• Magazyn
  • Po ślubie
  • Wspaniałe warsztaty dla przyszłych infuencerów! Zobacz efekty ich pracy.

Wspaniałe warsztaty dla przyszłych infuencerów! Zobacz efekty ich pracy.

„Warsztaty budowania portfolio połączone z sesją stylizowaną”. Warsztaty, objęte patronatem portalu ZankYou.pl, poprowadziła Joanna Kłosińska, właścicielka agencji ślubnej SENSAR. To pierwsze takie warsztaty, które zorganizowałam i już wiem, że zorganizuję kolejne! – mówi Joanna.

  • Eventos
  • Sesja

15 kwietnia we Wrocławiu, w luksusowych wnętrzach Grape Hotel, odbyły się wyjątkowe w swoim rodzaju „Warsztaty budowania portfolio połączone z sesją stylizowaną”. Warsztaty, objęte patronatem portalu ZankYou.pl, poprowadziła Joanna Kłosińska, właścicielka agencji ślubnej SENSAR. To pierwsze takie warsztaty, które zorganizowałam i już wiem, że zorganizuję kolejne! – mówi Joanna. Lubię pracować z ludźmi, których lubię, tak po prostu. Niezwykle ważne są dla mnie relacje, atmosfera pracy i zrozumienie, dlatego do współpracy przy warsztatach zaprosiłam wykonawców, których cenię jako profesjonalistów z branży ślubnej i z którymi dogaduję się bez słów. To było cudowne, mieć możliwość i komfort pracy z profesjonalistami, którzy najzwyczajniej w świecie są fajnymi ludźmi!

Publikacja

Jak przebiegała sesja?
Oczywiście, najpierw na miejscu musieli pojawić się wszyscy zainteresowani, czyli wykonawcy i uczestniczki warsztatów. Akcesoria, rekwizyty i kwiaty wypakowywano wspólnie, aby uczestniczki warsztatów mogły przyjrzeć się im z bliska. To ważna lekcja, bo zwracały wtedy uwagę na dobór przedmiotów, ich wykonanie, jakość, charakter. Mogły też zadawać pytania i notować wszystko, co je interesowało.

Po przygotowaniu niezbędnych przedmiotów nadszedł czas przygotowań do sesji, a więc prasowania obrusów, serwetek i ubrań od projektantki. Trzeba się przy tym napracować, jednak efekt jest wart wysiłków. Oczywiście, nie można zapomnieć o modelach, których trzeba uczesać i umalować. Kolejny krok to ułożenie aranżacji ze złotym i niebieskim obrusem. Wreszcie można było przystąpić do robienia zdjęć! Najpierw wykonane zostały zdjęcia wnętrza i detali – aranżacji stołu, sali, otoczenia. Do sesji fotograficznej z udziałem modeli wykorzystano 2 suknie ślubne, które nadesłała projektantka Sylwia Reda. Zrobiono także zdjęcia w szlafroczku ślubnym od Le Brate i w ogrodzie.

Co zyskały uczestniczki?
Przede wszystkim zasmakowały stylizacji ślubu i wesela w praktyce. To cenne doświadczenie, z którego z pewnością będą czerpać w przyszłości. Zobaczyły, jak wygląda praca florystki, filmowca, fotografa, stylistki i makijażystki. Oczywiście, cały czas miały swobodny dostęp do tych osób, mogły z nimi rozmawiać, zadawać pytania. Niezwykle ważne jest dla mnie to, by podczas warsztatów budować pozytywną atmosferę sprzyjającą tworzeniu się nowych znajomości, kontaktów, relacji. Praca konsultanta ślubnego to ciągła praca z drugim człowiekiem. Trzeba się z nim dobrze czuć, zdobyć zaufanie, ale też w drugą stronę – ufać i lubić tego drugiego człowieka. Dobra atmosfera sprzyja wymianie myśli, doświadczeń, sprawia, że nauka jest przyjemna, a informacje o wiele lepiej zapadają w pamięć.

Uczestniczki warsztatów uczyły się też zwracania uwagi na detale, szczegóły, bo wg Joanny to właśnie one w największym stopniu są odpowiedzialne za nastrój i efekt końcowy. Ułożenie sukni, sztućców czy poprawienie krzywo stojącej świeczki w świeczniku to drobiazgi, które trzeba wychwycić wzrokiem nie tylko podczas sesji zdjęciowej. W trakcie koordynowania prawdziwego wesela konsultantka także jest przecież za to wszystko odpowiedzialna! Kolejna istotna wartość to rzeczy, z którymi uczestniczki wychodzą z warsztatów, czyli: – prawo do wykorzystywania i publikacji zdjęć wykonanych podczas warsztatów (mogą je np. włączyć do swojego portfolio);

  • prawo do wykorzystywania i publikowania filmu stworzonego podczas warsztatów

  • kontakt do wszystkich profesjonalistów biorących udział w realizacji sesji.

Co dalej?
Joanna opiekuje się kursantkami nie tylko podczas warsztatów, ale także później – jest z nimi w kontakcie, jeśli tylko uczestniczki wyrażą taką chęć. Wiadomo też już, że w najbliższych miesiącach pojawi się możliwość uczestnictwa w kolejnych edycjach warsztatów, organizowanych kolejno we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie.

Dziękuję portalowi ślubnemu Zankyou Poland, za objęcie patronatem warsztatów z budowania portfolio Akademii Wedding Plannera SENSAR – mówi Joanna. Warsztaty to doskonałe uzupełnienie dla 2 dniowego szkolenia Konsultant Ślubny i Event Manager. Połączenie warsztatów i szkolenia daje możliwość przyspieszenia rozwoju w biznesie ślubnym i jestem wdzięczna, że dzięki patronatowi tak dużego portalu więcej konsultantek i florystek może dowiedzieć się o tej formie nauki, a przez to – uczestniczyć zarówno w warsztatach jak i szkoleniu. A na koniec chcemy pokazać Wam efekty sesji zdjęciowej. Co sądzicie?

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

SENSAR Wedding Planners Konsultanci ślubni
Grape Hotel Sale weselne

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Wspaniałe warsztaty dla przyszłych infuencerów! Zobacz efekty ich pracy.