Sennik - co symbolizuje ślub we śnie?

W rzeczywistym życiu ślub wiąże się z pozytywnymi wrażeniami, emocjami i wspomnieniami, o tyle ślub we śnie wcale nie oznacza czegoś dobrego. Tyczy się to zarówno snu, w którym to my bierzemy ślub, ale także ceremonii ślubu kogoś innego. Często w naszych snach pojawiają się także wszelkie atrybuty ślubne. Każda z tych rzeczy ma jakieś ukryte znaczenie. Dziś wyjaśnimy Wam, co symbolizuje sen o ślubie!

Sennik - co symbolizuje ślub we śnie?
Piotr Braniewski Fotografia
  • Psychologia
  • Rada
  • Polska

Ślub i wesele to niezwykle ważny i emocjonujący dzień w życiu każdej pary młodej. Przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia wymagają od nas niemałej organizacji i dużego zaangażowania. To wszystko sprawia, że temat ślubu i wesela jest w naszych myślach niemalże cały czas, a często nawet we śnie! Zdarza się także, że nie przygotowujemy się do żadnej uroczystości, a mimo to śni nam się ślub. I choć w rzeczywistym życiu ślub wiąże się z pozytywnymi wrażeniami, emocjami i wspomnieniami, o tyle ślub we śnie wcale nie oznacza czegoś dobrego. Tyczy się to zarówno snu, w którym to my bierzemy ślub, ale także ceremonii ślubu kogoś innego. Często w naszych snach pojawiają się także wszelkie atrybuty ślubne. Śni nam się suknia ślubna, welon czy obrączki ślubne. Każda z tych rzeczy ma jakieś ukryte znaczenie. Dziś wyjaśnimy Wam, co symbolizuje sen o ślubie!

zapisz
Dream Big Studio

Sennik ślub własny

Publikacja

Interpretację rozpoczynamy od snu, w którym to my bierzemy ślub. Jeśli przyśnił się Wam Wasz własny ślub miejcie się na baczności. Nie jest to proroczy sen, ale zapowiedź możliwych zbliżających się problemów i kłopotów. Nie jest to jednak powód do wielkich zmartwień, gdyż bez problemu uporacie się z wszystkimi przeciwnościami losu. Jeśli natomiast jesteście singlami i śni Wam się ślub, wówczas oznacza to, że marzycie o wielkim i prawdziwym uczuciu, które wcale nie musi oznaczać ślubu. Taki sen to znak, że pragniecie poczucia bezpieczeństwa u boku bliskiej Wam osoby. 

 

Sennik ślub innej osoby

Jeśli szukacie informacji na temat “sennik widzieć czyjś ślub” to ta część artykułu jest dla Was! Wszystko zależy od tego, kto w śnie bierze ślub. Jeśli jest to Wasz mąż lub żona to niestety nie symbolizuje to niczego dobrego. Sen ten może symbolizować rozstanie. Co więcej według sennika ślub może także symbolizować śmierć. Jeśli we śnie widzicie ceremonię ślubu brata lub siostry, wówczas może to oznaczać poczucie niedocenienie przez innych. Sen rodzeństwa wróży także napiętą i nieprzyjemną atmosferę w rodzinie lub w związku, albo wręcz przeciwnie! Zwiastuje polepszenie stosunków z bliskimi. Sen kogoś innego może symbolizować także zazdrość i rywalizację. Ślub kuzynki lub kuzyna zapowiada kłótnie, spory, plotki i niedomówienia. Ślub córki zwiastuje kłótnie, ale także przyjemną perspektywę przypływu gotówki. Ślub syna natomiast to spore wydatki, zmartwienia i pretensje. 

 

Przygotowania do ślubu

Przygotowania dla ślubu to dla wielu z nas bardzo stresujący moment. Ale czy we śnie oznacza również to samo? Jeśli śnią Wam się przygotowania do ślubu, wówczas zwiastuje to początek czegoś nowego, a także zamknięcie pewnego rozdziału w życiu. Nie jest jednoznacznie określone, czy będą to zmiany pozytywne, czy negatywne. Jednakże jedno jest pewne – zapowiada się ciekawy i intensywny czas!

zapisz
Dream Big Studio

Widzieć czyjś ślub

Często zdarza się, że we śnie nie uczestniczymy w ślubie konkretnej osoby, a jedynie jesteśmy obserwatorami jakiegoś ślubu. Według sennika jest to zapowiedź rozpadu związku, a już na pewno problemów w relacji. To dobry czas na poprawę stosunków i relacji w związku, by nie dopuścić do rozpadu. 

 

Ślub odwołany

Sennik ślub odwołany to wbrew pozorom pozytywne zakończenie! Jeśli przyśni Ci się, że Twój ślub lub ślub kogoś bliskiego został odwołany, wówczas zwiastuje to rozwiązanie dotychczasowych problemów oraz zakończenie trudnych dla Ciebie spraw. Głowa do góry!

 

Sennik ślub z przymusu

Ślub z przymusu, jak sama nazwa wskazuje, to nic dobrego – ani w prawdziwym życiu, ani we śnie. Sen o przymusie wyjścia za kogoś pod presją innych osób oznacza problemy w związku. Druga interpretacja snu ze ślubem z przymusu w roli głównej to podpowiedź, że ulokowaliście swoje uczucia w kimś bardzo nieodpowiednim. 

 

Sennik ślub dla pieniędzy

Jeśli śni Wam się, że bierzecie ślub jedynie dla pieniędzy nie wróży to niczego dobrego. Ani w życiu realnym, ani we śnie. Może to oznaczać, że zbyt dużą wagę przywiązujecie do rzeczy materialnych i zdecydowanie za często wybieracie pieniądze, nawet kosztem innych osób. Pamiętajcie, że żadne pieniądze nie zastąpią Wam miłości, przyjaźni, rodziny, zdrowia i życiowych wartości. Może to czas na przewartościowanie pewnych kwestii w życiu?

zapisz
Piotr Braniewski Fotografia

Powyżej wymieniliśmy i opisaliśmy najczęstsze sny dotyczące ślubu, z jakimi spotykamy się na co dzień. Co jeszcze może pojawić się we śnie? Suknia ślubna! Co oznacza sen z kreacją ślubną w roli głównej? Okazuje się, że bez względu na to, czy widzimy suknię ślubną na sobie, czy na kimś innym symbolizuje ona wiele cudownych chwil i miłosnych uniesień w naszym życiu uczuciowym. Jeśli jednak nasza suknia jest we śnie podarta, uszkodzona lub zabrudzona może to oznaczać kłopoty w życiu uczuciowym, a w najgorszym wypadku zdradę. Suknia zbyt krótka, za mała lub za duża może być zwiastunem naszych problemów finansowych. Najgorszym możliwym scenariuszem jest widziana we śnie czarna suknia ślubna. Symbolizuje ona śmierć bliskiej nam osoby i żałobę. 

Drugim, często spotykanym atrybutem ślubnym we śnie jest welon ślubny. Wizja zakładania welonu lub oglądania, jak ktoś inny to robi, zwiastuje realizacją Waszych celów i pragnień. To Wasz czas! Gorzej, jeśli widzicie welon podarty lub pobrudzony. Wówczas symbolizuje to zakończenie dotychczasowego związku, a nawet rozwód. 

Sennik z obrączką ślubną w roli głównej? Jeśli obrączka śni się singielce lub singlowi, wówczas jest to zapowiedź zbliżających się zaręczyn, a nawet ślubu. W przypadku, jeśli macie już żonę lub męża obrączka ślubna we śnie może być ostrzeżeniem przez zdradą. Problem ze zgubieniem obrączki lub ze swobodnym jej zdjęciem także symbolizuje zdradę. 

Nie często, ale jednak zdarza się, że śni nam się ślub z innym członkiem rodziny. Ślub z bratem, siostrą lub kimś innym z rodziny oznacza spore problemy zawodowe. Strata pracy i problemy finansowe to interpretacja snu o ślubie z innym członkiem rodziny. Tego typu sen może także oznaczać problemy w sferze prywatnej, a dokładniej mówiąc z naszymi bliskimi. 

zapisz
Piotr Braniewski Fotografia

Według sennika ślub we śnie oznacza pogodzenie przeciwieństw. Sennik informuje jednak, że symbol ten może dotyczyć także zewnętrznych spraw. Konfliktów, rozstań i sporów. Chodzi przede wszystkim o zlikwidowanie przeciwieństw zewnętrznych. Jak zdążyliśmy zauważyć, w rzeczywistości ślub kojarzy nam się z czymś bardzo pozytywnym, we śnie natomiast niekoniecznie. Niejednokrotnie oznacza niepowodzenia, przejściowe kłopoty, liczne obowiązki i wyrzeczenia. Często jest także symbolem zmian. Zarówno tych w życiu prywatnym, jak i w uczuciowym, a nawet zawodowym. I choć w śnie ślub nie symbolizuje dobrych momentów, to w życiu realnym już tak. Warto zatem rozgraniczyć te dwie kwestie i skupić się na rzeczach pozytywnych. Nie od dziś wiadomo, że przyciągamy to, o czym myślimy. Intensywny czas przed ślubem sprzyja podenerwowaniu i sytuacjom stresującym. Podejdźmy do organizacji tego wydarzenia z otwartym umysłem i otwartym sercem. Nie bez powodu, bowiem ma to być nasz najpiękniejszy dzień w życiu!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Dream Big Studio Fotograf ślubny
Piotr Braniewski Fotografia Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!