• Magazyn
  • Video ślubne Karoliny i Łukasza ich "małżeństwo to piękno bycia we dwoje.. (..)To Wy, na zawsze razem"!

Video ślubne Karoliny i Łukasza ich "małżeństwo to piękno bycia we dwoje.. (..)To Wy, na zawsze razem"!

Ekipa stworzyła istne arcydzieło, które będzie wspaniałym wspomnieniem dla młodych na chłodne, listopadowe wieczory.

  • Reportaże ślubne

Natura człowiekowi od zawsze była bardzo bliska. To z niej artyści czerpią wiele inspiracji do swoich dzieł. Zachwycał się nią Vincent van Gogh, ale także twórcy video z pięknego ślubu Karoliny i Łukasza. Ekipa stworzyła istne arcydzieło, które będzie wspaniałym wspomnieniem dla młodych na chłodne, listopadowe wieczory. Czy wy także chcecie zobaczyć ten wspaniały dzień? Ciekawi Was jak wyglądali młodzi? Jakie mieli stroje? Zdradzę tylko że wyglądali cudnie. Chcecie się sami o tym przekonać? Zobaczycie to, a nawet więcej na tym video. Serdecznie zapraszamy!

Publikacja

Karolina i Łukasz są piękną parą. Ona czarująca blondynka o hipnotyzujących oczach. Pełna radości i energii, którą potrafi zarazić wszystkich swoich bliskich. Przy takiej osobie nie sposób być smutnym choć na chwilę. Zdecydowanie jest królową parkietu. On wysoki i silny mężczyzna. Karolina bez obawy może założyć wysokie szpilki, nie bojąc się że będzie wyższa od swojego ukochanego. Z uśmiechu Łukasza płynie ciepło i dobroć. W swoim video para pokazała się w ślubnych strojach. Ona wybrała wąską, długą suknie koloru białego, która podkreśla wspaniałą figurę Karoliny. Kwiatowy wzór, wianek i bukiet z białych kwiatów z dodatkiem zielonych liści dodają jej urok nimfy. On zdecydował się na garnitur z drewnianymi spinkami i taką samą muchą to prawdziwy hit! Wspaniały pomysł na dodatek do stroju na uroczystość, która odbywa się na łonie natury. Są wspaniali! Nieprawdaż?

Ważnym elementem uroczystości jest natura. To ona stwarza najpiękniejsze dekoracje jakie tylko można sobie wymarzyć. Świeże kwiaty, drzewa i zielona trawa cudownie współgrają z białymi elementami. Całość została ukształtowana w kolorystyce biało-zielonej. Białe płatki na trawie, biały namiot z radosnymi gośćmi i piękna panna młoda w lśniąco-białej sukni. Wszystko to sprawia, że widz nie może oderwać oczu od perfekcyjnie zmontowanego filmu, połączonego z niesamowitą muzyką.

Zastanawiacie się teraz nad swoim przyszłym ślubem? Chcecie, żeby również był zorganizowany blisko natury? Nie wiecie czy to dobry pomysł? Spójrzcie jeszcze raz na bawiących się gości i oczywiście na Karolinę i Łukasza. Chyba już nie macie wątpliwości.

 

Film: Zebra Studio Multimedialne | Sala: Dwór w Odonowie | Dekoracje: Kwiaciarnia Warsztat | Wodzirej i DJ: Wodzireje z Pasją 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!