Piotr Braniewski Fotografia

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Piotr Braniewski Fotografia

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Dzień dobry,

W reportażu i filmie skupiamy się na tym co wartościowe,  ale trwa krótko -  na relacjach międzyludzkich. Gesty i momenty, które trwają ułamki sekund, a dzięki  którym za wiele lat powrócą najcenniejsze chwile i wspomnienia.

Fotografujemy, filmujemy, podróżujemy. Mieścimy się w Warszawie ale reportaże wykonujemy w całym Kraju. Obok tworzenia kadrów i chwytania emocji uwielbiamy podróżować. Sesja za granicą także nie jest dla nas żadnym problemem!

Nasza praca nas pasjonuje. Zajęcie, kótre pozwala realizować marzenia oraz poznawać nowe miejsca, zawierać przyjaźnie , a także pozwala być świadkiem niepowtarzalnych chwil w życiu innych ludzi. Każde zlecenie traktujemy jako szansę na zrobienie lepszych zdjęć. Nie zamienilibyśmy tego, na nic innego...

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Videograf
Z
4 600 zł
Jakie usługi dodatkowo są oferowane?
Inne
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Fotografia reporterska
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy i wpłata zadatku.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
4
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Piotr Braniewski Fotografia

4.9
15 opinii
15 opinii
Profesjonalizm
(15)
Jakość/cena
(15)
Polecasz to?
(15)
nicole-guza
Autor: Nicole
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie wiem czy da się opisać w kilku zdaniach jak bardzo wdzięczni jesteśmy za to, że znaleźliśmy Piotra, Martę i resztę ekipy i że to właśnie oni towarzyszyli nam w tym pięknym okresie, ale spróbuję :DZacznijmy od merytoryki - zdjęcia i filmy to absolutne sztosy. Nie mam pojęcia jak poprzednie pary były w stanie wybrać sobie zdjęcia do albumu czy na ścianę. W naszym wypadku potrzeba wszystkich ścian i sufitu żeby pomieścić te arcydzieła. Piotr i ekipa spełniali każde nasze życzenie, wychodzili z inicjatywą i nawet pojechali z nami do Barcelony kiedy mieliśmy takie widzimisię. Mniej merytorycznie, bardzo subiektywnie - to są po prostu wspaniali ludzie na odpowiednim miejscu. Czuliśmy się z nimi bardziej jak z paczką znajomych niż z podwykonawcami i może właśnie dzięki temu nasze reportaże są takie pełne uśmiechu i naturalne. Wybranie ich na naszą ekipę foto i video to była najlepsza decyzja życia i absolutnie warta każdej złotówki.

Zgłoś nadużycie
weronika.w.olszewska
Autor: Weronika
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gorąco polecam zespół Piotra i Marty! Film, który otrzymaliśmy był przepiękny i wspaniale uchwycił wszystkie chwile radości i wzruszeń. Montaż i ujęcia na najwyższym poziomie! Bardzo miło nam się z nimi współpracowało zarówno przed, w trakcie, jak i po ślubie. Piotr i Marta doskonale dopasowali się do naszych oczekiwań. Widać, że wkładają dużo serca w swoją pracę i dbają o to, by każdy film był wyjątkowy i dopasowany do charakteru pary i klimatu ceremonii i przyjęcia. 

Weronika i Bartek

Zgłoś nadużycie
paulina9201
Autor: Paulina
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca chcielibyśmy polecić współpracę a przede wszystkim dzieła jakie tworzą Marta z Piotrkiem. To ich wybraliśmy aby upamiętnili nasz ślub i wesele a potem wykonali sesje poślubną - i z cała pewnością nie mogliśmy trafić lepiej!:) Pełen profesjonalizm, świetny kontakt, terminowość a przede wszystkim praca z pasją Marty i Piotrka sprawiły że nasze zdjęcia są magiczne, jedyne w swoim rodzaju - przekazują wiele emocji, wzruszeń ! zdecydowanie na pochwale zasługuje jeszcze jakoś i estetyka wykonania albumów - naprawdę ciężko spotkać takie na rynku! :)

Marta, Piotrek jeszcze raz dziękujemy ! :) i z całego serca polecamy przyszłym klientom :)

Paula i Rafał

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 03-655

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt