5
1 od 9
Patrycja i Mateusz
1 od 9
Ola i Jacek
1 od 9
Teledysk ślubny Dominiki i Karola | Ślub na zamku w Gniewie
1 od 9
1 od 9
1 od 9
"Jesteśmy chlebem z masłem..." - Wyznanie miłości wg Agaty i Kacpra.
1 od 9
1 od 9
1 od 9

Grupa Obiektywni - stylowa fotografia i film

ZIWA 2017

Opis

Szepty, uśmiechy, wyznania, spojrzenia ubrane w nasze kadry. Wasza historia opowiedziana przez nas - fotografią i filmem. Spójnie, szczerze, z klimatem.

Nie reżyserujemy, a opowiadamy. Nie ustawiamy, a przedstawiamy wydarzenia takimi, jakie były w rzeczywistości. Chcemy oddać klimat Waszego dnia z perspektywy cichego obserwatora. Podglądamy i uwieczniamy.

Szczególnie dbamy o spójność materiałów filmowych i zdjęciowych. Lubimy pracować w duecie, bo przyjaźnimy się od lat. Znamy się, jak nikt inny. Razem uzupełniamy się i kształcimy. Być może właśnie dlatego w naszych materiałach widać serce i ogromną ilość energii.

Nie lubimy krzykliwych form, uwielbiamy sprane czernie i stonowane kolory na naszych zdjęciach i filmach. Bardzo bliska jest nam przyroda, lasy, łąki i pola, nietknięte ludzką ręką. To tam czujemy się najlepiej.

Kamil i Maciej
Grupa Obiektywni

Szczegóły

 • Ekskluzywne ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Ekskluzywne ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  0
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia, Kamerzysta na wesele
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Rezerwacja następuje z chwilą podpisania umowy i wpłacenia zadatku. Płatność następuję przy doręczeniu finalnego produktu.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Staramy się łączyć reporterskie podejście z artystycznym wyczuciem.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  3 lata

Opinia/i (20)

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

5.0
20 opinii
Przez wisniewskilus
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Chłopaki z Grupy Obiektywni to mistrzowie w swoim fachu. Wszystko co robią to robią z pełnym oddaniem i pasją, bo kochają to co robią. A film i zdjęcia jaki udaje im się stworzyć rozwala na łopatki... a zwłaszcza teledysk, który jest kwintesencją całej oprawy.Gdybyśmy jeszcze raz organizowali wesele pierwsze co byśmy zrobili to telefon do Kamila i Maćka. Jeszcze raz wam bardzo dziękujemy. Pozdrawiamy Łukasz&Patrycja 03.06.2017

Zgłoś nadużycie
Przez tajoneks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

 Zdjęcia, teledysk i film świetne! Tylko maja jedna wadę- za mało zdjęć, za krótki teledysk, za krótki film !! Moglibyśmy oglądać, oglądać i oglądać non stop! Chociaż gdyby było milion zdjęć i film trwałby 8h to i tak by było za krótko! Cudowny dzień i dzięki Wam był piękniejszy!! Dziękujemy Natalia i Marek

Zgłoś nadużycie
Przez amenite4242s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z wyboru Obiektywnych! Panowie mają dryg do artystycznych ujęć, przepięknie potrafią ująć w kadrach przyrodę i romantyczne momenty, o czym przekonaliśmy się już oglądając ich wcześniejsze klipy i co skłoniło nas do wyboru właśnie ich, ponieważ po długich poszukiwaniach nie znaleźliśmy nikogo, kto by im w tym dorównywał. :)

W naszym filmie Kamil uwzględnił wszystkie najważniejsze momenty ślubu i wesela. Obraz jest płynny i bardzo dobrze współgra z pięknymi, delikatnymi podkładami, które Kamil dodaje zarówno do klipu jak i do filmu. W filmie nie ma też żadnych żenujących ujęć, wybierane są tylko najlepsze momenty. Film ze ślubu i wesela nie jest długi (ok. 40 min.), ale dzięki temu jest dynamiczny i nie nudzi się nawet po kilkukrotnym obejrzeniu. :) Chłopaki potrafią uchwycić tzw. "chwilę", przez co tworzone przez nich kilkuminutowe klipy są przede wszystkim bardzo romantyczne i wzruszające, przy czym widać z ich strony pełen profesjonalizm.

Po odebraniu naszego filmu przekonaliśmy się, że naprawdę warto było zainwestować dla tak pięknej pamiątki. :) Także jeszcze raz bardzo serdecznie polecamy!

Zgłoś nadużycie
Przez adeiks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Grupa Obiektywni to świeże spojrzenie na pamiątkę ślubną jaką jest film i fotografia. Nie ma to nic wspólnego z mediami w starym stylu, gdzie za karę siedziało się w niedzielę przed telewizorem i czekało na koniec filmu ślubnego rodziców. Ich pracę ogląda się z zainteresowaniem od deski do deski! Zbiór najlepszych momentów przygotowań, ślubu i wesela jest pamiątką na całe życie. Chłopaków w ogóle nie widać na uroczystości, nie są natarczywi, potrafią uchwycić piękne kadry, na które nikt by nie wpadł i uczynić film jeszcze bardziej wyjątkowym. A jeżeli jakaś Panna Młoda zastanawia się czy chce mieć w ogóle kamerzystę to przysięgam, że może zmieniłabym fryzurę ślubną lub wybrała inną suknię, ale męża i OBIEKTYWNYCH nie oddałabym już nikomu!

Wasze logo zostanie dla nas pamiątką na zawsze, a Wam życzymy Oscara w branży ślubnej! Bardzo trzymamy za Was kciuki, żebyście podbijali Świat i znaleźli przy tym czas dla Waszych rodzin!

Pietruszki

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Grupa Obiektywni to idealny wybór, dla kogoś kto oczekuje profesjonalnej usługi. Dla każdej z Par mają szereg pomysłów jak uświetnić uroczystość. U nas niezwykle trafnym pomysłem okazało się Błogosławieństwo w ogrodzie. Mamy z tego piękny reportaż. Otrzymaliśmy w ekspresowym tempie komplet materiałów. Zdjęcia idealnie odzwierciedlają naszą historię i za każdym razem oglądamy je z ogromnym wzruszenie. Film był dla nas ogromnym zaskoczeniem - to profesjonalny materiał! Obiektywni zwracają uwagę na detale, uczucia, słowa, gesty, chwile. Nie posługują się gadżetami podczas sesji plenerowych. Spędziliśmy z nimi na sesji miły wieczór , w towarzystwie przyrody, odpoczęliśmy i zrelaksowaliśmy się jednocześnie, Są otwarci, uśmiechnięci, cenią zdanie klienta , starają się wykonać materiał zgodnie z oczekiwaniami ale jednocześnie zaskoczyć swoim profesjonalizmem. Przed uroczystością byliśmy w ciągłym kontakcie , odpowiadają na wiadomości, doradzają. Byli dla nas ogromnym wsparciem podczas uroczystości. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem Obiektywnych ze względu na cenę z oferty to pamiętaj że tutaj płacisz za jakość. Za to, że podczas Twojego wyjątkowego dnia możesz poczuć się jak gwiazda filmowa :) Po zapoznaniu się z wieloma ofertami - nie znajduję konkurencji dla Obiektywnych ! :)

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Rustykalne wesele w Iwicznie Agnieszki i Dawida. Musisz zobaczyć jej piękną suknię ślubną !
Rustykalne wesele w Iwicznie Agnieszki i Dawida. Musisz zobaczyć jej piękną suknię ślubną !

Lista wszystkich lokalizacji Grupa Obiektywni - stylowa fotografia i film w Pomorskie:

Starogard Gdański 508795447