• Magazyn
  • Ceremonia
  • 10 kluczowych powodów, dla których każda Panna Młoda potrzebuje Taty u swojego boku w dniu ślubu

10 kluczowych powodów, dla których każda Panna Młoda potrzebuje Taty u swojego boku w dniu ślubu

Pewnie nie mówisz mu o tym każdego dnia, ale kochasz swojego tatę- on na pewno o tym wie. To on jest Twoim bohaterem, dlatego istotne jest to, żeby był z Tobą w ważnych momentach Twego życia.

  • Zwyczaje
  • Panna Młoda

Pewnie nie mówisz mu o tym każdego dnia, ale kochasz swojego tatę- on na pewno o tym wie. To on jest Twoim bohaterem, dlatego istotne jest to, żeby był z Tobą w ważnych momentach Twego życia. Jasne jest więc to, że chcesz go mieć przy sobie w dniu swojego ślubu. Sprawdź 10 powodów, dla których każda Panna Młoda potrzebuje swojego Ojca w dniu ślubu!

zapiszSveta Yaroshuk
Sveta Yaroshuk

1. To była pierwsza miłość Twego życia:

Publikacja

Tak, w końcu znalazłaś mężczyznę, z którym chcesz przeżyć resztę swoich dni, ale musisz przyznać, że jednak pierwszą Twoją miłością był Tata. Na pewno chciałabyś, żeby w tym wyjątkowym dniu to On zaprowadził Cię do ołtarza. To będzie dla niego piękny hołd. Pamiętaj, że był to pierwszy mężczyzna, którego pokochałaś całkowicie.

zapiszIVASHstudio
IVASHstudio

2. Ilekroć wyobrażałaś sobie wejście do kościoła, to zawsze miałaś przy sobie swojego ojca:

Dzień ślubu to dzień, o którym zawsze marzyłaś. Na pewno nie wyobrażasz sobie, żeby zabrakło przy Tobie Twojego Ojca.

Gize(109)

3. Był ważnym przykładem tego, co potrzebujesz w mężczyźnie:

Postać Ojca jest ważna dla każdej kobiety. Wybierając partnera odnosisz się, świadomie lub nie, do tego właśnie wzorca.

zapiszIVASHstudio
IVASHstudio

4. Ojciec jest wsparciem i motorem napędowym w Twoim życiu:

Twój Tata od zawsze dawał Ci wielkie wsparcie, nawet w najtrudniejszych chwilach. Dzięki niemu wszystkie Twoje problemy się rozwiązywały.

zapiszPaweł Szymczyk Fotografia
Paweł Szymczyk Fotografia

5. Twój Tata zawsze był przy Tobie w najważniejszych momentach życia:

Skoro Twój Tata był przy Tobie, kiedy uczyłaś się chodzić, kiedy miałaś swój pierwszy dzień w szkole, to nie może Go zabraknąć kiedy będziesz kroczyć do ołtarza.

6. Jego miłość do Ciebie jest bezwarunkowa:

Może być między Wami różnie. Życie często przynosi różne komplikacje- do tego nie trzeba nikogo przekonywać. Ale cokolwiek by się nie wydarzyło, to Twój Tata zawsze będzie Cię kochał.

zapiszIVASHstudio
IVASHstudio

7. Jego obecność Cię uspokoi:

Dzień ślubu niewątpliwie jest bardzo trudny i pełen nerwów. Dlatego warto mieć przy sobie kogoś, kto Cię zna i rozumie. Poczujesz przy nim całkowite bezpieczeństwo. To uczucie jest nie do opisania.

8. Jego rady zawsze były najlepsze:

Jeżeli masz jakiś problem do rozwiązania, to pierwszą osobą jaką prosisz o radę jest Twój Tato. On Cię kocha, więc jego rady zawsze będą w stu procentach szczere.

zapiszNa trawie
Na trawie

9. To Twój Tata!

W tym punkcie nie ma nic do dyskusji.

10. Zazwyczaj to on właśnie płaci za ślub:

Wiesz sama jaki jest zwyczaj. To ojciec Panny Młodej płaci za wesele. Dlatego wielkim nietaktem byłoby nie zaproszenie go.

Nie możemy zaprzeczyć, że tata, to jedna z najważniejszych osób nie tylko na ślubie, ale także w całym życiu. Kolejny dowód na to ,że nie ważne są rzeczy, miejsca, ale ludzie, z którymi dzielimy tak ważne momenty życia. Duetem idelanym dla taty jest także ukochana mama, dbająca o nas podczas całych przygotowań oraz dająca wsparce dla nas, jako Panien Młodych. Jakby nie było, rodzice ,to rodzice i kochają nas bezwarunkowo i ich miłość nigdy się nie końcy, a raczej mnoży. Życzymy wiele miłości i ważnych chwil u boku bliskich! Wtedy na pewno wszystko pójdzie wspaniale!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

VeryLuckyStar Kamerzysta na wesele
Na trawie Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!