29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29
1 od 29

Opis

Fotografia jest moją największą pasją już od lat. W zdjęcia wkładam całe serce i talent. Szczególną przyjemność sprawia mi robienie zdjęć ślubnych, gdzie mogę być obserwatorem chwil szczęścia młodej pary, ich rodziny i przyjaciół. Staram się zawsze uchwycić je na moich zdjęciach.

Piękne i eleganckie zdjęcia ślubne pozostaną pamiątką na całe życie, do których będziecie wracać Wy, Wasze dzieci i wnuki.

Bezpieczeństwo jest priorytetem w mojej pracy dlatego fotografuję dzień ślubu zawsze dwoma aparatami. Dodatkowo każde zdjęcie zapisywane jest na dwie karty w aparacie, co daje 100% pewność, że otrzymacie zdjęcia ze swojego ślubu. Aparaty wyposażone w jedną kartę nie dają takiej gwarancji!

Kilkuletnie doświadczenie jako fotografa ślubnego i referencje moich klientów pozwolą Wam spokojnie spać, że dokonaliście dobrego wyboru. Zdjęć ślubnych nie będzie już można powtórzyć!

Mam ukończony Kurs liturgiczny dla fotografów. Będziecie mieli pewność, że fotograf będzie wiedział kiedy można robić zdjęcia, a kiedy się nie powinno, jak poruszać się po kościele, aby nie przeszkadzać w liturgii i co nie jest takie oczywiste przyjdzie stosownie ubrany.

Mój autorski Poradnik dla Młodych Par, pomoże Wam co zrobić, aby pięknie wyjść na zdjęciach i bezstresowo przeżyć dzień ślubu.

Prywatna Galeria internetowa umożliwi Waszej rodzinie i gościom obejrzenie zdjęć.

Efektem końcowym będzie piękny, okazały fotoalbum/ fotoksiążka, z historią dnia ślubu i pleneru, który zachwyci Was i rodzinę.

Jeżeli to możliwe preferuję spotkanie osobiste. Umowę możemy również podpisać przez internet.

Zapraszam na moją stronę www.fotografslub.pl  gdzie będziecie mogli obejrzeć więcej zdjęć i przeczytać fragmenty Poradnika.

Skontaktujcie się ze mną śmiało! Postaram się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania oraz rozwiać wszelkie wątpliwości. Kiedyś też brałem ślub i wiem jak to jest pod drugiej stronie ;-)

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3100
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Kamerzysta na wesele
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Warunkiem pełnej rezerwacji terminu jest podpisana umowa i wpłacony zadatek w wysokości 500 zł. Od tej pory będziecie mieli gwarancję, że na Wasz termin nie zostanie przyjęte inne zlecenie.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Mój styl fotografii ślubnej to połączenie reportażu i wyrazistej wizji artystycznej. Pracuję z parami, które oczekują więcej niż tylko uwiecznienia wydarzeń w dniu ślubu.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  8 lat

Opinia/i (25)

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

5.0
25 opinii
Przez ola.grabczaks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeśli poszukujesz fotografa na swój ślub, nie zastanawiaj sie ani minuty dłużej Marek wkłada serce w swoją prace i to widać na zdjęciach na wszystkich ścianach w naszym domu Marku wszystkie przyszłe wesela w naszej rodzinie są zarezerwowane dla Ciebie Pozdrawiamy  Ola i Kamil 

Zgłoś nadużycie
Przez pdabrowskis
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie polecamy Marka Belowskiego jako fotografa ślubnego – od pierwszego spotkania wywarł na nas pozytywne wrażenie poprzez swoją otwartość, profesjonalizm, wysoką kulturę i doświadczenie. Każda rada była bardzo pomocna zarówno przed jak i w dniu ślubu. Gdy otrzymaliśmy zdjęcia ślubne, niezwykle się wzruszyliśmy – przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy pod wrażeniem talentu Marka, w sposób magiczny potrafił uchwycić wyjątkowość tych chwil. Godna polecenia, w pełni profesjonalna praca. Raz jeszcze dzięki, Marku! Ola i Patryk

Zgłoś nadużycie
Przez marlenka.84s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Marek przekracza granice wyznaczone przez innych fotografów. Fantastyczne zdjęcia zachwycają wszystkich oglądających. W trakcie samego wydarzenia wspiera aby ten wyjątkowy dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy. Bardzo dobrze radzi sobie z emocjami pary młodej dzięki czemu wydobył to co było dla Nas najważniejsze. Uchwycił każdą chwilę wartą uwiecznienia. Sukces tkwi w zaufaniu na które Marek zasługuje.

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdecydowanie polecamy! Zdjęcia były świetne, podejście do pracy, wyrozumiałość:) Sympatyczna i luźna atmosfera!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie mam dużego doświadczenia we współpracy z profesjonalnym fotografem, ale ta w moim odczuciu była bardzo udana. Jeżeli chodzi o oczekiwania dotyczące tego, co lub kto powinien znaleźć się na zdjęciach, zostały w pełni spełnione. Jego obecność była dyskretna, a i tak uchwycił wszystkie wyjątkowe momenty. Do tego, zarówno w kościele, na weselu i sesji, proponował mnóstwo ujęć oraz był bardzo elastyczny co do naszych pomysłów. Jakość samych zdjęć również super. Nie ma się czego przyczepić, a wręcz odwrotnie - serdecznie polecam!

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Marek Belowski Fotografia w Mazowieckie:

Wesoła, ul. Diamentowa 2 05-077 Warszawa