Europejski Tydzień Mody Ślubnej 2017: wydarzenie ślubne, które wyznacza trendy!

Bez wątpienia będąc częścią świata ślubnego, który jest wypełniony połaciami jedwabiu i wirującym tiulem non stop musisz pokazywać swoją elegancję i kreatywność. Podczas Europejski Tydzień Mody Ślubnej pod jednym dachem będą skupione wszelakie firmy zajmujące się tą tematyką. Jesteśmy tym wszystkim naprawdę podekscytowani!

201602_24-25_UF_EuropeanBridalWeek_HR-051-0086

201602_24-25_UF_EuropeanBridalWeek_HR-232-1707

Od 21 do 23 kwietnia w Essen w Niemczech odbędzie się Europejski Tydzień Mody Ślubnej . Podczas tego wydarzenia będziesz mógł odkryć unikalne i ekscytujące kolekcje marek debiutujących na europejskim rynku europejskim, które będzie można zaobserwować obok propozycji renomowanych projektantów. Możecie oczekiwać naprawdę zróżnicowanych propozycji. Doświadcz doskonałości obserwując wyrafinowane detale!

W tym wydarzeniu weźmie udział prawie 300 marek. To naprawdę robi wrażenie. Europejski Tydzień Mody Ślubnej  rozpoczyna ten ślubny sezon zakupowy w Europie środkowej i północnej. Jesteś osobą, która zwraca uwagę na detal? To te propozycje na pewno zaspokoją Twoje gusta! Te trendy giełdowe na pewno spodobają się narzeczonym. Będziecie mogli zobaczyć propozycje na przykład: Morilee, Casablanca Bridal, Cabotine i Sincerity.

201602_24-25_UF_EuropeanBridalWeek_HR-121-7590-2

A wiecie, co jest najlepsze? Europejski Tydzień Mody Ślubnej będzie okazją do tego, żeby swoje najnowsze kolekcje pokazali najwięksi projektanci mody ślubnej. Taka możliwość oferuje nabywcom poznanie najnowszych ślubnych looków w pierwszej kolejności.

201602_24-25_UF_EuropeanBridalWeek_HR-176-7720

Ta trzydniowa ekstrawagancja jest wspaniałym doświadczeniem dla wszystkich osób związanych– bliżej lub bardziej- z modą ślubną oraz dla tych, co korzystają z wybiegów Couture.

201602_24-25_UF_EuropeanBridalWeek_HR-111-0247

201602_24-25_UF_EuropeanBridalWeek_HR-117-0264

201602_24-25_UF_EuropeanBridalWeek_HR-010-7392_vloeraangeveegd

Ale to nie wszystko! Bezpłatny szampan i przekąski są w pakiecie tego przedsięwzięcia. Organizatorzy zadbali również o zniżki na zakwaterowanie. Zarezerwowali również loty, co przecież jest niemniej ważne. Wszystko, co musisz zrobić, to zamówić swój bilet na to wydarzenie.

Więc na co czekasz? Juz dzisiaj wyślij potwierdzenie swojej obecności i rozpocznij planowanie swojej podróży do Essen, gdzie to wszystko się rozpocznie- nie możesz przecież tego przegapić! Targi i Suport Team są już gotowi, żeby powitać tam Państwa. Wstęp jest bezpłatny tylko dla profesjonalnych ekspertów ślubnych. Zdobądź tę możliwość. pisząc na info@united- fairs.com . Aby zarezerwować ulgowy pobyt, wystarczy użyć kodu rezerwacja: Europejski Tydzień Mody Ślubnej  2017. Dowiedz się więcej na ich stronie klikając tutaj. Odkryj ekscytujące nowe marki na międzynarodowym rynku mody ślubnej, które zaprezentują się obok uznanych nazwisk międzynarodowego rynku mody ślubnej. Europejski Tydzień Mody Ślubnej 2017 jest idealnym połączeniem podejścia do mody w tętniącym życiem środowisku ślubnym.

Skomentuj artykuł

7 pomysłów na wybór daty ślubu
7 pomysłów na wybór daty ślubu
Jak wybrać datę ślubu, który dzień jest najlepszy do wypowiedzenia sakramentalnego "tak"? Zobaczcie 7 propozycji, ciekawych dat, które Warto uwzględnić podczas wyboru daty ślubu.
Jak zorganizować kameralny ślub i wesele? Mamy wspaniałe rekomendacje!
Jak zorganizować kameralny ślub i wesele? Mamy wspaniałe rekomendacje!
Dziś kilka słów o tym, jak zorganizować kameralny ślub i wesele...
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
Najbardziej pożądane zapachy roku! Znajdź swój!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji