Grupa Obiektywni - stylowa fotografia i film

ZIWA 2017
5

Opis

Szepty, uśmiechy, wyznania, spojrzenia ubrane w nasze kadry. Wasza historia opowiedziana przez nas - fotografią i filmem. Spójnie, szczerze, z klimatem.

Nie reżyserujemy, a opowiadamy. Nie ustawiamy, a przedstawiamy wydarzenia takimi, jakie były w rzeczywistości. Chcemy oddać klimat Waszego dnia z perspektywy cichego obserwatora. Podglądamy i uwieczniamy.

Szczególnie dbamy o spójność materiałów filmowych i zdjęciowych. Lubimy pracować w duecie, bo przyjaźnimy się od lat. Znamy się, jak nikt inny. Razem uzupełniamy się i kształcimy. Być może właśnie dlatego w naszych materiałach widać serce i ogromną ilość energii.

Nie lubimy krzykliwych form, uwielbiamy sprane czernie i stonowane kolory na naszych zdjęciach i filmach. Bardzo bliska jest nam przyroda, lasy, łąki i pola, nietknięte ludzką ręką. To tam czujemy się najlepiej.

Kamil i Maciej
Grupa Obiektywni

Szczegóły

 • Ekskluzywne ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Ekskluzywne ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  0
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia, Kamerzysta na wesele
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Rezerwacja następuje z chwilą podpisania umowy i wpłacenia zadatku. Płatność następuję przy doręczeniu finalnego produktu.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Staramy się łączyć reporterskie podejście z artystycznym wyczuciem.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  3 lata

Opinia/i (31)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

5.0 31 opinii
Przez szreder.agatas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gorąco polecamy grupę Obiektywni do realizacji reportażu ślubnego !
Zrealizowany materiał jest świetny i taki jak oczekiwaliśmy. Ani przez chwilę nie czuje się, że film jest za długi i za każdym razem dobrze się
go ogląda :)
Teledysk jest bajkowy, romantyczny zawiera piękne momenty, wspaniałe ujęcia
po prostu rewelacja!
Współpraca i kontakt z Kamilem bardzo dobry. Na pochwałę zasługuje także sprawna realizacja materiału
(miesiąc po ślubie mielismy już gotowy film!)
Reportaż ślubny będzie piękną pamiątką z naszego wyjątkowego dnia!
Agata i Tomek

Zgłoś nadużycie
Przez mateusz.debeks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wybraliśmy Obiektywnych na przygotowanie oprawy fotograficzno-filmowej naszego wesela, co okazało się strzałem w dziesiątkę! Chłopaki przygotowali się dokładnie przed przyjazdem, stawili się na czas i ogarnęli wszystkie szczegóły z niesamowitą precyzją, jednak bez cienia niepotrzebnego stresu. Pomimo tego, że organizowaliśmy sesję przedślubną w dniu samej ceremonii, ich profesjonalizm pomógł wykonać sesję w bardzo krótkim czasie i tym samym pozostawić nam cenne chwile na pozostałe przygotowania. Spokój i precyzja, z jaką działali w czasie sesji były naprawdę godne podziwu. Dostawaliśmy jasne komendy, ale i szerokie pole do własnej inwencji. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i z wyrozumiałością. W czasie wesela pomimo tego, że wszyscy trzej znajdowali się wciąż na sali, byli ledwo zauważalni i bardzo dyskretni. Sam materiał przygotowany przez nich to po prostu bomba. Liczyliśmy na usługi na wysokim poziomie, ale mimo to Obiektywni przerośli nasze oczekiwania. Zarówno film, teledysk, jak i zdjęcia robią ogromne wrażenie zarówno na nas, jak i naszych Gościach. Do tego otrzymaliśmy nasz materiał w niesamowicie krótkim czasie (mniej niż 2 tygodnie od dnia ślubu) - z pewnością wpłynął na to fakt, że ślub był poza sezonem, ale mimo to jest to bardzo imponujący wynik. Serdecznie i szczerze polecamy usługi Obiektywnych wszystkim tym, którzy chcą mieć etykietkę gwarancji na to, że ich wielki dzień również będzie wielki na materiale filmowym i fotograficznym, a nie spartaczony przez niefachowe wykonanie. Życzymy Maciejowi, Kamilowi i Maciejowi dalszych sukcesów i wierzymy, że każdy, kogo wybór padnie na Obiektywnych, będzie mega zadowolony z rezultatów zarówno sesji przed/po-ślubnej jak i oprawy ślubno-weselnej.

Zgłoś nadużycie
Przez kinga.baniaks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdecydowaliśmy się na Grupę Obiektywni dwa lata przed wyznaczona data naszego Ślubu. Bardzo dużo słyszeliśmy dobrego na Ich temat więc umówiliśmy się na spotkanie. Przebiegło bardzo profesjonalnie, ale na luzie :)

Byliśmy zaskoczeni ich praca w dniu ślubu jak i na plenerze. Na pomysły, świeżość i dążenie do perfekcji.

Po dwóch miesiącach odebralismy zdjęcia i reportaż ślubny. Wszystko jest piękne i spełniło nasze oczekiwania.

Profesjonalizm Pomysłowość i świeże spojrzenie na fotografie i filmowanie cechuje tych młodych wspaniałych ludzi! Polecamy w 100%!!! 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Najlepsi z najlepszych, powtórnie gdybyśmy mogli skorzystalibyśmy z usług multimedialnych Panów K&M -  Grupa Obiektywni

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Razem z narzeczoną długo zastanawialiśmy się nad filmowaniem naszego ślubu, na szczęście zdecydowaliśmy się na ten krok i zleciliśmy go Grupie Obiektywni.

Kontakt szybki i sprawny, Chłopaki pojawili się punktualnie i zabrali się do pracy.

Bardzo baliśmy się, że podczas ślubu będziemy osaczeni przez dużą ilość osób i sprzętu. Doświadczenie, luz, kultura, poczucie humoru i pełen profesjonalizm, który prezentują Chłopaki sprawili, że nie mieliśmy prawa tak się czuć. Polecamy to uczucie, bo w tym stresującym dniu jest bardzo przydatne.

W kościele Chłopaki przemykali dyskretnie dookoła nas i naszych gości. Bardzo nam zależało, żeby uwiecznianie tego ważnego momentu nie stało się ważniejsze od przeżywania go. Z ich podejściem nie było o tym mowy.

Podczas przyjęcia weselnego współpraca układała się równie wspaniale. Chłopaki dynamicznie reagowali na to, co się dzieje na sali, podrzucali ciekawe pomysły, kontakt był bezproblemowy a ich praca dyskretna.

Materiał otrzymaliśmy w umówionym terminie.  Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Bezpośrednio po otrzymaniu filmu obejrzeliśmy go trzykrotnie. Widzieliśmy wcześniejsze prace Kamila i wiedzieliśmy, że są bardzo dobre,  a obejrzenie naszego filmu tylko utwierdziło nas w tym przekonaniu. Film doskonale oddaje powagę ślubu i wesołość przyjęcia weselnego. To  bardzo ważne, bo podczas własnego ślubu wszystko działo się tak szybko i w wielkim  stresie, że bardzo fajnie przeżyć to wszystko jeszcze raz.

Jeśli chodzi o aspekt techniczny filmu to obraz jest ostry, kolory żywe, dźwięk czysty i wyraźny, montaż i dynamika dostosowana do sytuacji.

Film obejrzeliśmy wielokrotnie, kilka razy we dwoje, wielokrotnie z najbliższymi. Zarówno nam jak naszym bliskim dostarczył mnóstwa uśmiechu, wzruszeń i humoru.

Jeszcze raz  serdecznie dziękujemy.

Jaśmina i Kacper

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!
Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!
Rustykalne wesele w Iwicznie Agnieszki i Dawida. Musisz zobaczyć jej piękną suknię ślubną !
Rustykalne wesele w Iwicznie Agnieszki i Dawida. Musisz zobaczyć jej piękną suknię ślubną !

Lista wszystkich lokalizacji Grupa Obiektywni - stylowa fotografia i film w Pomorskie:

Starogard Gdański +48 508795447