Fotograf i kamerzysta

Zdjęcia i video ślubne - to najlepsza forma dzięki, której zapamiętasz najważniejszy dzień swojego życia. Dowiedz się także o najnowszych trendach i najbardziej polecanych firmach!
Smooth Light Studio – w reportażu ślubnym ponosi nas światło

Smooth Light Studio – w reportażu ślubnym ponosi nas światło

Najlepszy fotograf ślubny w Olsztynie- Top 11!
Najlepszy fotograf ślubny w Olsztynie- Top 11!
Najlepszy fotograf ślubny w Olsztynie: poznaj wybór Zankyou i zaplanuj wymarzone wesele!
Zgrany duet -  fotografia i video w jednym studiu!
Zgrany duet - fotografia i video w jednym studiu!
Wiele Par Młodych poszukuje odpowiedniej firmy, która uwieczni dzień ich ślubu w najlepszy sposób. Kiedy już z gąszczu podwykonawców uda się wyłonić tego jedynego i wymarzonego fotografa, uciążliwe poszukiwania należałoby powtórzyć, by dokonać wyboru odpowiedniego filmowca. Czy na pewno?
Najlepszy fotograf ślubny w Katowicach: ranking TOP!
Najlepszy fotograf ślubny w Katowicach: ranking TOP!
Najlepszy fotograf ślubny w Katowicach: poznaj wybór Zankyou i zaplanuj wymarzone wesele!
Film Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!
Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!
To coś absolutnie fenomenalnego. Świat niewątpliwie staje się piękniejszym miejscem, kiedy przybywa na nim trochę miłości.
Film Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!
Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!
Krótkie spojrzenia, długie pocałunki i emocje skumulowane w tych dwóch osobach. Wszystko to zostało wspaniale uchwycone w tych kilku minutach. Jednak to nie wszystko. Oglądając ten krótki film, towarzyszymy Państwu Młodym od samego początku, od przygotowań do ceremonii, aż po weselną zabawę w gronie najbliższych. To właśnie wśród nich Gosia i Wojtek czują się najlepiej.
Jesienna sesja ślubna, czyli korowód barw w albumie ślubnym
Jesienna sesja ślubna, czyli korowód barw w albumie ślubnym
Jesień to pora roku pełna barw i kolorów, które otaczają nas swoim pięknem i ciepłem przenikającym przez szumiące gałęzie drzew. To doskonały czas na plenerową sesję zdjęciową.
Chwila oddechu – sesja poślubna oczami The Bicycle Pictures
Chwila oddechu – sesja poślubna oczami The Bicycle Pictures
Gdy pogoda za oknami nas nie rozpieszcza, warto przywołać piękne chwile i wspomnienia ze ślubu, by wrócić choć na chwilę do ciepła letniego słońca, szumu traw i spokoju tafli wody. Do takich chwil relaksu najlepsze są zdjęcia z sesji poślubnych i narzeczeńskich.
Siostrzana miłość do makram - totalnie boho sesja stylizowana!
Siostrzana miłość do makram - totalnie boho sesja stylizowana!
Miłość ma wiele imion i różna jest, jak różne osoby nią darzymy. Oczywiście najwięcej emocji budzi miłość między dwojgiem kochanków. Jednak słowami "kocham Cię" obdarzamy inne, równie bliskie osoby jak rodzice i rodzeństwo. Idąc tym tropem powstała niesamowicie klimatyczna sesja stylizowana w duchu siostrzanej miłości i tęsknotą za wakacjami u babci na wsi.
Film Wideo ślubne z amerykańsko-polskiego wesela w namiocie Oli i Marka! Wyjątkowo romantyczne!
Wideo ślubne z amerykańsko-polskiego wesela w namiocie Oli i Marka! Wyjątkowo romantyczne!
Meet and love: Olga Chmiela / Mark Chmiela- Best organisation and wedding companies in one place:Wideo ślubne z amerykańsko-polskiego wesela w namiocie Oli i Marka! Wyjątkowo romantyczne!Wideo ślubne z amerykańsko-polskiego wesela w namiocie Oli i Marka! Wyjątkowo romantyczne!
Film Finał tego teledysku był bardzo wyjątkowy...Zobacz go!
Finał tego teledysku był bardzo wyjątkowy...Zobacz go!
Dzień ślubu przedstawiony w niecałe cztery minuty? To możliwe i młodzi coraz częściej z tego korzystają. Dzięki krótkim teledyskom ślubnym możemy poczuć klimat uroczystości i na chwilę przenieść się do tego wyjątkowego dnia.
Film Filmowy teledysk ślubny Kingi i Alberta. Jest zachwycający!
Filmowy teledysk ślubny Kingi i Alberta. Jest zachwycający!
Kinga i Albert czy może Mr. & Mrs. Smith z filmu o małżeństwie tajnych agentów? Dzięki szybkim zmianom kadrów, samolotom i muzyce, która trzyma w napięciu od początku do końca, możemy mieć wrażenie, że filmowy teledysk ślubny to zwiastun jakiegoś najnowszego filmu akcji.
Artyzm czy rzemiosło – na czym polega dzisiejsza fotografia ślubna według Święty Photography
Artyzm czy rzemiosło – na czym polega dzisiejsza fotografia ślubna według Święty Photography
Fotografia kojarzy nam się ze sztuką. Okazuje się jednak, że czasem sztuką jest znalezienie fotografa z artystycznym podejściem, bo rynek ślubny pełny jest rzemieślników. Oczywiście jest wiele Par Młodych, które poszukują po prostu odpowiedniej dokumentacji z dnia ślubu. Są też i takie, które pragną fotografii artystycznej.
Weselna telenowela czy esencja z dnia ślubu?
Weselna telenowela czy esencja z dnia ślubu?
Uciekający z łyżki makaron z rosołu, portrety przy stole i cztery godziny żywej taśmy. Kto z nas nie oglądał filmów ze ślubu, ciągnących się jak brazylijska telenowela? Lata 90. szczęśliwie są już za nami i czasem ciężko jest zrozumieć, jak to się dzieje, że choć technologia idzie do przodu, my wciąż jesteśmy mocno zżyci ze starym systemem tworzenia filmów ślubnych.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji