10 porad, aby pozostać szczęśliwym w 2017 roku! Koniecznie przeczytaj!

Nigdy nie byłam fanką tworzenia “Listy Postanowień” na Nowy Rok. Może to dlatego, że stary rok był dobry, a może to dlatego, że po prostu postanowienia noworoczne są zbyt wymagające? Każdy z nas chce być jednak szczęśliwy, dlatego też podpowiem Wam co zmienić, aby być szczęśliwym w nadchodzącym roku!

maciek Dworzański fotografDowiedz się więcej “maciek Dworzański fotograf”
maciek Dworzański fotograf

Cenię w ludziach to, że chcą w pewien sposób poprawić swoje życie zmieniając własne przyzwyczajenia, ale przecież “jeść zdrowiej”, “uprawiać sport” czy po prostu “widzieć się częściej z rodziną” można zacząć od zaraz, czyż nie?

1. Doceniaj to, co masz i daje Ci szczęście! Nigdy nie powinniście być zbyt zajęci! Doceniajcie drobne rzeczy takie jak przepyszny obiad czy ulubiony utwór, który właśnie usłyszeliście w radiu. Znajdźcie czas na podziwianie zachodu słońca czy relaks z dobrą książką i kieliszkiem wina.

Bobex-73
Bobex-73

2. Powiedz stanowcze “NIE” rzeczom, których nie lubisz i ludziom, których nie cenisz. Pamiętaj, że Twój czas to jedna z najbardziej wartościowych rzeczy jaką masz! Wykorzystaj go dobrze – rób to, co kochasz i spotykaj się z ludźmi, których kochasz. Zdecyduj, kto naprawdę zasługuje na Twój czas.

mvstudio
mvstudio

3. Bądź szczery wobec siebie. Zatrzymaj się i zastanów! Co tak naprawdę myślisz? Nie pozwól aby społeczność wpływała na Twoje decyzje. Nigdy nie zadowolisz wszystkich, a to właśnie Ty masz być szczęśliwa! Podążaj własną ścieżką, którą uważasz za słuszną i ciesz się z wyboru.

lissa93
lissa93

4. Więcej ryzyka? Tak! Próbuj nowych rzeczy, które przyniosą Ci masę doznań! Ucz się na własnych błędach i doceniaj upadki. To właśnie one budują Twój charakter. Nie bój się ich! Po każdym z nich wstawaj z uśmiechem na twarzy i idź do przodu. Przyniosą Ci one mnóstwo nowych doświadczeń.

Tomasz HodunDowiedz się więcej “Tomasz Hodun”
Tomasz Hodun

5. “Krąg przyjaciół”. Czy Twoi znajomi naprawdę Ci dopingują czy cieszą się z każdej Twojej porażki? Wybierz takich przyjaciół, którzy będą szczerzy i życzliwi!

6. Przeszłości nikt nie zmieni. Po co wracać do momentów pełnych bólu i cierpienia? Nikt nie ma mocy, aby zmienić ich bieg. Wyciągnij lekcję na przyszłość i wspominaj tylko dobre chwile. One przyniosą Ci radość i siłę.

Projekt 35 Łukasz ZyśkDowiedz się więcej “Projekt 35 Łukasz Zyśk”
Projekt 35 Łukasz Zyśk

7. Podążaj za marzeniami! Jeżeli inni potrafią, to Ty również. Przestań więc tracić swój cenny czas i rób to, co kochasz. Spełnij swoje najskrzytsze marzenia – to nie takie trudne!

8.  Zachowaj spokój. Przestań przejmować się opinią innych. Żyj w taki sposób, jaki uważasz za słuszny. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie krytykował to, co robisz? Po co więc tracić nerwy?

abstract_background_texture_nature_music_wedding_flowers_wood_design_grass_coffee_coffee_money_images
abstract_background_texture_nature_music_wedding_flowers_wood_design_grass_coffee_coffee_money_images

9. Bądź przygotowana na najgorsze. Nie oczekuj zbyt wiele, a w większym stopniu docenisz to, co właśnie Cię spotkało. Miej nadzieję na najlepsze, ale oczekuj najgorszego. W taki sposób będziesz przygotowana na każdą zaistniałą sytuację!

10. Bądź sobą, nie podążaj za resztą. Bądź indywidualistką! To da Ci więcej radości niż mogłabyś się spodziewać!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jaką wybrać bielizne ślubną? Koniecznie przeczytaj!
Jaką wybrać bielizne ślubną? Koniecznie przeczytaj!
Bieliznę ślubną należy dobierać niezwykle starannie. A na co należy zwrócić szczególną uwagę? Na fason, zdobienia, a może na kolor? Z Zankyou dowiesz się wszystkiego.
Świadkowie - nie wiesz, jakie zadania na nich spoczywają? Przeczytaj koniecznie!
Świadkowie - nie wiesz, jakie zadania na nich spoczywają? Przeczytaj koniecznie!
Jesteś świadkiem? Przeczytaj nasz artykuł aby dowiedzieć się jakie zadania na Ciebie czekają!
Przeżyj niezapomniany miesiąc miodowy na Sri Lance! Spełnij marzenia dzięki Amaya Resorts!
Przeżyj niezapomniany miesiąc miodowy na Sri Lance! Spełnij marzenia dzięki Amaya Resorts!
Bajka! To miejsce może być Waszym miejscem miodowym!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji