10 aplikacji na dzień ślubu, które ułatwią Ci i Twoim gościom życie

Aplikacje ułatwiają nam życie. Dlaczego by ich nie użyć podczas planowania ślubu i pozbyć się stresu? Specjalnie dla was przygotowaliśmy listę 10 aplikacji na dzień ślubu które ułatwią życie Tobie i twoim gościom!

  • Planowanie ślubu
  • International

Ślub to naprawdę przepiękne wydarzenie, które na długo pozostaje w naszej pamięci. Jest to niewątpliwie niesamowity dzień, ale jego przygotowanie wymaga sporo pracy. Osoba, która nigdy nie planowała ślubu, w całym zamieszaniu może zapomnieć o niektórych rzeczach, na które należy zwrócić uwagę.  Żeby pomóc Tobie pozbyć się przedślubnej paniki, przygotowaliśmy coś specjalnego, co pozwoli Ci  zmniejszyć stres. 

Publikacja

Rozumiemy, że planowanie ślubu wymaga wiele pracy. Jest tysiąc rzeczy, o których trzeba pamiętać. Idealnym rozwiązaniem na to, żebyś nie czuła się tak przytłoczona całą organizacją przyjęcia, byłoby znalezienie małego praktycznego „urządzenia”, które zawsze mogłabyś nosić przy sobie i którego mogłabyś używać w każdym momencie. Wiemy jak Tobie pomóc! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę 10 aplikacji na telefon, które ułatwią życie Tobie i twoim gościom ! Zobaczysz, planowanie ślubu wcale nie musi być takie trudne i czasochłonne! 

zapiszZankyou
Foto: Zankyou

Zankyou

Aplikacja Zankyou jest jedną z najbardziej rozbudowanych aplikacji ślubnych. Łączy w sobie wszystkie usługi w jednym miejscu. Sprawna i łatwa w obsłudze! W aplikacji Zankyou znajdziesz najnowsze produkty ślubne najlepszych dostawców w branży, listę lokali weselnych, wedding plannerów czy też fotografów ślubnych. Ponadto posiadając aplikację Zankyou, Państwo Młodzi mogą stworzyć swoją własną stronę, która pozwoli im kontrolować wszystkie aspekty związane z dniem ślubu: listę zaproszonych gości, ustawienie stołów, kwoty upominków, listę z potwierdzeniami gości, którzy będą obecni na weselu. Malutkie detale umieszone na stronie sprawiają, że każda z nich jest wyjątkowa, spersonalizowana, stworzoną specjalnie z myślą o każdej parze. 

Oprócz tego, na stronie Zankyou znajdziesz obszerny katalog, który zawiera nazwy najlepszych dostawców z branży ślubnej z wiele krajów. Strona jest podzielona na wiele kategorii, z których każda koresponduje danemu regionowi z danego kraju. Znajdują się na niej wszystkie informacje niezbędne do zaplanowania ślubu (miejsca na wesele, lista fotografów, zespoły, firmy zajmujące się robieniem zaproszeń etc.). Klikając na poszczególną sekcję, możesz nakładać filtry wpisując informacje dotyczące budżetu przeznaczonego na ślub, bądź miejsca gdzie chcesz wyprawić wesele. W ten sposób ułatwisz sobie szukanie. Ponadto Magazyn ślubny aplikacji Zankyou doda Ci inspiracji, podpowie jak wyprawić wymarzone wesele, poleci najnowsze trendy ślubne. Znajdziesz w nim wszystkie informacje niezbędne do zaplanowania idealnego ślubu: od porad dotyczących sukni po propozycje miejsc na niezapomniany miesiąc miodowy. 

Splitwise

Ta aplikacja na Androidy i iOS posiada opcje kontrolowania rachunków grupowych. Nie ważne czy mowa o mieszkaniu razem, podróży czy jakimś ważnym wydarzeniu. Aplikacja zapisuje ilość pieniędzy wydanych przez każdego użytkownika i liczy ile dokładnie wydali. Po powrocie z podróży aplikacja pokazuje jaką sumę każdy z nich jest dłużny drugiej osobie. Informuje ile pieniędzy musi oddać, bądź  ile pieniędzy musi dostać każdy z użytkowników. Wszystko szczegółowo zapisane na telefonie. Nic nie może umknąć. Jest to naprawdę duże ułatwienie.

Splitwise to idealna aplikacja dla par, które nie mają wspólnego konta i nie wiedzą jak dzielić się wydatkami. Aplikacja robi to wszystko za ciebie w bardzo prosty sposób: zapisuje ilość wydanych pieniędzy i wszystko przelicza co do grosza. Ściągnięcie tej aplikacji to także dobry pomysł dla zaproszonych gości, którzy podczas podróży będą mogli bez problemu kontrolować wszystkie wydatki. 

Bizum

Jako, że wspomnieliśmy przed chwilą o aplikacji Splitwise, warto dodać, że robi ona wszystkie przelewy pieniędzy przez Bizum. Posiadając tą aplikację, która jest w ofercie w większości banków, będziesz mogła robić przelewy przez telefon komórkowy, wyłącznie przy użyciu numeru telefonu, przypisanego do rachunku bankowego. W ten sposób nie będziesz musiała pytać się o 20 cyfrowy numer konta bankowego osoby, której chcesz przelać pieniądze. Wystarczy tylko wpisać jej numer telefonu komórkowego. Aplikacja Biuzm nie tylko umożliwia robienie przelewów, ale także ma opcję wysłania przypomnienia osobom, które zwlekają z oddaniem pieniędzy. W ten sposób na pewno już nie zapomną! 

Cabify

Aplikacja, która robi się coraz bardziej popularna: ułatwia życie i oferuje swoje usługi za bardzo niską cenę. Dla osób, które jej nie znają, Cabify to firma posiadająca ogromną ilość samochodów, które można zarezerwować przez telefon. W momencie rezerwacji, od razu jest wiadomo ile będzie nas kosztować usługa. Samochód można zamówić przez  aplikacje na telefonie, bardzo łatwą w użyciu. Aplikacja informuje nas o  marce samochodu i godzinie jego przyjazdu. Podaje też informacje dotyczące kierowcy. Wystarczy się zarejestrować i wpisać sposób płatności. Całą resztą zajmie się aplikacja. Ponadto obejmuje przeróżne zniżki i oferty specjalne (np. żeby pojechać na lotnisko). Ułatw sobie życie i ściągnij aplikacje na Android bądź iOS.

Airbnb

Platforma, znana na całym świecie, przez którą można zarezerwować nocleg. Niezbędna aplikacja do podróżowania. W przypadku planowania ślubu, może Ci pomóc znaleźć nocleg dla twoich gości. Szczególnie jeśli mowa o dużych grupach. Zaoszczędzisz w ten sposób dużo pieniędzy. Jedyne co musi wpisać użytkownik to nazwa miasta, ilość osób, rodzaj zakwaterowania i datę pobytu. Potem wystarczy poczekać na potwierdzenie rezerwacji przez gospodarza wybranego miejsca i przelać pieniądze. Przy wyborze mieszkania, nie zapomnij przeczytać opinii o o miejscu oraz o jego gospodarzu. Nie pozwól się nikomu oszukać! Aplikacja jest dostępna w Google Play oraz w App Store. 

Spotify

Znana aplikacja muzyczna dostępna na telefony, tablety i komputery. Spotify to odtwarzacz muzyki na którym możesz znaleźć wszystkich artystów, zespoły, albumy i single. Ponadto każdy z użytkowników może stworzyć swoją własną playliste, składającą się z przeróżnych piosenek różnych artystów. Aplikacja posiada też opcję wyszukania i odkrycia nowych artystów, podobnych do tych, których już znamy. 

Aplikacja działa również jako portal społecznościowy. Pozwala ci dodawać swoich znajomych i nowe osoby, z którymi możesz podzielić się muzyką a także odkryć ich playlisty. Nie sugerujemy, żebyś posłużyła się aplikacją Spotify na swoim ślubie. Twoje ulubione playlisty mogą jednak posłużyć jako inspiracja dla DJ-a. 

MyFitnessPal

MyFitnessPal to jedna z najlepszych aplikacji na odchudzanie. Dostępna na Android i na iOS. Nie tylko z powodu szerokiej listy zalecanych przez nią ćwiczeń (znajdziesz ponad 350) ale przez precyzję z jaką liczy kalorie. Aplikacja ma zapisanych ponad 6 milionów produktów. Klikając na czytniki, możesz dowiedzieć się ile kalorii posiada każdy z nich. Idealny sposób na szybką dietę przez ślubem. Możesz wpisywać na niej przepisy swoich posiłków i sprawdzać ich dokładną ilość kalorii. Jeżeli połączysz to z zalecanymi ćwiczeniami to efekt jest gwarantowany!

Netflix

To nie dzięki nam odkryjesz Netflixa, ale możemy zalecić ci jego używanie na telefonie bądź tablecie. Pozwoli ci się trochę zrelaksować przed dniem ślubu. Dzięki najróżniejszym kategoriom filmowym, możesz znaleźć film na który masz ochotę w danym momencie : komedię romantyczną, dramat czy też thiller psychologiczny. Aplikacje Netflix możesz ściągną z Google Play bądź App Store. 

Calm

To idealna aplikacja dla każdego, kto potrzebuję chwili relaksu. Dostępna na Android i iOS. Oferuje dużo różnych rodzajów medytacji. Możecie jej użyć, żeby zmniejszyć stres przed ślubem. Idealna do poradzenia sobie z lękami, pomaga w zasypianiu. Może także pomóc w poprawieniu relacji społecznych, poziomie koncentracji oraz zwiększyć samoocenę. 

Pantone Studio

Pantone Studio to wspaniała aplikacja, dostępna na iOS, która pomoże Ci w zaprojektowaniu ślubu. Mowa przede wszystkim o kolorze, bo w tym właśnie specjalizuje się Pantone. Wybierając poszczególny kolor przez aplikacje, system pomaga wam w utworzeniu palety kolorów pasującej do tego, który wybraliście. Aplikacja pozwala Ci także na zabawę kolorami aż do momentu, gdy uzyskasz wymarzony efekt. Pantone Studio może Ci pomóc nie tylko w zaprojektowaniu ślubu, sali weselnej ale także pomóc gościom w wyborze stroju. Jednym słowem posiadanie aplikacji Pantone Studio przynosi same zalety. 

Planując ślub masz na głowie milion spraw do załatwienia, część z nich można na szczęście załatwić przez telefon komórkowy. Jeżeli chcesz ułatwić sobie zorganizowanie ślubu i zmniejszyć stres przed tym wielkim wydarzeniem, ściągnij aplikacje proponowane przez Zankyou! 

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!