• Cena od: 4 600 zł

Dzień dobry,

W reportażu i filmie skupiamy się na tym co wartościowe,  ale trwa krótko -  na relacjach międzyludzkich. Gesty i momenty, które trwają ułamki sekund, a dzięki  którym za wiele lat powrócą najcenniejsze chwile i wspomnienia.

Fotografujemy, filmujemy, podróżujemy. Mieścimy się w Warszawie ale reportaże wykonujemy w całym Kraju. Obok tworzenia kadrów i chwytania emocji uwielbiamy podróżować. Sesja za granicą także nie jest dla nas żadnym problemem!

Nasza praca nas pasjonuje. Zajęcie, kótre pozwala realizować marzenia oraz poznawać nowe miejsca, zawierać przyjaźnie , a także pozwala być świadkiem niepowtarzalnych chwil w życiu innych ludzi. Każde zlecenie traktujemy jako szansę na zrobienie lepszych zdjęć. Nie zamienilibyśmy tego, na nic innego...

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
4 600 zł
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy i wpłata zadatku.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
4
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Piotr Braniewski Fotografia i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Piotr Braniewski Fotografia

5.0
15 opinii
15 opinii
Profesjonalizm
(15)
Jakość/cena
(15)
Polecasz to?
(15)
nicole-guza
Autor: Nicole
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie wiem czy da się opisać w kilku zdaniach jak bardzo wdzięczni jesteśmy za to, że znaleźliśmy Piotra, Martę i resztę ekipy i że to właśnie oni towarzyszyli nam w tym pięknym okresie, ale spróbuję :DZacznijmy od merytoryki - zdjęcia i filmy to absolutne sztosy. Nie mam pojęcia jak poprzednie pary były w stanie wybrać sobie zdjęcia do albumu czy na ścianę. W naszym wypadku potrzeba wszystkich ścian i sufitu żeby pomieścić te arcydzieła. Piotr i ekipa spełniali każde nasze życzenie, wychodzili z inicjatywą i nawet pojechali z nami do Barcelony kiedy mieliśmy takie widzimisię. Mniej merytorycznie, bardzo subiektywnie - to są po prostu wspaniali ludzie na odpowiednim miejscu. Czuliśmy się z nimi bardziej jak z paczką znajomych niż z podwykonawcami i może właśnie dzięki temu nasze reportaże są takie pełne uśmiechu i naturalne. Wybranie ich na naszą ekipę foto i video to była najlepsza decyzja życia i absolutnie warta każdej złotówki.

Zgłoś nadużycie
weronika.w.olszewska
Autor: Weronika
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gorąco polecam zespół Piotra i Marty! Film, który otrzymaliśmy był przepiękny i wspaniale uchwycił wszystkie chwile radości i wzruszeń. Montaż i ujęcia na najwyższym poziomie! Bardzo miło nam się z nimi współpracowało zarówno przed, w trakcie, jak i po ślubie. Piotr i Marta doskonale dopasowali się do naszych oczekiwań. Widać, że wkładają dużo serca w swoją pracę i dbają o to, by każdy film był wyjątkowy i dopasowany do charakteru pary i klimatu ceremonii i przyjęcia. 

Weronika i Bartek

Zgłoś nadużycie
paulina9201
Autor: Paulina
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca chcielibyśmy polecić współpracę a przede wszystkim dzieła jakie tworzą Marta z Piotrkiem. To ich wybraliśmy aby upamiętnili nasz ślub i wesele a potem wykonali sesje poślubną - i z cała pewnością nie mogliśmy trafić lepiej!:) Pełen profesjonalizm, świetny kontakt, terminowość a przede wszystkim praca z pasją Marty i Piotrka sprawiły że nasze zdjęcia są magiczne, jedyne w swoim rodzaju - przekazują wiele emocji, wzruszeń ! zdecydowanie na pochwale zasługuje jeszcze jakoś i estetyka wykonania albumów - naprawdę ciężko spotkać takie na rynku! :)

Marta, Piotrek jeszcze raz dziękujemy ! :) i z całego serca polecamy przyszłym klientom :)

Paula i Rafał

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 03-655

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą