5 głównych powodów dlaczego warto stworzyć listę ślubną w Internecie!

Pokochasz swoją stronę od pierwszej chwili. Zapraszamy!

5 głównych powodów dlaczego warto stworzyć listę ślubną w Internecie!
  • Planowanie ślubu
  • Polecane
  • Polska

Jedną z rzeczy, o której myślisz przed ślubem są prezenty od gości. Nie jest to oczywiście główny i najważniejszy powód ślubu, ale obdarowywanie Pary Młodej jest tradycją. Warto, więc założyć listę ślubną online! Jest to najlepsze rozwiązanie, aby stworzyć listę gości oraz przedstawić jakie prezenty będą dla Was najlepszym pomysłem. Pozwoli Ci to na dodawanie nowych wiadomości dla gości, ale także istnieje możliwość przelewu środków pieniężnych na prezent dla Pary, zaś Para może w 100% wykorzystać przekazaną kwotę.

zapiszPokadrowani
Pokadrowani

1. Komfort

Publikacja

Załóż listę ślubną online i pozwól gościom przekazać Ci prezent bez wychodzenia z domu, to szybkie, łatwe i wygodne. Możemy ułatwić obecność w przygotowaniach dla gości z innych krajów. Za pomocą strony możemy dotrzeć do tysięcy osób i za pomocą internetu zaprosić wszystkich do wspólnego świętowania!

zapiszStoryboard Studio
Storyboard Studio

2. Praktyczność

Obecnie większość Par, które decydują się na ślub, ma już większość najpotrzebniejszych rzeczy, których najbardziej potrzebują mieszkając razem do wyposażenia domu. Dlatego bądź pewna, że tradycyjna lista ślubna nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ możesz przygotować listę rzeczy, które chcemy otrzymać, a także dodać kierunek wyjazdu na miesiąc miodowy. Dzięki temu goście mogą wiedzieć, czego potrzebuje Para oraz gdzie się wybiera.

zapiszSebastian Małachowski
Sebastian Małachowski
zapiszSebastian Małachowski
Sebastian Małachowski
zapiszSebastian Małachowski
Sebastian Małachowski

3. Elegancja

Biała koperta kontra numer konta bankowego. Przekazanie gotówki w białej kopercie, to już moda, która w wielu krajach przestaje być praktykowana. Dzięki temu znacznie lepszym i mniej krępującym sposobem jest dokonanie przelewu dla Pary. To pozwoli Ci na wygodne przyjęcie prezentu oraz bezpiecznie i z satysfakcją wydać pieniądze na to, czego naprawdę potrzebujesz.

zapiszProjekt 35 Łukasz Zyśk
Projekt 35 Łukasz Zyśk
zapiszProjekt 35 Łukasz Zyśk
Projekt 35 Łukasz Zyśk

4. Zalety

Jak powiedzieliśmy wcześniej, jeśli zapraszasz gości z zagranicy, będzie to bardzo wygodne, ponieważ mogą bezpośrednio otrzymać dostęp do informacji poprzez dostęp do strony w swoim języku. Kolejnym atutem jest przekazanie środków bezpośrednio na Twoje konto bankowe, bez potrzeby otwierania kolejnego konta. Twoi goście będą zachwyceni, by móc korzystać ze strony, która jest równocześnie bardzo estetyczna i wygodna. Inną rzeczą, o której należy pamiętać, to możliwość korzystania z ekskluzywnych ofert w wielu sklepach i biurach podróży, aby korzystać z rabatów, kiedy tylko chcesz, bez ograniczeń czasowych.

zapiszBajkowe Śluby
Bajkowe Śluby

5. Miesiąc miodowy

Panujesz po ślubie pozwolić sobie na wspaniały wyjazd i byłoby cudownie otrzymać pomoc w jej realizowaniu, to istnieje możliwość dodania opisu oraz kierunku Waszej podróży. Możesz także podzielić swój miesiąc miodowy na różne etapy podróży (lot, hotel, jedzenie, zwiedzanie i wszystko, czym chcesz się podzielić). Kolejne miejsce zaznaczone przez Ciebie na mapie, prezentujące jakie kierunki planujecie obierać i przeznaczyć na to przekazane pieniądze.

Zankyou chce zmodernizować świat ślubu i wesela. Lista ślubna ma same zalety! Istnieje już wiele Par, które zdecydowały się wymienić ślubną bajkę z Zankyou! Zakładając darmową stronę ślubną możesz być na bieżąco i kontrolować w każdej chwili swoje przygotowania. Dlaczego, więc nie spróbować? Skorzystaj i bądź gotowa na wymarzone prezenty i świetny kontakt z gośćmi.

zapiszPiotr Duda
Piotr Duda

 

Pokochasz swoją stronę od pierwszej chwili. Zapraszamy!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Piotr Duda Fotograf ślubny
Sebastian Małachowski Fotograf ślubny
Storyboard Studio Kamerzysta na wesele
Pokadrowani Fotograf ślubny
Projekt 35 Łukasz Zyśk Fotograf ślubny
Bajkowe Śluby Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!