• Magazyn
  • Po ślubie
  • Warsztaty budowania portfolio połączone z sesją stylizowaną- to coś idealnego dla Ciebie drogi przedsiębiorco!

Warsztaty budowania portfolio połączone z sesją stylizowaną- to coś idealnego dla Ciebie drogi przedsiębiorco!

Osoby rozpoczynające pracę w branży ślubnej często napotykają na swojej drodze problem związany z brakiem pięknych zdjęć z realizacji, które mogliby pokazać przed klientem. W końcu skąd wziąć takie zdjęcia, kiedy pierwsze wesele dopiero przed nimi?

  • Eventos
  • Polecane
  • Zk Events

Osoby rozpoczynające pracę w branży ślubnej często napotykają na swojej drodze problem związany z brakiem pięknych zdjęć z realizacji, które mogliby pokazać przed klientem. W końcu skąd wziąć takie zdjęcia, kiedy pierwsze wesele dopiero przed nimi? Naprzeciw takim początkującym osobom wychodzi Joanna Kłosińska, właścicielka agencji ślubnej SENSAR i Akademii Wedding Plannera, wedding plannerka z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Publikacja

15 kwietnia 2019 r. we Wrocławiu, w luksusowych wnętrzach Grape Hotel, Joanna poprowadzi „Warsztaty budowania portfolio połączone z sesją stylizowaną”. To bardzo wartościowe szkolenie dla osób z branży ślubnej – konsultantek ślubnych, florystek i dekoratorek. Warsztaty prowadzone przez Joannę posiadają swój autorski program, co czyni je jedynymi takimi w Polsce. Jak mówi Joanna, pomysł na przygotowanie warsztatów budowania portfolio zrodził się podczas prowadzenia 2 dniowych szkoleń kierowanych do wedding plannerów. Mimo przekazywania całej mojej wiedzy i doświadczeń, a także różnego rodzaju tricków, pytanie „Jak zacząć?” wracało jak bumerang. Podczas szkolenia sugerowałam wykonanie sesji stylizowanej, jednak kursantki nie wiedziały, jak się do tego zabrać. Dlatego stwierdziłam, że chcę im pomóc i rozbudować szkolenie o część praktyczną, jaką są warsztaty budowania portfolio.

To ważne, aby zbudować w sobie pozytywne wzorce i dobre nawyki – mówi Joanna. W wielu przypadkach, gdy początkujące konsultantki ślubne rozpoczynają pracę, nie są w stanie przeskoczyć np. budżetu, tego, że nie stać ich na profesjonalnego fotografa czy wysokiej jakości kwiaty i dekoracje. Często skutkiem jest takie „utknięcie w prowizorce”, co z kolei blokuje dziewczyny w przyszłości i utrudnia im rozwój w tym zawodzie. Dlatego tak bardzo zależy mi na tym, żeby zarówno miejsce, otoczenie, jak i cała ekipa, która będzie pracować podczas warsztatów, były zbiorem profesjonalistów o wysokim standardzie pracy.

Uczestniczki warsztatów będą miały możliwość pracować z wykonawcami branży ślubnej. Joanna pokaże, jak w przyszłości realizować sesje stylizowane tak, by móc budować swoje portfolio. Warsztaty zorganizowane są w taki sposób, aby uczestniczki mogły aktywnie uczestniczyć w procesie przygotowania i wykonywania sesji. Dzięki temu wyjdą z warsztatów z przepięknymi zdjęciami i z praktycznymi umiejętnościami. Posiadanie własnych, unikalnych zdjęć w portfolio to duża wartość, a Klient, wchodząc na stronę internetową lub oglądając fotoksiążkę z realizacjami, jest bardziej skłonny zaufać konsultantce ślubnej, która profesjonalnie buduje swój wizerunek. Takie warsztaty to także świetny sposób na sprawdzenie, czy praca wedding plannera jest rzeczywiście czymś, co nas kręci i w czym się odnajdujemy. Czy stylizacja wesela wzbudza w nas zainteresowanie? Czy radzimy sobie z gaszeniem pożarów, czy wręcz przeciwnie – stres nas przerasta nie jesteśmy w stanie podołać nieprzewidzianym sytuacjom? W międzyczasie istnieje możliwość porozmawiania z innymi początkującymi wedding plannerkami, wymienić między sobą doświadczenia, nawiązać nowe znajomości oraz relacje z wykonawcami. Jedna z kursantek, Ania Łotocka, prowadząca firmę PureLove Weddings, na podstawie wiedzy rzekazanej przez Joannę, zorganizowała własną sesję stylizowaną.

Klimatyczne zdjęcia, jakie uzyskała, to efekt współpracy z kilkunastoma wykonawcami – fotografami, modelami, fryzjerką, florystką. Zorganizowanie takiej sesji i zaangażowanie takiej liczby osób może być trudne dla kogoś, kto rozpoczyna swoją przygodę w branży ślubnej. Dlatego warsztaty proponowane przez Joannę to świetne rozwiązanie na start. Portal ślubny Zankyou.pl, wspierający Młode Pary i wykonawców z branży ślubnej objął patronatem medialnym wydarzenie i zachęca do udziału w warsztatach z budowania portfolio połączonych z sesją stylizowaną. Zankyou jako patron medialny przygotowaliśmy przygotował dla swoich czytelniczek niespodziankę! Mamy dla Was od Zankyou do rozdania wejściówkę, którą rozdamy na Instagramie- śledzcie nas!

Uważamy, że to naprawdę wartościowy produkt dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w branży ślubnej. Więcej informacji o warsztatach, a także zapisy, dostępne są na stronie https://www.akademiaweddingplannera.pl/

Zobacz także:

Kalendarz ślubny, czyli mini-przewodnik jak przygotować miesiąc po miesięcu swój ślub

Ślub i wesele w inny dzień tygodnia niż sobota

Jak zorganizować dwujęzyczne wesele? Wskazówki i przydatne informacje dla międzynarodowych Par

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

SENSAR Wedding Planners Konsultanci ślubni
Joanna Jaskólska fotografia Fotograf ślubny

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Warsztaty budowania portfolio połączone z sesją stylizowaną- to coś idealnego dla Ciebie drogi przedsiębiorco!