"Tak¨ za 100 milionów dolarów: występ Beyoncé na indyjskim ślubie!

Najbogatszy człowiek w Indiach wyprawia wesele swojej córce. W prezencie Panna Młoda dostaje koncert bogini amerykańskiego popu Beyoncé !

  • Celebrities
  • International

Najbogatszy człowiek w Indiach wydał miliony na ślub swojej córki Ishi Ambani z Anandem Piramalem, synem innego miliardera. Ceremonia ślubna kosztowała go 100 milionów dolarów. Głowym prezentem dla córki, był prywatny koncert bogini amerykańskiego popu Beyoncé. 

zapisz
Foto: instagram.com/beyonce
Publikacja

Kto by nie chciał, żeby na jego weselu wystąpiła Beyoncé? Takie marzenie niestety kosztuję, i to duże pieniądze. Ojciec Panny Młodej Mukesh Ambani jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Jego fortuna wynosi ponad 40 miliardów dolarów. Ambani po raz kolejny udowodnij, że nie boi się wydawać swoich pieniędzy: Ślub jego córki Ishy, kosztował go około 100 milionów dolarów. 

zapisz
Foto: instagram.com/_iiishmagish

Przyszły mąż Ishy, Anand Piramal jest również bardzo bogaty. Jego majątek szacuje się na około 5 miliardów dolarów. Obie rodziny znają się od wielu lat. Isha ukończyła studia na Yale Elite University a Anand na Harvardzie.

Występ Beyoncé odbył się w ramach uroczystości Sangeet, wieczoru muzyki i tańca, który tradycyjnie odbywa się przed ślubem. Beyonce, ubrana w błyszczący indyjski strój, podzieliła się zdjęciami z występu na Instagramie. 

Wśród 5100 zaproszonych gości znaleźli się była kandydatka na prezydenta USA Hilary Clinton, a także gwiazda filmowa Priyanka Chopra i amerykański piosenkarz Nick Jonas, który niedawno się ożenił.

Uroczystości weselne Ishy Ambani i Ananda Piramala nie dobiegły jeszcze końca- sam ślub odbędzie się w najbliższą środę. 800 wybranych gości jest zaproszonych do siedziby rodziny Ambani w Mumbaju. Jest to posiadłość, która po pałacu Buckingham jest uważana za najdroższy budynek na świecie. Rezydencja Antilia ma 27 pięter i jest utrzymywana przez 600 pracowników. 

zapisz
Foto: Fram Petit

Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia ze ślubu !

 

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!