Przed Państwem: ,,Bajkowy pierwszy taniec”, czyli najpiękniejszy ślubny taniec!

Poniższy film przedstawia nasz pierwszym taniec. Taniec pełni szczególną rolę w naszym życiu – jest naszą wielką pasją i to za jego sprawą splotły się nasze drogi życiowe. Poznaliśmy się na zajęciach tanecznych, gdzie Daniel był asystentem instruktorki tańca, a ja uczennicą. Zawiązana na zajęciach przyjaźń przerodziła się w wielką miłość, która doprowadziła nas do ślubu i wesela.

Tworząc układ do pierwszego tańca mieliśmy jeden cel: stworzyć magiczne przeżycia dla nas obojgu. Chcieliśmy cały czas na siebie patrzeć, bo przecież to oczy są zwierciadłem duszy. Taniec miał być narzędziem do pokazania tkwiących w nas uczuć i emocji. Zdecydowaliśmy się na stworzenie lekkiej choreografii bez skomplikowanych figur; uznaliśmy, że prostota będzie najlepiej współgrać z przejmującą muzyką. Wielkim wyzwaniem było połączenie naszych dwóch różnych temperamentów tanecznych, problemem była też różnica wzrostu.

Najważniejsze jest to, że na samym wstępie odrzuciliśmy oczekiwania i wymagania innych, nie słuchaliśmy stresujących komentarzy. Pierwszy taniec miał być naszym tańcem, kulminacyjnym momentem najważniejszego dnia w naszym życiu – nie chcieliśmy, aby zagłuszyły go wyobrażenia innych ludzi. Wybraliśmy walca wiedeńskiego, aby nawiązać do naszego motywu przewodniego wesela tj. bajki Piękna i Bestia. Goście mieli poczuć atmosferę balu. Muzyka pochodzi z filmu anime „Ruchomy Zamek Hauru”. Gdy pierwszy raz usłyszeliśmy tę melodię, oczarowała nas ona od razu. Budzi w nas przemyślenia o tym, jak zmienne są koleje losu, jak przeplatają się w życiu dobre i złe chwile. Wzbudza w nas poczucie, że chcemy być dla siebie oparciem niezależnie co nas spotka na drodze.

To właśnie chcieliśmy pokazać w naszym pierwszym tańcu – mamy nadzieję, że poniższy film pomoże Wam poczuć choć cząstkę naszych emocji z tamtego wieczora.

Realizacja nagrania: Your Moment |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Najlepsze wideo ślubne tej zimy! Zapraszamy!
Najlepsze wideo ślubne tej zimy! Zapraszamy!
Ślub w Polsce, podróż na Bali, a wideo ślubne już u Nas!
Film Piękne wideo ślubne z Barcelony! Cudownie uchwycone momenty, zapraszamy!
Piękne wideo ślubne z Barcelony! Cudownie uchwycone momenty, zapraszamy!
Film wyróżnia się ciekawą konstrukcją. Wspomniana na początku Barcelona jest motywem, który wciąż wraca!
Film Taniec z Dirty Dancing, czyli piękne wideo ślubne Żanety i Andrzeja!
Taniec z Dirty Dancing, czyli piękne wideo ślubne Żanety i Andrzeja!
Lubisz film "Dirty Dancing"? Musisz to zobaczyć!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji