• Magazyn
  • Organizacja
  • Weź udział w konkursie i wygraj nawet 12 000 złotych na swój ślub! Chcemy pomóc Ci świętować Twój wspaniały dzień...

Weź udział w konkursie i wygraj nawet 12 000 złotych na swój ślub! Chcemy pomóc Ci świętować Twój wspaniały dzień...

Weź udział w losowaniu Zankyou, aby wygrać 12 000 złotych dla Ciebie i Twojego partnera! Organizowanie ślubu nigdy nie było tak zabawne.

  • Planowanie ślubu
  • Polecane

Przyjęcie weselne to niesamowita magia chwili, marzenia i wszechobecna miłość, ale… to także ogromna inwestycja, by wszystkie te marzenia udało się zrealizować. Organizując swój ślub z Zankyou, możecie zyskać nawet 12 000 złotych i wydać je według Waszych ślubnych potrzeb i upodobań!

Weź udział i wygraj z Zankyou!

Publikacja

Ślub to data do świętowania i dobrej zabawy, więc nie możemy się powstrzymać, by nie zachwycić was nowymi niespodziankami. Teraz możecie wziąć udział w konkursie! Raz w miesiącu możecie zagrać w loterii z trzema nagrodami w wysokości 20 000 zł. Losowanie odbędzie się na poziomie międzynarodowym w 14 różnych krajach, które tworzą rodzinę Zankyou.

Jak wziąć udział w loteriach?

Jeśli masz już swój profil w Zankyou i organizujesz swój ślub lub pobrałeś się w zeszłym roku (od stycznia 2018 r.), Być może zauważyłeś, że platforma oferuje mnóstwo narzędzi ułatwiających każdy etap planowania ślubu. Niektóre z tych narzędzi pomogą ci zdobyć kupony do losowania i im więcej kuponów otrzymasz, tym więcej masz szans na wygraną! Jeśli nadal nie masz swojego profilu na Zankyou, możesz się teraz zarejestrować!

zapisz
Foto: Baranq, vía: Shutterstock

Jak mogę gromadzić kupony na loterie?

Pełne wykorzystanie narzędzi dostępnych w portalu daje możliwość wygrania biletów. Na przykład, jeśli znalazłeś swoich podwykonawców weselnych na naszej stronie internetowej, możesz oznaczyć ich jako wynajętych i to pomoże ci wygrać 10 kuponów na jednego usługodawcę, który potwierdzi twoje zlecenie.* Możesz nawet wygrać kupony na otrzymywanie prezentów * przy internetowym stole podarunkowym w Zankyou. Tak łatwo i prosto! A swoje kupony możesz swobodnie śledzić z panelu użytkownika!

* Szczegółowe warunki w podstawach i warunkach prawnych losowania. (link)

Kto może wziąć udział?

W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany w portalu Zankyou (dorosły), który organizuje lub właśnie wziął ślub po 1 stycznia 2018 roku. W loterii biorą udział użytkownicy Zankyou z wszystkich krajów, które włączyły się do loterii. W czasie trwania konkursu będziemy przedstawiać rankingi wszystkich par i liczbę ich zgromadzonych kuponów. To naprawdę świetna zabawa z odrobiną rywalizacji!

zapisz
Foto: 4 PM Production, vía: Shutterstock

* Kraje uczestniczące w bazach i warunkach prawnych losowania.

Więc nie czekaj dłużej! Weź udział, aby wygrać i cieszyć się nagrodą, którą Zankyou ma dla Ciebie i Twojego partnera.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!