Projekt 35 Łukasz Zyśk

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Projekt 35 Łukasz Zyśk

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 4 000 zł

Fotografuje śluby, bo kocham emocje.

Cześć! Jestem Łukasz, jestem twórcą Projekt35.
Prywatnie jestem mężem najcudowniejszej kobiety na świecie – EM, która 04.09.2018 została moją żoną.  A poza tym? Jestem marzycielem. Jako dziecko uwielbiałem zamykać się w swoim pokoju i podróżować po wszystkich wymyślonych przeze mnie miejscach, tam nie miałem żadnych ograniczeń. Od zawsze dobrze dogaduję się z naturą, może dlatego właśnie lubię gdy wszystko po prostu się dzieje- a ja mogę to uwiecznić.Alternatywna rzeczywistość w mojej głowie była ucieczką od otoczenia, w jakim przyszło mi dorastać. Nie trafiłem zbyt dobrze, jednak mimo nie najlepszego towarzystwa, wiedziałem, że stać mnie na wiele, że dzięki pracy i zaangażowaniu mogę osiągnąć wszystko, czego zapragnę.
Odkąd pamiętam lubiłem obserwować ludzi, wyłapywać na pozór nic nieznaczące spojrzenia i gesty i dopowiadać do nich historie. Dzisiaj już nie wymyślam historii. To Wy tworzycie historie, które ja tylko opowiadam. Jestem romantykiem, nigdy tego nie ukrywałem, chociaż mężczyźni rzadko się do tego przyznają, ja jestem inny i kocham swoją wrażliwość.

Z fotografią ślubną poznaliśmy się przez przypadek, kiedy mój wujek-fotograf nagle zachorował i musiałem go zastąpić. Byłem przerażony, umiałem robić zdjęcia, ale ślub to, co innego. Poszedłem, nie mogłem zawieść wujka i na tym ślubie zakochałem się.  Fotografia ślubna jest moją wielką pasją i do dziś moją ulubioną, nie wyobrażam sobie, że miałbym robić cokolwiek innego. Lubię podglądać te wszystkie emocje międzyludzkie już od momentu przygotowania do ceremonii. Pełne czułości uśmiechy, rozpromienione oczy, drżące ze zdenerwowania dłonie i moment, w którym stają na ślubnym kobiercu, zdecydowani na to, że przejdą razem przez życie. Jest w tym coś wyjątkowego i wspaniałego, a ja mam okazję obserwować i dokumentować te najważniejsze dni Waszego życia. To dla mnie zaszczyt.

Fotografia to przede wszystkim nauka patrzenia i czucia, dostrzegania tego, czego nie widzą inni. Wychwycenia i wyeksponowania piękna, która kryje się w rzeczach niepozornych. Fotografia ślubna to nauka pokazywania emocji, radości, szczęścia, wzruszenia i najważniejszej – miłości. Fotografuje śluby, bo kocham emocje, bo kocham ludzi.

Na dzień dzisiejszy mogę śmiało powiedzieć, że jestem szczęśliwym człowiekiem. Dni mijają mi przy Kimś kogo kocham, a każdy dzień spełnia to nowe marzenie. Moja praca jest moją pasją, która pozwala mi poznawać cudownych ludzi!

Z chęcią spełnię Wasze marzenia i zrobię zdjęcia, o jakich marzycie.

Mam to szczęście, że moja praca została wielokrotnie doceniona, nie tylko przez osoby, które fotografowałem, ale również przez prestiżowe portale ślubne, m.in.:

Junebug, LooksLikeFilm, Zankyou, Ślub Na Głowie, Bridelle, SweetWedding, MyWedWeddingPhotographers, Zespół Napięcia Przedweselnego czy Niepoprawna Panna Młoda.

W roku 2016 portal SweetWedding wybrał mnie jednym z 99 najlepszych fotografów w Polsce, jest mi niezmiernie miło z tego powodu.

W roku 2017 i 2018 zostałem uhonorowany tytułem „ARTIST OF THE YEAR” poprzedzającego roku, nadawanym przez międzynarodowe zrzeszenie fotografów LooksLikeFilm.

W 2018 byłem nominowany również do najbardziej prestiżowego tytułu dla fotografa ślubnego 30 RASING STAR organizowanego przez Rangefinder Magazine.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
4 000 zł
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Styl artystyczny
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Podpisana umowa oraz wpłata zadatku.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
4
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Projekt 35 Łukasz Zyśk

4.8
3 opinii
3 opinii
Profesjonalizm
(3)
Jakość/cena
(3)
Polecasz to?
(3)
martaturek
Autor: Martusia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Łukasz jest niesamowity od pierwszych minut do ostatniej pracuje z wielkim zapałem :) jego zdjęcia to coś niesamowitego , to magdia , my jak i goście jesteśmy oczarowani Łukaszem jak i jego zdjęciami. Nie dość że robi magię na zdjęciach, każde zdjęcie ma dusze, uczucie , emocje to przy ubieraniu Pana młodego pomagał ,bo doskonale wie jak to czy tamto powinno leżeć. Na ślubie i weselu jest wszedzie jednoczenie nie widać go :) pracując z nim to sama przyjemność , wokół siebie robi taka świetna atmosfere ze ani my ani śwaidkowie nikt się nie stresował:) Bardzo szybko daje zdjęcia , nie zdązymy mi jeszcze burchle się zagoić na stopach a juz miałam zdjecia :) które trzy dni nom stop oglądałam z goścmi słysząc " szkoda ze ja nie mam takich pieknych" albo " one są bajeczne " . Łukasz ma same plusy , plusy plusy , jest bardzo komunikatywny, łatwo i szybko można sie z nim skontaktwać. Miałam z góry swoje wymagania a Łukasz sprostał im . Ba! Co wiecej, przerósł moje oczekiwania. Nie płacząc na ślubie i weselu oglądając prezenatcje i zdjecia PŁAKAŁAM . 

Łukasz jest NIESAMOWITY ! :) Od teraz to bedzie mój jedyny fotograf którego będę brała na każda rodinna impreze, już się doczkać nie mogę sesji przuszkowej i chrzcin. Jestem nim oczarowana i zachwycona :)

POLECAM BARDZO !

Zgłoś nadużycie
paulina19_91
Autor: Paulina
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pełen profesjonalizm, pięknie uchwycone emocje, praktycznie niewidoczny w dniu ślubu a przy tym nieziemsko pomocny :) talent połączony z niezwykle ciepłą i pozytywną osobowością Łukasza sprawia, że mimo niewielkiego wzrostu jest po prostu WIELKI :) najlepszy z najlepszych ;) polecam wszystkim  ;)

Zgłoś nadużycie
magdakupiec93
Autor: Magdalena
5
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Łukasz nie jest zwykłym fotografem, jest artystą! Jego prace zachwycają, można przeglądać je godzinami. Żadne zdjęcie nie jest przypadkowe, każde opowiada pewną historię, co sprawia, że przy każdym zatrzymujemy się na chwilę, by nie przegapić żadnego szczegółu. Prywatnie jest niezwykle ciepłą i przyjazną osobą, to wspaniały człowiek. Nie wyobrażam sobie aby ktoś inny niż Łukasz miał towarzyszyć nam w tym ważnym dniu :)

Zgłoś nadużycie
Dziękuję za tak miłe słowa! Zdjęcia jakie powstały z Wami to również wielka pamiątka dla mnie! :D Dziękuję,że mogłem być z Wami w tym tak ważnym dla Was dniu!

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt