• Magazyn
  • Ceremonia
  • Telefony na ślubie: selfie, video i transmisje w mediach społecznościowych. Wypada?

Telefony na ślubie: selfie, video i transmisje w mediach społecznościowych. Wypada?

Ślub to niewątpliwie najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary .To początek wspólnej, niesamowitej podróży, w którą zdecydowali się razem wyruszyć.

Telefony na ślubie: selfie, video i transmisje w mediach społecznościowych. Wypada?
  • Zwyczaje
  • Rada
  • Polska

Ślub to niewątpliwie najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary. To początek wspólnej, niesamowitej podróży, w którą zdecydowali się razem wyruszyć. Jest to długo wyczekiwana uroczystość, pełna emocji, dzień który będzie długo wspominany. Dlatego ważne jest, żeby udokumentować te niezwykłą chwilę, uchwycić każdy moment szczęścia Młodej Pary. Jak najlepiej to zrobić? Jakie rozwiązanie proponujemy dla zakochanych?

zapisz
Roksana Robi Zdjęcia
Publikacja

Fotografowanie i potrzeba dokumentacji każdego wydarzenia, w którym uczestniczymy to nowa obsesja i trend naszych czasów. Telefony na ślubie: selfie, video i transmisje w mediach społecznościowych. Wypada? Fotografowanie ceremonii ślubnych przez gości wynika z chęci zapamiętania tych chwil na zawsze, zachowania wspomnienia jak najdłużej. Video i transmisje w mediach społecznościowych pozwalają na podzielenie się tym niesamowitym przeżyciem z większą ilością osób. Czy naprawdę tego właśnie pragnie Para Młoda? Gości wpatrzonych w swoje telefony, nieobecnych, niepotrafiących skupić się na wydarzeniu? Zakochana para chce cieszyć się widokiem swojej rodziny i przyjaciół przeżywających te chwilę razem z nimi. Pragnie widzieć emocje bliskich, uśmiechy radości, łzy wzruszenia, a nie twarze zakryte telefonami.

Telefony nie tylko nie pozwalają na cieszenie się w pełni tym szczególnym dniem, ale także uniemożliwiają pracę fotografa, odpowiedzialnego za stworzenie przepięknej pamiątki. Ślub to intymne przeżycie, którym para młoda chcę się cieszyć wyłącznie z najbliższymi osobami. Niepotrzebne są zatem transmisje w mediach społecznościowych, które może zobaczyć każdy. Ceremonii ślubnej towarzyszą silne emocje oraz ogromny stres. Ilość detali, o których musi pamiętać Para Młoda to niekończąca się lista, spędzająca sen z powiek.

Profesjonalna dokumentacja wydarzenia jest niewątpliwe jednym z niezbędnych elementów każdego ślubu. Zdjęcia i filmy to najlepsza forma na zapamiętanie tego wyjątkowego dnia. Fotografie ślubne są wspaniałą pamiątką dla Młodej Pary, prezentem, którym będą mogli się cieszyć przez całe życie. Nie chodzi tu więc o zwykłe zdjęcia ale o oryginalne, wyjątkowe ujęcia, o uchwycenie emocji towarzyszących Młodej Parze w tym szczególnym dniu. Czas przejrzeć na oczy, powiedzieć stanowcze nie selfie, nie video i nie transmisjom w mediach społecznościowych i zatrudnić profesjonalnego fotografa.

zapiszSwiety Photography
Swiety Photography

Przeciwstawmy się więc modnym trendom i spróbujmy zawalczyć z telefoniczną obsesją. Ślub to intymna chwila której magią powinni się cieszyć Para Młoda oraz jej najbliżsi.

 

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Swiety Photography Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!