5 głównych powodów dlaczego warto stworzyć listę ślubną w Internecie!

Jedną z rzeczy, o której myślisz przed ślubem są prezenty od gości. Nie jest to oczywiście główny i najważniejszy powód ślubu, ale obdarowywanie Pary Młodej jest tradycją. Warto, więc założyć listę ślubną online! Jest to najlepsze rozwiązanie, aby stworzyć listę gości oraz przedstawić jakie prezenty będą dla Was najlepszym pomysłem. Pozwoli Ci to na dodawanie nowych wiadomości dla gości, ale także istnieje możliwość przelewu środków pieniężnych na prezent dla Pary, zaś Para może w 100% wykorzystać przekazaną kwotę.

Pokadrowani
Pokadrowani

1. Komfort

Załóż listę ślubną online i pozwól gościom przekazać Ci prezent bez wychodzenia z domu, to szybkie, łatwe i wygodne. Możemy ułatwić obecność w przygotowaniach dla gości z innych krajów. Za pomocą strony możemy dotrzeć do tysięcy osób i za pomocą internetu zaprosić wszystkich do wspólnego świętowania!

Storyboard Studio
Storyboard Studio

2. Praktyczność

Obecnie większość Par, które decydują się na ślub, ma już większość najpotrzebniejszych rzeczy, których najbardziej potrzebują mieszkając razem do wyposażenia domu. Dlatego bądź pewna, że tradycyjna lista ślubna nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ możesz przygotować listę rzeczy, które chcemy otrzymać, a także dodać kierunek wyjazdu na miesiąc miodowy. Dzięki temu goście mogą wiedzieć, czego potrzebuje Para oraz gdzie się wybiera.

Sebastian Małachowski
Sebastian Małachowski
Sebastian Małachowski
Sebastian Małachowski
Sebastian Małachowski
Sebastian Małachowski

3. Elegancja

Biała koperta kontra numer konta bankowego. Przekazanie gotówki w białej kopercie, to już moda, która w wielu krajach przestaje być praktykowana. Dzięki temu znacznie lepszym i mniej krępującym sposobem jest dokonanie przelewu dla Pary. To pozwoli Ci na wygodne przyjęcie prezentu oraz bezpiecznie i z satysfakcją wydać pieniądze na to, czego naprawdę potrzebujesz.

Projekt 35 Łukasz Zyśk
Projekt 35 Łukasz Zyśk
Projekt 35 Łukasz Zyśk
Projekt 35 Łukasz Zyśk

4. Zalety

Jak powiedzieliśmy wcześniej, jeśli zapraszasz gości z zagranicy, będzie to bardzo wygodne, ponieważ mogą bezpośrednio otrzymać dostęp do informacji poprzez dostęp do strony w swoim języku. Kolejnym atutem jest przekazanie środków bezpośrednio na Twoje konto bankowe, bez potrzeby otwierania kolejnego konta. Twoi goście będą zachwyceni, by móc korzystać ze strony, która jest równocześnie bardzo estetyczna i wygodna. Inną rzeczą, o której należy pamiętać, to możliwość korzystania z ekskluzywnych ofert w wielu sklepach i biurach podróży, aby korzystać z rabatów, kiedy tylko chcesz, bez ograniczeń czasowych.

Bajkowe Śluby
Bajkowe Śluby

5. Miesiąc miodowy

Panujesz po ślubie pozwolić sobie na wspaniały wyjazd i byłoby cudownie otrzymać pomoc w jej realizowaniu, to istnieje możliwość dodania opisu oraz kierunku Waszej podróży. Możesz także podzielić swój miesiąc miodowy na różne etapy podróży (lot, hotel, jedzenie, zwiedzanie i wszystko, czym chcesz się podzielić). Kolejne miejsce zaznaczone przez Ciebie na mapie, prezentujące jakie kierunki planujecie obierać i przeznaczyć na to przekazane pieniądze.

Zankyou chce zmodernizować świat ślubu i wesela. Lista ślubna ma same zalety! Istnieje już wiele Par, które zdecydowały się wymienić ślubną bajkę z Zankyou! Zakładając darmową stronę ślubną możesz być na bieżąco i kontrolować w każdej chwili swoje przygotowania. Dlaczego, więc nie spróbować? Skorzystaj i bądź gotowa na wymarzone prezenty i świetny kontakt z gośćmi.

Piotr Duda
Piotr Duda

 

Pokochasz swoją stronę od pierwszej chwili. Zapraszamy!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Marzysz o sesji w lesie przy zachodzie słońca? Oto fenomalnany przykład sesji Kamili i Emila! Zobacz!
Marzysz o sesji w lesie przy zachodzie słońca? Oto fenomalnany przykład sesji Kamili i Emila! Zobacz!
W otwratej przestrzeni ciężko jest uzyskać takie kolory, a tutaj udało się to w sposób wprost mistrzowskich. Chyba piękniej być nie może. Czapki z głów! Podobna rzecz ma się ze światłem. To coś cudownego. Naprawdę robi wrażenie. Ta sesja naprawdę robi wielkie wrażenie. Jest subtelna i delikatna.
Ania – polska piosenkarka, Michael – niemiecki siatkarz i ich wielka miłość! Zobacz ich ślub!
Ania – polska piosenkarka, Michael – niemiecki siatkarz i ich wielka miłość! Zobacz ich ślub!
Te fotografie prezentują się po prostu oszałamiająco. Mają w sobie wielką klasę, niewysłowioną lekkość i niezwykły szyk. To coś po prostu fenomenalnego. Uwagę zwracają czarno-białe zdjęcia. Prezentują się niczym kadry z pięknego filmu. Jest to piękna fotograficzna opowieść o wielkiej polsko-niemieckiej miłości.
Serdeczności Anna Kopeć
Magdalena i Markus - ślub w Niemczech, a wesele w Polsce!
Ślub za granicą, a wesele w Polsce? Czemu nie! Zwłaszcza jeśli Państwo Młodzi są różnych narodowości. Magdalena i Markus zdecydowali się wziąć ślub w Niemczech, w uroczym mieście Goerlitz, znajdującym się kilka kilometrów od granicy Polsko - Niemieckiej.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji