Grupa Obiektywni - stylowa fotografia i film

5

Opis

Szepty, uśmiechy, wyznania, spojrzenia ubrane w nasze kadry. Wasza historia opowiedziana przez nas - fotografią i filmem. Spójnie, szczerze, z klimatem.

Nie reżyserujemy, a opowiadamy. Nie ustawiamy, a przedstawiamy wydarzenia takimi, jakie były w rzeczywistości. Chcemy oddać klimat Waszego dnia z perspektywy cichego obserwatora. Podglądamy i uwieczniamy.

Szczególnie dbamy o spójność materiałów filmowych i zdjęciowych. Lubimy pracować w duecie, bo przyjaźnimy się od lat. Znamy się, jak nikt inny. Razem uzupełniamy się i kształcimy. Być może właśnie dlatego w naszych materiałach widać serce i ogromną ilość energii.

Nie lubimy krzykliwych form, uwielbiamy sprane czernie i stonowane kolory na naszych zdjęciach i filmach. Bardzo bliska jest nam przyroda, lasy, łąki i pola, nietknięte ludzką ręką. To tam czujemy się najlepiej.

Kamil i Maciej
Grupa Obiektywni

Szczegóły

 • Ekskluzywne ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Ekskluzywne ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  0
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia, Kamerzysta na wesele
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Rezerwacja następuje z chwilą podpisania umowy i wpłacenia zadatku. Płatność następuję przy doręczeniu finalnego produktu.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Staramy się łączyć reporterskie podejście z artystycznym wyczuciem.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  3 lata

Opinia/i (34)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

5.0 34 opinii
Przez daria07051993s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Chłopaki zadbali każdy szczegół i włożyli w to tyle pracy przez co oglądanie daje Wszystkim tyle emocji. Zdecydowanie uważamy ze są profesjonalistami w tym co robią. Wybierając Obiektywnych zapewniacie sobie niezapomniane wspomnienia ślubne! W naszej rodzinie byli już na wielu weselach, są już jak rodzina!

Zgłoś nadużycie
Przez efa.xs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Obiektywni? Ahhh, jacy to są zdolni faceci! Mają świetne pomysły, a jakość wykonania i dbałość o szczegóły jest na najwyższym poziomie. Każdy ich film ślubny jest wyjątkowy, oryginalny i wzruszający. A nasz dodatkowo jest idealnie taki o jakim marzyliśmy. Dziękujęmy Wam, że urzeczywistniliście nasze marzenia :)

Zgłoś nadużycie
Przez j.bonusiaks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kamil i Maciek to profesjonaliści, tworzą zgrany zespół, a do tego to świetni i wyluzowani ludzie. Zdjęcia jak i film wyszły super!! Otrzymaliśmy wspaniałą pamiątkę, do której na samą myśl chcę się wracać. Już gdy zobaczyliśmy pierwsze kadry zamieszczone na profilu oraz teledysk byliśmy zachwyceni i mieliśmy poczucie, że to była najlepsza decyzja.
Sesja przeszła nasze wszelkie oczekiwania. Jest idealnie oddany klimat, sceneria jaką sobie wymarzyliśmy, piękne letnie barwy dnia, dosłownie wracają wszystkie te emocje jakie nam towarzyszyły. Podczas ślubu, wesela jak i sesji czuliśmy się naturalnie i swobodnie, a to także ich zasługa. Kontakt super, sprawny i szybki, a do tego mogliśmy liczyć na dobre rady i doświadczenie. Kamil stworzył dla nas również filmik dla rodziców, który skradł serca i do dzisiaj goście go wspominają. No i do tego czas oczekiwania ekspresowy! Ze szczerego serca polecamy!! jesteście najlepsi pozdrawiamy
Jola i Przemek

Zgłoś nadużycie
Przez szreder.agatas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gorąco polecamy grupę Obiektywni do realizacji reportażu ślubnego !
Zrealizowany materiał jest świetny i taki jak oczekiwaliśmy. Ani przez chwilę nie czuje się, że film jest za długi i za każdym razem dobrze się
go ogląda :)
Teledysk jest bajkowy, romantyczny zawiera piękne momenty, wspaniałe ujęcia
po prostu rewelacja!
Współpraca i kontakt z Kamilem bardzo dobry. Na pochwałę zasługuje także sprawna realizacja materiału
(miesiąc po ślubie mielismy już gotowy film!)
Reportaż ślubny będzie piękną pamiątką z naszego wyjątkowego dnia!
Agata i Tomek

Zgłoś nadużycie
Przez mateusz.debeks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wybraliśmy Obiektywnych na przygotowanie oprawy fotograficzno-filmowej naszego wesela, co okazało się strzałem w dziesiątkę! Chłopaki przygotowali się dokładnie przed przyjazdem, stawili się na czas i ogarnęli wszystkie szczegóły z niesamowitą precyzją, jednak bez cienia niepotrzebnego stresu. Pomimo tego, że organizowaliśmy sesję przedślubną w dniu samej ceremonii, ich profesjonalizm pomógł wykonać sesję w bardzo krótkim czasie i tym samym pozostawić nam cenne chwile na pozostałe przygotowania. Spokój i precyzja, z jaką działali w czasie sesji były naprawdę godne podziwu. Dostawaliśmy jasne komendy, ale i szerokie pole do własnej inwencji. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i z wyrozumiałością. W czasie wesela pomimo tego, że wszyscy trzej znajdowali się wciąż na sali, byli ledwo zauważalni i bardzo dyskretni. Sam materiał przygotowany przez nich to po prostu bomba. Liczyliśmy na usługi na wysokim poziomie, ale mimo to Obiektywni przerośli nasze oczekiwania. Zarówno film, teledysk, jak i zdjęcia robią ogromne wrażenie zarówno na nas, jak i naszych Gościach. Do tego otrzymaliśmy nasz materiał w niesamowicie krótkim czasie (mniej niż 2 tygodnie od dnia ślubu) - z pewnością wpłynął na to fakt, że ślub był poza sezonem, ale mimo to jest to bardzo imponujący wynik. Serdecznie i szczerze polecamy usługi Obiektywnych wszystkim tym, którzy chcą mieć etykietkę gwarancji na to, że ich wielki dzień również będzie wielki na materiale filmowym i fotograficznym, a nie spartaczony przez niefachowe wykonanie. Życzymy Maciejowi, Kamilowi i Maciejowi dalszych sukcesów i wierzymy, że każdy, kogo wybór padnie na Obiektywnych, będzie mega zadowolony z rezultatów zarówno sesji przed/po-ślubnej jak i oprawy ślubno-weselnej.

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!
Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!
Rustykalne wesele w Iwicznie Agnieszki i Dawida. Musisz zobaczyć jej piękną suknię ślubną !
Rustykalne wesele w Iwicznie Agnieszki i Dawida. Musisz zobaczyć jej piękną suknię ślubną !

Lista wszystkich lokalizacji Grupa Obiektywni - stylowa fotografia i film w Pomorskie:

Starogard Gdański +48 508795447
 • #Ekskluzywne ceny
 • #Fotografia
 • #Videofilmowanie
 • #Styl artystyczny