Telefony na ślubie: selfie, video i transmisje w mediach społecznościowych. Wypada?

Telefony na ślubie: selfie, video i transmisje w mediach społecznościowych. Wypada?

Ślub to niewątpliwie najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary .To początek wspólnej, niesamowitej podróży, w którą zdecydowali się razem wyruszyć.

  • Zwyczaje
  • Rada
  • 2018

Ślub to niewątpliwie najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary .To początek wspólnej, niesamowitej podróży, w którą zdecydowali się razem wyruszyć. Jest to długo wyczekiwana uroczystość, pełna emocji, dzień który będzie długo wspominany. Dlatego ważne jest, żeby udokumentować te niezwykłą chwilę, uchwycić każdy moment szczęścia Młodej Pary. Jak najlepiej to zrobić ? Jakie rozwiązanie proponujemy dla zakochanych ?

zapiszPor Halfpoint
Por Halfpoint

Fotografowanie i potrzeba dokumentacji każdego wydarzenia, w którym uczestniczymy to nowa obsesja i trend naszych czasów. Telefony na ślubie : selfie, video i transmisje w mediach społecznościowych. Wypada ? Fotografowanie ceremonii ślubnych przez gości wynika z chęci zapamiętania tych chwil na zawsze, zachowania wspomnienia jak najdłużej. Video i transmisje w mediach społecznościowych pozwalają na podzielenie się tym niesamowitym przeżyciem z większą ilością osób. Czy naprawdę tego właśnie pragnie Para Młoda ? Gości wpatrzonych w swoje telefony, nieobecnych, niepotrafiących skupić się na wydarzeniu? Zakochana para chce cieszyć się widokiem swojej rodziny i przyjaciół przeżywających te chwilę razem z nimi. Pragnie widzieć emocje bliskich, uśmiechy radości, łzy wzruszenia, a nie twarze zakryte telefonami.

zapiszPor IVASHstudio
Por IVASHstudio

Telefony nie tylko nie pozwalają na cieszenie się w pełni tym szczególnym dniem, ale także uniemożliwiają pracę fotografa, odpowiedzialnego za stworzenie przepięknej pamiątki. Ślub to intymne przeżycie, którym para młoda chcę się cieszyć wyłącznie z najbliższymi osobami. Niepotrzebne są zatem transmisje w mediach społecznościowych, które może zobaczyć każdy. Ceremonii ślubnej towarzyszą silne emocje oraz ogromny stres. Ilość detali, o których musi pamiętać Para Młoda to niekończąca się lista, spędzająca sen z powiek.

Drogie Panie, w jaki sposób zaplanować niesamowity ślub i równocześnie nie popaść w histerie? Jak razem z naszą drugą połówką czerpać radość z przygotowań tego niesamowitego wydarzenie ? Proponujemy efektowne, proste rozwiązanie, które pozwoli w pełni zapomnieć o stresie. Oferujemy naszym klientom pomoc w znalezieniu najlepszego wedding plannera, który zajmie się wszystkim i sprawi, że ten dzień będzie dokładnie taki, jaki sobie wymarzyliśmy. Wedding planner odpowiada za przygotowania scenariusza całej uroczystości, koordynacje dnia ślubu, znalezienia idealnego fotografa. Zdecydowanie się na zatrudnienie takiej osoby i skorzystanie z jej usług w dużym stopniu odciąży od nadmiaru obowiązków związanych z przygotowaniami uroczystości ślubnej.

zapiszEfektownie - wedding & event planner
Efektownie – wedding & event planner

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Jednym słowem Efektownie – wedding & event planner to efektowne i proste rozwiązanie dla Pary Młodej. Profesjonalna dokumentacja wydarzenia jest niewątpliwe jednym z niezbędnych elementów każdego ślubu. Zdjęcia i filmy to najlepsza forma na zapamiętanie tego wyjątkowego dnia. Fotografie ślubne są wspaniałą pamiątką dla Młodej Pary, prezentem, którym będą mogli się cieszyć przez całe życie. Nie chodzi tu więc o zwykłe zdjęcia ale o oryginalne, wyjątkowe ujęcia, o uchwycenie emocji towarzyszącym Młodej Parze w tym szczególnym dniu. Czas przejrzeć na oczy, powiedzieć stanowcze nie selfie, nie video i nie transmisjom w mediach społecznościowych i zatrudnić profesjonalnego fotografa. Nasza skromna sugestia to Swiety Photography. Któż inny może lepiej uwiecznić te romantyczne chwile jak nie zakochane w sobie do szaleństwa małżeństwo ?

zapiszSwiety Photography
Swiety Photography

Eve i Maciej to para fotografów, uzupełniający się zawodowo duet, którego artystyczne podejście pozwoli na uchwycenie siły uczuć między Parą Młodą. Swięty Photography to para o niesamowitym talencie, która sprawi że wasz reportaż ślubny nie będzie kolejną zwykłą dokumentacją uroczystości, ale artystyczną reprezentacją tego bajecznego dnia. Przeciwstawmy się więc modnym trendom i spróbujmy zawalczyć z telefoniczną obsesją. Ślub to intymna chwila której magią powinni się cieszyć Para Młoda oraz jej najbliżsi.

Zobacz także:

Selfie z księdzem, piękny taniec i zjawiskowa suknia. Zapraszamy na reportaż ślubny!

“A kto zostanie moim świadkiem?”- jak poradzić sobie z wyborem świadków.

Przedślubne formalności, czyli jakie dokumenty należy załatwić przed powiedzeniem sakramentalnego: tak

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Swiety Photography Fotograf i kamerzysta