INTERBRIDE otwiera swoje podwoje w Düsseldorfie w dniach 4-6 maja 2019 r

INTERBRIDE, to najgorętsze międzynarodowe firmy z świata ślubnego. Obędą się od 4 do 6 maja 2019 roku i ukażą się podczas nich najnowsze trendy!

INTERBRIDE otwiera swoje podwoje w Düsseldorfie w dniach 4-6 maja 2019 r
  • Eventos
  • International
  • 2019

Pracujesz w branży ślubnej, a twoje serce bije szybciej, gdy słyszysz o trendach 2020? Nie przegap targów INTERBRIDE 2019 w Düsseldorfie! Od 4 do 6 maja 2019 roku międzynarodowy świat mody ślubnej spotka się w Düsseldorfie i będzie mogło podziwiać na 20 000 m² najnowsze kolekcje od około 180 wystawców z całego świata! Gwiazdą tegorocznej imprezy będzie: Morilee, Romantica, Rembo Styling, Demetrios, Marylise, Modeca, Eddy K., Essene of Australia, Enzoani und und und. Wszystkich wystawców można znaleźć tutaj. Zanurz się w świecie mody szybnej i poznaj najlepsze marki, renomowanych specjalistów z branży i interesujące wschodzące gwiazdy. INTERBRIDE to doskonała okazja do spotkania partnerów biznesowych i starych znajomych. To trzy dni aktywnego nawiązywania kontaktów i prowadzenia interesów! Przeczytaj wszystkie informacje, które powinieneś wiedzieć o targach!

zapiszINTERBRIDE
Foto: INTERBRIDE

Z branży – dla przemysłu!

Publikacja

Skorzystaj z okazji i od 4 do 6 maja oglądaj najbardziej wyjątkowe i najnowsze kolekcje ślubne! Niezależnie od tego, czy szukasz luksusowej koronki czy ekstrawaganckich dodatków, w INTERBRIDE odnaleźć modę zarówno dla pary młodej, gości weselnych i dzieci!

zapiszINTERBRIDE
Foto: INTERBRIDE
zapiszINTERBRIDE
Foto: INTERBRIDE

Düsseldorf: atrakcyjny gospodarz!

Organizator targów zakochał się w miejscu, gdzie odbędą się targi, jak mówi Rhine-Ruhr: „Utworzyliśmy rodzaj współpracy z miastem Dusseldorf, pisząc coś w rodzaju własnej historii miłosnej”. W 2018 r. Na targi przybyło 5000 gości – w tym roku chciałby przyciągnąć jeszcze więcej zainteresowanych i ustanowić nowe standardy dzięki świetnej koncepcji i wyjątkowej atmosferze! Düsseldorf to idealna lokalizacja w sercu Europy – autostrada prowadzi bezpośrednio wzdłuż terenów wystawowych, a lotnisko w Düsseldorfie znajduje się zaledwie trzy kilometry od centrum wystawowego. Od dziesięcioleci miasto Dusseldorf jest uważane za jedno z najbardziej innowacyjnych i ważnych miast mody w Niemczech.

zapiszINTERBRIDE
Foto: INTERBRIDE
zapiszINTERBRIDE
Foto: INTERBRIDE
zapiszINTERBRIDE
Foto: INTERBRIDE
zapiszINTERBRIDE
Foto: INTERBRIDE
zapiszINTERBRIDE
Foto: INTERBRIDE

Korzystaj z INTERBRIDE dzięki tym 8 poradom:

1. Zarezerwuj ustalone daty: Umów się na spotkania ze swoimi partnerami i daj sobie trochę czasu między spotkaniami – abyś nie narażał się na niepotrzebny stres.

2. Przemieszczaj się na piechotę: wybierz wygodne obuwie na pobyt targowy i rób sobie przerwy w jednym z wielu kawiarnianach.

3. Zainspiruj nowe pomysły: poświęć trochę czasu na odkrywanie nowych rzeczy i inspiruj się. Nawiąż nowe kontakty, nigdy nie wiesz, co może okazać się interesujące.

4. Lista wystawców – wgląd w Who’s Who na targach: Uzyskaj szybki przegląd wystawców na targach z wyprzedzeniem, dzięki czemu oszczędzasz czas i zawsze będziesz dobrze poinformowany.

5. Wzbogać wydarzenia sieciowe: poszerz krąg kontaktów lub znajomych na targach. Często pojawiają się niespodziewane i spontaniczne nowe możliwości w relacjach biznesowych.

6. Weź udział w pokazach mody na żywo  tylko na samym modelu twoje ulubione ubrania ożyją i pokażą swój prawdziwy charakter.

7. Łatwa rejestracja: skorzystaj ze specjalnej usługi INTERBRIDE i otrzymuj regularne informacje e-mailowe o targach!

8. Wizyta na targach to praca zespołowa: Praca zespołowa ma kluczowe znaczenie dla wizyty na targach: Przyprowadź co najmniej jedną osobę ze swojego zespołu sprzedaży lub uczciwe wsparcie sprzedaży.

zapiszINTERBRIDE
Foto: INTERBRIDE

Byłeś ciekawy? Następnie, to abyś nie przegapił/-a imprezy najciekawszych targów ślubnych 2019 roku! INTERBRIDE oferuje możliwość nawiązania nowych kontaktów i zanurzenia się w świecie ślubnym pełnym romantycznych i nieskończonych możliwości na trzy dni!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!