Zgrany duet - fotografia i video w jednym studiu!

Wiele Par Młodych poszukuje odpowiedniej firmy, która uwieczni dzień ich ślubu w najlepszy sposób. Kiedy już z gąszczu podwykonawców uda się wyłonić tego jedynego i wymarzonego fotografa, uciążliwe poszukiwania należałoby powtórzyć, by dokonać wyboru odpowiedniego filmowca. Czy na pewno? Na rynku ślubnym wielu jest podwykonawców, którzy łączą usługę foto i wideo, co zdecydowanie ułatwia wybór Młodym Parom, a kompleksowe działania jednej firmy mają wiele plusów.

W swojej ofercie możemy zaproponować Młodej Parze jednocześnie reportaż wideo i foto, gwarantując tym samym spójność w działaniu. Podczas reportażu nie tylko sobie nie przeszkadzamy, ale wzajemnie sobie pomagamy. W efekcie na filmie ślubnym i fotografii widoczność operatorów czy fotografów jest zminimalizowana – mówi Aleksandra Bąbka z Mymoments. – Staramy się nie wchodzić wzajemnie sobie w kadr, a podczas uroczystości zaślubin zawsze jesteśmy po tej samej stronie nigdy po przeciwległej. Często spotykamy się z tym problemem na reportażach gdzie, np. inna firma wykonuje fotografię lub odwrotnie. 

Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments

Mymoments jest jednym ze studiów, które łącząc funkcję fotografii i filmowania, nie tylko dbają o wartość estetyczną, która zakłada, że podwykonawcy dnia ślubu są najmniej widoczni, ale przede wszystkim o spójność całego reportażu. W końcu reportaż filmowy i fotograficzny nie powinien stanowić odrębnej pamiątki, a całość kompletującą wspomnienia z tego wyjątkowego dnia, tłumaczy Aleksandra Bąbka z Mymoments. – Ważną cechą fotoreportażu jest spójność wizualna fotografii i filmu. Staramy się, żeby film i fotografia stanowiły komplet i opowiadały jedną historię. Zachowujemy w filmie i fotografii jeden styl. Jeśli wykonujemy romantyczną sesje fotograficzną w plenerze to również  film jest romantyczny i delikatny.

Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments

Odpowiedni dobór miejsca nie jest istotnym elementem w walce o spójność reportażu. Wiadomym jest, że realizacja fotografii i filmu wprowadza pewną dwubiegunowość, która nie jest korzystna dla reportażu, kontynuuje ekspertka Mymoments. – W zależności od charakterów Pary Młodej dobieramy miejsce pleneru, a także styl teledysku ślubnego. Tutaj rozbieżność jest bardzo duża (może to być las czy jezioro, góry, morze, środek miasta, dach wieżowca, styl miejski czy też pałac).  Każda para w filmie i na zdjęciach może wyrazić siebie. Pokazuje to z resztą niejedna nasza galeria zdjęć ślubnych w plenerze.

Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments

Artyści z Mymoments uwielbiają plenery, dlatego poza skupieniem na reportażu z dnia ślubu, stawiają duży nacisk na plenery ślubne. Przywiązują swoją uwagę nie tylko do ciekawych kadrów, ale i odpowiednio dobrany sprzęt, tłumaczy Jarosław Bąbka. W plenerze zawsze pracujemy minimum w dwie osoby. Na plenerze nie mamy ograniczonego czasu pracy. Pracujemy tak długo, aż jesteśmy zadowoleni z efektu. Bardzo ważnym elementem wyróżniającym nas jest praca przy użyciu wysokiej klasy sprzętu. Aby idealnie doświetlić plan zdjęciowy korzystamy z lamp Profoto, które gwarantują idealne efekty kreowania światłem. Wiele fantastycznych zdjęć, którymi możemy się cieszyć, nigdy by nie powstało, gdyby zabrakło mocy błysku. Zwykłe lampy systemowe, jakich używa większość fotografów, nie mają szans w starciu z mocnym światłem słonecznym, ponieważ siła ich błysku jest o 20 razy niższa.

Tu załączamy przykładowe zdjęcia ukazujące różnicę w tworzeniu zdjęć z wykorzystaniem lampy i bez.

Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments

Jednak nie tylko światła są istotą sprzętu, którym posługują się fotografowie i filmowcy Mymoments, opowiada Jarosław Bąbka – Kochamy naszą pracę i wielką radość sprawia nam posiadanie najwyższej klasy sprzętu. Poza doświadczeniem w naszej branży, które jest fundamentalne, równie ważny jest sprzęt. Pozwala nam pracować w ekstremalnych warunkach, a reportaż często właśnie taki jest. Naszą ofertę kierujemy do świadomego i wymagającego klienta, dlatego do pracy używamy Nikon D5 – to najlepszy reporterski aparat świata, zaprojektowany specjalnie dla wymagających fotografów.

Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments
Mymoments

Tak powstają niesamowicie klimatyczne fotografie i filmy. W ofercie Mymoments znajdziemy krótkie teledyski, reportaże trzydziestominutowe i te trwające dziewięćdziesiąt minut. – Do każdego filmu ślubnego podchodzimy indywidualnie. Podczas montażu uzgadniamy z Parą Młodą, czego od nas oczekują. Każda Para ma również szansę podczas montażu na dostęp do swojego filmu ślubnego przez internet i może przedstawić swoje uwagi. Dzięki temu mamy gwarancję w pełni zadowolonego klienta – podsumowuje Aleksandra Bąbka z Mymoments.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Targi Warsaw Wedding Days
Targi Warsaw Wedding Days
W dniach 22-23 września 2018 w odbędą się Międzynarodowe Targi Ślubne Warsaw Wedding Days – największe w Polsce wydarzenie dla narzeczonych, ich rodzin oraz wszystkich gości weselnych. Targi odbędą się w PTAK WARSAW EXPO, największym Centrum Targowo-Kongresowym w Europie Środkowej.
Tradycyjna rózga weselna zamiast bukietu kwiatów
Tradycyjna rózga weselna zamiast bukietu kwiatów
W antropologii kulturowej ślub uznawany jest za jeden z obrzędów przejścia i do dziś traktowany jest jako szczególna ceremonia rytualna dzięki swym określonym czynnościom, gestom, słowom czy rekwizytom.
Warsaw Wedding Days – moc inspiracji dla par młodych!
Warsaw Wedding Days – moc inspiracji dla par młodych!
Warsaw Wedding Days to premierowa edycja targów ślubnych – było radośnie, inspirująco oraz przyjaźnie. Dowodem na to są licznie zawierane znajomości pomiędzy Wystawcami a Gośćmi. I to właśnie dlatego frekwencja podczas pierwszej edycji Warsaw Wedding Days była zniewalająca! Dziękujemy za obecność i do zobaczenia za rok!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji