10 porad, aby pozostać szczęśliwym w 2017 roku! Koniecznie przeczytaj!

Bardzo ciekawa lista, dzięki której spojrzysz na ten rok inaczej!

  • Psychologia
  • Rada
  • Polska

Nigdy nie byłam fanką tworzenia “Listy Postanowień” na Nowy Rok. Może to dlatego, że stary rok był dobry, a może to dlatego, że po prostu postanowienia noworoczne są zbyt wymagające? Każdy z nas chce być jednak szczęśliwy, dlatego też podpowiem Wam co zmienić, aby być szczęśliwym w nadchodzącym roku!

zapiszmaciek Dworzański fotografDowiedz się więcej “maciek Dworzański fotograf”
maciek Dworzański fotograf
Publikacja

Cenię w ludziach to, że chcą w pewien sposób poprawić swoje życie zmieniając własne przyzwyczajenia, ale przecież “jeść zdrowiej”, “uprawiać sport” czy po prostu “widzieć się częściej z rodziną” można zacząć od zaraz, czyż nie?

1. Doceniaj to, co masz i daje Ci szczęście! Nigdy nie powinniście być zbyt zajęci! Doceniajcie drobne rzeczy takie jak przepyszny obiad czy ulubiony utwór, który właśnie usłyszeliście w radiu. Znajdźcie czas na podziwianie zachodu słońca czy relaks z dobrą książką i kieliszkiem wina.

zapiszBobex-73
Bobex-73

2. Powiedz stanowcze “NIE” rzeczom, których nie lubisz i ludziom, których nie cenisz. Pamiętaj, że Twój czas to jedna z najbardziej wartościowych rzeczy jaką masz! Wykorzystaj go dobrze – rób to, co kochasz i spotykaj się z ludźmi, których kochasz. Zdecyduj, kto naprawdę zasługuje na Twój czas.

zapiszmvstudio
mvstudio

3. Bądź szczery wobec siebie. Zatrzymaj się i zastanów! Co tak naprawdę myślisz? Nie pozwól aby społeczność wpływała na Twoje decyzje. Nigdy nie zadowolisz wszystkich, a to właśnie Ty masz być szczęśliwa! Podążaj własną ścieżką, którą uważasz za słuszną i ciesz się z wyboru.

zapiszlissa93
lissa93

4. Więcej ryzyka? Tak! Próbuj nowych rzeczy, które przyniosą Ci masę doznań! Ucz się na własnych błędach i doceniaj upadki. To właśnie one budują Twój charakter. Nie bój się ich! Po każdym z nich wstawaj z uśmiechem na twarzy i idź do przodu. Przyniosą Ci one mnóstwo nowych doświadczeń.

zapiszTomasz HodunDowiedz się więcej “Tomasz Hodun”
Tomasz Hodun

5. “Krąg przyjaciół”. Czy Twoi znajomi naprawdę Ci dopingują czy cieszą się z każdej Twojej porażki? Wybierz takich przyjaciół, którzy będą szczerzy i życzliwi!

6. Przeszłości nikt nie zmieni. Po co wracać do momentów pełnych bólu i cierpienia? Nikt nie ma mocy, aby zmienić ich bieg. Wyciągnij lekcję na przyszłość i wspominaj tylko dobre chwile. One przyniosą Ci radość i siłę.

zapiszProjekt 35 Łukasz ZyśkDowiedz się więcej “Projekt 35 Łukasz Zyśk”
Projekt 35 Łukasz Zyśk

7. Podążaj za marzeniami! Jeżeli inni potrafią, to Ty również. Przestań więc tracić swój cenny czas i rób to, co kochasz. Spełnij swoje najskrzytsze marzenia – to nie takie trudne!

8.  Zachowaj spokój. Przestań przejmować się opinią innych. Żyj w taki sposób, jaki uważasz za słuszny. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie krytykował to, co robisz? Po co więc tracić nerwy?

zapiszabstract_background_texture_nature_music_wedding_flowers_wood_design_grass_coffee_coffee_money_images
abstract_background_texture_nature_music_wedding_flowers_wood_design_grass_coffee_coffee_money_images

9. Bądź przygotowana na najgorsze. Nie oczekuj zbyt wiele, a w większym stopniu docenisz to, co właśnie Cię spotkało. Miej nadzieję na najlepsze, ale oczekuj najgorszego. W taki sposób będziesz przygotowana na każdą zaistniałą sytuację!

10. Bądź sobą, nie podążaj za resztą. Bądź indywidualistką! To da Ci więcej radości niż mogłabyś się spodziewać!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Tomasz Hodun Fotograf ślubny
Phu Almaks Kamerzysta na wesele
maciek Dworzański fotograf Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!