Interbride 2017: Bridal Trade Event, czyli wszystko co nas czeka!

Zaczynamy sezon 2017, więc świat spodziewa się nowych trendów i modowych tendencji, nowych projektantów i wizerunków Panien Młodych, ale trzeba zaznaczyć, że są rzeczy, które się nie zmieniają. Wiele Panien Młodych poszukuje natchnienia w Internecie i innych środkach masowego przekazu, ale wciąż pewne pozostaje to, że projektanci ślubni będą zwracać uwagę na to, co proponuje Interbride 2017, ponieważ to właśnie dyktuje światowe trendy dotyczące mody ślubnej- w końcu to najważniejsze ślubne wydarzenie handlowe.

DSC_6352 Kopie
INTERBRIDE
INTERBRIDE
INTERBRIDE

W tym roku najmodniejszym miastem Niemiec, oczywiście jeżeli chodzi o modę ślubną, jest Dusendorf, które jest gospodarzem tegorocznego Interbride, który odbędzie się od 27 do 30 maja 2017 roku. To wydarzenie zyskało wielki modowy prestiż już w roku 2012, kiedy zostało rozpoczęte, a teraz, kiedy patrzymy na to, co się dzieje w roku 2017, widzimy, że ta tendencja nie zginie.

Pojawia się pytanie- dlaczego to wydarzenie jest tak ważne dla wszystkich osób związanych z przemysłem ślubnym? To wydarzenie jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby osób z tym związanym- w jasny i przystępny sposób ilustruje wszystkie trendy ślubne, co po prostu pozwala się w nich odnaleźć. Każdego roku to wydarzenie pozwala odnaleźć się w tej ślubnej krzątaninie oraz ułatwić i uprzyjemnić ślubne przygotowania.

DSC_4944 Kopie
INTERBRIDE
DSC_4539 Kopie
INTERBRIDE

Co roku jesteśmy coraz bardziej podekscytowani tym, co przyniesie nam sezon ślubny. Zobrazuje to największy pokaz mody ślubnej w Dusendorfie właśnie- odnajdziesz w nim wszystko, od najbardziej klasycznych, po najbardziej wyrafinowane i po prostu dziwaczne. Dla każdego coś miłego.

W tym roku Intebride planuje upamiętnić pięcioletnią rocznicę trwania tej imprezy i chce zorganizować pokaz, który będzie nawiązywał do przeszłości. Pokaz w stylu muzealnym? Czemu nie! To na pewno będzie bardzo oryginalne!

DSC_6226 Kopie
INTERBRIDE
DSC_6607 Kopie
INTERBRIDE

Najlepszą rzeczą, którą można powiedzieć o Interbride jest to, że gromadzi różnych przedstawicieli przemysłu ślubnego pod jednym dachem- od niezależnych butików po firmy znane z aren międzynarodowych.

Podczas tego wydarzenia projektanci mody ślubnej będą mieli okazję, żeby porównać swoje doświadczenia. Zaś dla nowicjuszy będzie to wyśmienita okazja, żeby przedstawić swoje propozycje i się wypromować. To będzie pierwszy ważny krok do ich sukcesu w modowym świecie.

DSC_6151 Kopie
INTERBRIDE

Biorąc pod uwagę prestiż tego wydarzenia i to, że jest tam darmowy wstęp, to nie sposób nie wspomnieć, że będzie można tam odnaleźć specjalistów z: Australii, Belgii, Arabii Saudyjskiej, Francji, Hiszpanii, Pakistanu, Szwecji i USA.

Interbride jest wystawą kierowaną do międzynarodowych decydentów handlu detalicznego dając im okazję do zaprezentowania się na światowej scenie mody ślubnej. Już w drugiej połowie maja będziecie mogli pokazać wszystko, co jest w Was najlepsze. Powodzenia! Kliknij w ten link Interbride Fair., żeby poznać więcej informacji.a

DSC_3512
INTERBRIDE

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Życzenia ślubne - dobre rady Zankyou, które powinnaś znać!
Życzenia ślubne - dobre rady Zankyou, które powinnaś znać!
Niezależnie od tego, czy jesteśmy gośćmi weselnymi, czy tylko dowiadujemy się o ślubie kogoś znajomego lub członka rodziny, odczuwamy potrzebę złożenia życzeń ślubnych. Jak składać życzenia ślubne i jakie najlepiej pasują do danej okoliczności? Przykładowe życzenia ślubne.
Sukienki na studniówkę i wesele 2016: 8 trendów!
Sukienki na studniówkę i wesele 2016: 8 trendów!
Będziesz gościem w przyszłym roku na weselu? Sprawdź najnowsze trendy!
Prezenty na wieczór panieński - 6 propozycji Zankyou
Prezenty na wieczór panieński - 6 propozycji Zankyou
Nie wiesz z jakim prezentem udać się na wieczór panieński? Oto kilka ciekawych i sprawdzonych pomysłów!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji