Interbride 2017: Bridal Trade Event, czyli wszystko co nas czeka!

Zaczynamy sezon 2017, więc świat spodziewa się nowych trendów i modowych tendencji, nowych projektantów i wizerunków Panien Młodych, ale trzeba zaznaczyć, że są rzeczy, które się nie zmieniają. Wiele Panien Młodych poszukuje natchnienia w Internecie i innych środkach masowego przekazu, ale wciąż pewne pozostaje to, że projektanci ślubni będą zwracać uwagę na to, co proponuje Interbride 2017, ponieważ to właśnie dyktuje światowe trendy dotyczące mody ślubnej- w końcu to najważniejsze ślubne wydarzenie handlowe.

DSC_6352 Kopie
INTERBRIDE
INTERBRIDE
INTERBRIDE

W tym roku najmodniejszym miastem Niemiec, oczywiście jeżeli chodzi o modę ślubną, jest Dusendorf, które jest gospodarzem tegorocznego Interbride, który odbędzie się od 27 do 30 maja 2017 roku. To wydarzenie zyskało wielki modowy prestiż już w roku 2012, kiedy zostało rozpoczęte, a teraz, kiedy patrzymy na to, co się dzieje w roku 2017, widzimy, że ta tendencja nie zginie.

Pojawia się pytanie- dlaczego to wydarzenie jest tak ważne dla wszystkich osób związanych z przemysłem ślubnym? To wydarzenie jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby osób z tym związanym- w jasny i przystępny sposób ilustruje wszystkie trendy ślubne, co po prostu pozwala się w nich odnaleźć. Każdego roku to wydarzenie pozwala odnaleźć się w tej ślubnej krzątaninie oraz ułatwić i uprzyjemnić ślubne przygotowania.

DSC_4944 Kopie
INTERBRIDE
DSC_4539 Kopie
INTERBRIDE

Co roku jesteśmy coraz bardziej podekscytowani tym, co przyniesie nam sezon ślubny. Zobrazuje to największy pokaz mody ślubnej w Dusendorfie właśnie- odnajdziesz w nim wszystko, od najbardziej klasycznych, po najbardziej wyrafinowane i po prostu dziwaczne. Dla każdego coś miłego.

W tym roku Intebride planuje upamiętnić pięcioletnią rocznicę trwania tej imprezy i chce zorganizować pokaz, który będzie nawiązywał do przeszłości. Pokaz w stylu muzealnym? Czemu nie! To na pewno będzie bardzo oryginalne!

DSC_6226 Kopie
INTERBRIDE
DSC_6607 Kopie
INTERBRIDE

Najlepszą rzeczą, którą można powiedzieć o Interbride jest to, że gromadzi różnych przedstawicieli przemysłu ślubnego pod jednym dachem- od niezależnych butików po firmy znane z aren międzynarodowych.

Podczas tego wydarzenia projektanci mody ślubnej będą mieli okazję, żeby porównać swoje doświadczenia. Zaś dla nowicjuszy będzie to wyśmienita okazja, żeby przedstawić swoje propozycje i się wypromować. To będzie pierwszy ważny krok do ich sukcesu w modowym świecie.

DSC_6151 Kopie
INTERBRIDE

Biorąc pod uwagę prestiż tego wydarzenia i to, że jest tam darmowy wstęp, to nie sposób nie wspomnieć, że będzie można tam odnaleźć specjalistów z: Australii, Belgii, Arabii Saudyjskiej, Francji, Hiszpanii, Pakistanu, Szwecji i USA.

Interbride jest wystawą kierowaną do międzynarodowych decydentów handlu detalicznego dając im okazję do zaprezentowania się na światowej scenie mody ślubnej. Już w drugiej połowie maja będziecie mogli pokazać wszystko, co jest w Was najlepsze. Powodzenia! Kliknij w ten link Interbride Fair., żeby poznać więcej informacji.a

DSC_3512
INTERBRIDE

Skomentuj artykuł

Jak świętować rocznicę ślubu? 5 kroków
Jak świętować rocznicę ślubu? 5 kroków
Ale pierwsza rocznica może być ponadprzeciętna, ponieważ może to rozjaśnić prawdę o osobie i jej nastawieniu jeśli zostanie dodany element romantyczności.
Wedding Club III w Samym Centrum Wszechświata
Wedding Club III w Samym Centrum Wszechświata
Samo Centrum Wszechświata i III edycja Wedding Club. To musiało się udać. Najlepsi polscy podwykonawcy w branży ślubnej spotkali się na wymianie doświadczeń i poznawaniu kolejnych propozycji pojawiających się na rynku. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
10 powodów według ALEXDARG, dla których pierwsza rocznica ślubu jest cudowna
10 powodów według ALEXDARG, dla których pierwsza rocznica ślubu jest cudowna
„W opinii tego świata zawarcie małżeństwa jest uwieńczeniem wszystkiego, jak w komedii. Prawda jednak jest dokładnie odwrotna: małżeństwo to początek wszystkiego.”

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji