Grupa Obiektywni - stylowa fotografia i film

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Grupa Obiektywni - stylowa fotografia i film

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Szepty, uśmiechy, wyznania, spojrzenia ubrane w nasze kadry. Wasza historia opowiedziana przez nas - fotografią i filmem. Spójnie, szczerze, z klimatem.

Nie reżyserujemy, a opowiadamy. Nie ustawiamy, a przedstawiamy wydarzenia takimi, jakie były w rzeczywistości. Chcemy oddać klimat Waszego dnia z perspektywy cichego obserwatora. Podglądamy i uwieczniamy.

Szczególnie dbamy o spójność materiałów filmowych i zdjęciowych. Lubimy pracować w duecie, bo przyjaźnimy się od lat. Znamy się, jak nikt inny. Razem uzupełniamy się i kształcimy. Być może właśnie dlatego w naszych materiałach widać serce i ogromną ilość energii.

Nie lubimy krzykliwych form, uwielbiamy sprane czernie i stonowane kolory na naszych zdjęciach i filmach. Bardzo bliska jest nam przyroda, lasy, łąki i pola, nietknięte ludzką ręką. To tam czujemy się najlepiej.

Kamil i Maciej
Grupa Obiektywni

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Videograf
Z
0 zł
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Styl artystyczny
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Rezerwacja następuje z chwilą podpisania umowy i wpłacenia zadatku. Płatność następuję przy doręczeniu finalnego produktu.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
3
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny

Opinie o Grupa Obiektywni - stylowa fotografia i film

5.0
53 opinii
53 opinii
Profesjonalizm
(53)
Jakość/cena
(53)
Polecasz to?
(52)
(1)
agataaa.brandt
Autor: agata
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

To już zaraz rok od naszego ślubu i cały czas się zbieram, żeby ubrać w słowa to, jak świetną robotę wykonał Kamil. Mimo upływu czasu i obejrzeniu naszego filmu chyba ponad 50 razy nadal wzrusza i sprawia radość, jak za pierwszym razem. Podczas tego dnia chłopaki wprowadzali luźną, niezobowiązującą atmosferę, nie czuło się presji żeby coś mówić lub robić, a jednocześnie wychwycili najlepsze momenty. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie!Montaż całego materiału to 10/10, wszystko tak jak powinno być.Polecam z całego serca każdej parze, która chce mieć niesamowitą pamiątkę z tak ważnego dnia. Jeszcze raz dzięki!

Zgłoś nadużycie
julia_sz96
Autor: Julia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Super, super, super. Film ze ślubu jest przepiękny, zrobiony z gustem, tak jak sobie wymarzyliśmy. Współpraca z chłopakami? Świetna. Goście, tak jak i my sami, byli zachwyceni ich pozytywnym podejściem i poczuciem humoru, a przy tym wszystkim mega profesjonalizmem. Wprowadzili taką atmosferę, że każdy przed kamerą czuł się swobodnie, dawali super pomysły aby sprawić żeby końcowy projekt był idealny i w pełni odzwierciedlał nas jako pare i nasze wesele. A że Kamil to sobowtór Khal’a Drogo i Aquaman’a to po prostu dodatkowa atrakcja na wesele! pozdrawiamy! Julia i Bartek (no i świadek Filip!)

Zgłoś nadużycie
sarumkerad
Autor: Darek
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Długo się wahaliśmy kogo wybrać i ostatecznie wybór padł na Obiektywnych, którzy wydawali nam się w swoich zdjęciach najbardziej autentyczni. Chcieliśmy aby zdjęcia z naszego ślubu były w pewnym stopniu reportażowe, tak aby ująć magie chwili i aby całość nie sprawiała wrażenia pozowanej. Kamil i Maciej zrobili to rewelacyjnie. Oprócz tego że zdjęcia i film wyszły świetnie to bardzo dobrze się z nimi pracowało. Byli naturalni, profesjonalni i wręcz odciążyli Nas tego dnia zamiast dodawać kolejnej rzeczy do dopilnowania. Polecamy :)

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt