30

Opis

Fotografia jest moją największą pasją już od lat. W zdjęcia wkładam całe serce i talent. Szczególną przyjemność sprawia mi robienie zdjęć ślubnych, gdzie mogę być obserwatorem chwil szczęścia młodej pary, ich rodziny i przyjaciół. Staram się zawsze uchwycić je na moich zdjęciach.

Piękne i eleganckie zdjęcia ślubne pozostaną pamiątką na całe życie, do których będziecie wracać Wy, Wasze dzieci i wnuki.

Bezpieczeństwo jest priorytetem w mojej pracy dlatego fotografuję dzień ślubu zawsze dwoma aparatami. Dodatkowo każde zdjęcie zapisywane jest na dwie karty w aparacie, co daje 100% pewność, że otrzymacie zdjęcia ze swojego ślubu. Aparaty wyposażone w jedną kartę nie dają takiej gwarancji!

Kilkuletnie doświadczenie jako fotografa ślubnego i referencje moich klientów pozwolą Wam spokojnie spać, że dokonaliście dobrego wyboru. Zdjęć ślubnych nie będzie już można powtórzyć!

Mam ukończony Kurs liturgiczny dla fotografów. Będziecie mieli pewność, że fotograf będzie wiedział kiedy można robić zdjęcia, a kiedy się nie powinno, jak poruszać się po kościele, aby nie przeszkadzać w liturgii i co nie jest takie oczywiste przyjdzie stosownie ubrany.

Mój autorski Poradnik dla Młodych Par, pomoże Wam co zrobić, aby pięknie wyjść na zdjęciach i bezstresowo przeżyć dzień ślubu.

Prywatna Galeria internetowa umożliwi Waszej rodzinie i gościom obejrzenie zdjęć.

Efektem końcowym będzie piękny, okazały fotoalbum/ fotoksiążka, z historią dnia ślubu i pleneru, który zachwyci Was i rodzinę.

Jeżeli to możliwe preferuję spotkanie osobiste. Umowę możemy również podpisać przez internet.

Zapraszam na moją stronę www.fotografslub.pl  gdzie będziecie mogli obejrzeć więcej zdjęć i przeczytać fragmenty Poradnika.

Skontaktujcie się ze mną śmiało! Postaram się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania oraz rozwiać wszelkie wątpliwości. Kiedyś też brałem ślub i wiem jak to jest pod drugiej stronie ;-)

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3000
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Warunkiem pełnej rezerwacji terminu jest podpisana umowa i wpłacony zadatek w wysokości 500 zł. Od tej pory będziecie mieli gwarancję, że na Wasz termin nie zostanie przyjęte inne zlecenie.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Mój styl fotografii ślubnej to połączenie dynamicznego reportażu i wyrazistej wizji artystycznej. Pracuję z parami, które oczekują więcej niż tylko uwiecznienia wydarzeń w dniu ślubu.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  9 lat

Opinia/i (31)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

5.0 31 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam serdecznie !  zdjęcia piękne, jesteśmy z mężem zachwyceni ! Marek to profesjonalista i człowiek z pasja. Widać, że kocha to co robi. Zarówno my jak i goście czuliśmy się swobodnie, Marek był dysketny ale też udzielał cennych rad. Mamy świetną pamiątkę na całe życie ! 

Zgłoś nadużycie
Przez cekepkas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Reportaż w wykonaniu Marka to pamiątka na całe życie - zdjęcia przepiękne, najważniejsze chwile naszego życia zostały uwiecznione na zawsze w cudownej oprawie. Marek jest świetnym fotografem, oraz wsparciem na weselu. Album i zdjęcia jakie przygotował dla nas Marek bardzo cieszą nas i naszych bliskich - cudowne wykonanie . Szczerze polecamy Marka!

Zgłoś nadużycie
Przez agathanowaks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Profesjonalnie i sympatycznie. Piękne zdjęcia, piękne albumy, dużo ujęć i dużo pomocnych porad. Wyjazdowy plener do podwarszawskiej miejscowości - nieoceniony. Polecamy!

Zgłoś nadużycie
Przez wupesmpd9js
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Marku, bardzo dziękuję za Twoje zdjęcia wykonane na naszym ślubie i weselu. Wykazałeś się nie tylko dobrym okiem, ale współpraca z Tobą w czasie uroczystości dała nam spokój i pewność, że efekt będzie imponujący. Tak faktycznie było :)

Zgłoś nadużycie
Przez t0pk91gdn6mys
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo polecam! Współpraca była nie tylko bezproblemowa, ale sprawna i bardzo miła. Sposób w jaki Marek uchwycił te ważne dla nas momenty był niesamowity, otrzymaliśmy mnóstwo pięknych zdjęć. Marek podczas sesji wykazał się cierpliwością, pomysłowością i nieszablonowym podejściem.

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Marek Belowski Fotografia w Mazowieckie:

Wesoła, ul. Diamentowa 2 05-077 Warszawa