wiesz, w jaki sposób zrealizować swój, to na pewno będzie to wspaniała inspiracja !

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji