10 porad, aby pozostać szczęśliwym w 2017 roku! Koniecznie przeczytaj!

Nigdy nie byłam fanką tworzenia “Listy Postanowień” na Nowy Rok. Może to dlatego, że stary rok był dobry, a może to dlatego, że po prostu postanowienia noworoczne są zbyt wymagające? Każdy z nas chce być jednak szczęśliwy, dlatego też podpowiem Wam co zmienić, aby być szczęśliwym w nadchodzącym roku!

Cenię w ludziach to, że chcą w pewien sposób poprawić swoje życie zmieniając własne przyzwyczajenia, ale przecież “jeść zdrowiej”, “uprawiać sport” czy po prostu “widzieć się częściej z rodziną” można zacząć od zaraz, czyż nie?

1. Doceniaj to, co masz i daje Ci szczęście! Nigdy nie powinniście być zbyt zajęci! Doceniajcie drobne rzeczy takie jak przepyszny obiad czy ulubiony utwór, który właśnie usłyszeliście w radiu. Znajdźcie czas na podziwianie zachodu słońca czy relaks z dobrą książką i kieliszkiem wina.

Bobex-73
Bobex-73

2. Powiedz stanowcze “NIE” rzeczom, których nie lubisz i ludziom, których nie cenisz. Pamiętaj, że Twój czas to jedna z najbardziej wartościowych rzeczy jaką masz! Wykorzystaj go dobrze – rób to, co kochasz i spotykaj się z ludźmi, których kochasz. Zdecyduj, kto naprawdę zasługuje na Twój czas.

mvstudio
mvstudio

3. Bądź szczery wobec siebie. Zatrzymaj się i zastanów! Co tak naprawdę myślisz? Nie pozwól aby społeczność wpływała na Twoje decyzje. Nigdy nie zadowolisz wszystkich, a to właśnie Ty masz być szczęśliwa! Podążaj własną ścieżką, którą uważasz za słuszną i ciesz się z wyboru.

lissa93
lissa93

4. Więcej ryzyka? Tak! Próbuj nowych rzeczy, które przyniosą Ci masę doznań! Ucz się na własnych błędach i doceniaj upadki. To właśnie one budują Twój charakter. Nie bój się ich! Po każdym z nich wstawaj z uśmiechem na twarzy i idź do przodu. Przyniosą Ci one mnóstwo nowych doświadczeń.

5. “Krąg przyjaciół”. Czy Twoi znajomi naprawdę Ci dopingują czy cieszą się z każdej Twojej porażki? Wybierz takich przyjaciół, którzy będą szczerzy i życzliwi!

6. Przeszłości nikt nie zmieni. Po co wracać do momentów pełnych bólu i cierpienia? Nikt nie ma mocy, aby zmienić ich bieg. Wyciągnij lekcję na przyszłość i wspominaj tylko dobre chwile. One przyniosą Ci radość i siłę.

7. Podążaj za marzeniami! Jeżeli inni potrafią, to Ty również. Przestań więc tracić swój cenny czas i rób to, co kochasz. Spełnij swoje najskrzytsze marzenia – to nie takie trudne!

8.  Zachowaj spokój. Przestań przejmować się opinią innych. Żyj w taki sposób, jaki uważasz za słuszny. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie krytykował to, co robisz? Po co więc tracić nerwy?

abstract_background_texture_nature_music_wedding_flowers_wood_design_grass_coffee_coffee_money_images
abstract_background_texture_nature_music_wedding_flowers_wood_design_grass_coffee_coffee_money_images

9. Bądź przygotowana na najgorsze. Nie oczekuj zbyt wiele, a w większym stopniu docenisz to, co właśnie Cię spotkało. Miej nadzieję na najlepsze, ale oczekuj najgorszego. W taki sposób będziesz przygotowana na każdą zaistniałą sytuację!

10. Bądź sobą, nie podążaj za resztą. Bądź indywidualistką! To da Ci więcej radości niż mogłabyś się spodziewać!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Aby szczęście w małżeństwie nigdy nie ustało – przesądy ślubne od pierścionka zaręczynowego po strój Młodej Pary
Aby szczęście w małżeństwie nigdy nie ustało – przesądy ślubne od pierścionka zaręczynowego po strój Młodej Pary
Młoda Para powinna o szczeście w małżeństwie dbać od samego początku! Niektóre przesądy ślubne mają jej w tym pomóc. Z nami dowiedz się jakie!
Wesele w stylu Glamour- stylowy przepych!
Wesele w stylu Glamour- stylowy przepych!
Styl glamour koncentruje się na dodatkach, romantycznych motywach a przyświeca mu zasada, w której im więcej oznacza lepiej.
Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Mamy zaszczyt poinformować, że w dniach 21 – 22 października w przestrzeniach Tytano przy ul. Dolnych Młynów 10 w Krakowie oraz w siedzibach Partnerów odbędzie się I edycja krakowskiego weekendu ślubnego: Cracow Bridal Weekend.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji