Maggie Sottero jesień-zima 2018-2019: luksus i zmysłowość na romantyczny ślub

Maggie Sottero jest jedną z najbardziej poszukiwanych marek każdego roku. Wśród głównych wartości wyróżnia się doskonałą adaptacją do pory roku i pory roku, pozwalając projektować sukienki na każdy sezon, nie pozostawiając nic przypadkowi. Z tej okazji jest o wiele ważniejsze, ponieważ śluby jesieni i zimy stają się coraz trudniejsze i zasługują na szczególną troskę. Maggie Sottero, ze swoją klasyczną, zmysłową i czarującą linią, jest jedną z wybranych, która poprowadzi tę nową sezonową rewolucję.

1. Znaczenie guipur

Gipiura jest jedną z gwiazd sezonu, dostosowującą się do sylwetki panny młodej, przesuwając się po jej krzywiznach od ramion do początku kolana. W tym momencie sukienka jest rozplątana i odczuwa swobodę, rozluźniając się z amplitudą i pokazując bardziej uderzającą porcję tiulu. Bardzo seksowne, ale przynosi elegancję wraz ze spódnicą w locie.

Maggie Sottero
Foto: Maggie Sottero

Maggie Sottero po raz kolejny udowadnia, jak wszystkie jej sukienki dostosowują się do wszystkich rodzajów narzeczonych. W jego kompozycjach styl jest zawsze szanowany, a wszystkie rozmiary we wszystkich kolekcjach są już pokazywane bez uprzedzeń i stereotypów.

Maggie Sottero
Foto: Maggie Sottero

Znajdujemy model Alaina, najbardziej nieśmiałego ze wszystkich pod względem dekoltu i najbardziej klasycznego na poziomie tkanin i upadków. Użyj jedwabiu, aby nadać ciało spódnicy, a rezultat jest po prostu przepiękny, ze srebrnym blaskiem i kwiatowymi kształtami, które bawią się średniowiecznym wyglądem.

Maggie Sottero
Foto: Maggie Sottero

Trzeźwa spódnica Della Marie, trzeźwa w wysokiej części, z rękawami i flamenco, prezentuje znacznie więcej lotu i detali, które rozszerzają filozofię całej sukni. Sukces

Maggie Sottero
Foto: Maggie Sottero

2. Księżniczka spódnica

Kontrastuje w nowej kolekcji Maggie Sottero, przygotowując grunt dla niespodzianek. Bawiące się z kilkoma dekoltami i tkaninami, sukienki sygnowane również podkreślają znaczenie spódnicy, z inspiracją dla księżniczki.

Z delikatnym dekoltem w serce i zaprojektowanym z jedwabiu, ten kawałek księżniczki nie zapomni pokazać kobiecości panny młodej. Benicia to klasa i luksus w najczystszej postaci.

Maggie Sottero
Foto: Maggie Sottero

Uwodzicielska, z odkrytymi ramionami i tępą gipiurą, uwalniająca haftowaną tiulową spódnicę, która łzy stanowi część jej bytu.

Maggie Sottero
Foto: Maggie Sottero

Ostrożny dekolt w kształcie litery “V”, materiał emulujący dżety i tiulowa spódnica o objętości nadają Shaunie wartość gwiazdową w tej kolekcji. Oryginalne, na zalotne i słodkie narzeczone, ma niewielu konkurentów..

Maggie Sottero
Foto: Maggie Sottero

3. Dekolt transparetny

Iluzje są przeżywane, a czasami są bardziej interesujące niż rzeczywistość. Ta magiczna patyna jest obserwowana w tego typu sukienkach, przykryta dekoltem złudzenia, który przesuwa zmysłową i uwodzicielską panoramę, sugerując w wyrafinowany i subtelny sposób.

Gipiura, jako gwiazda kolekcji, również wita dekolt złudzenia.

Maggie Sottero
Foto: Maggie Sottero

Spódnica znowu leci z kolana bez żadnych skrupułów.

Maggie Sottero
Foto: Maggie Sottero

Dekolt złudzenia łączy się z gipiurą, zanim ustąpi miejsca jedwabnemu, którego część w postaci rurki jest uwalniana w pobliżu kolan. Unikalny w swoim rodzaju.

Maggie Sottero
Foto: Maggie Sottero

4. Piękna śmiałość

Brides powinny zawsze czuć się dobrze, bez obawy, że będą wyglądały atrakcyjnie i seksownie, jeśli naprawdę tego chcą. Dzięki tym utworom ukazują sztukę swojej kobiecości we wszystkich swoich zmysłach, łącząc zmysłowość i elegancję. Znane jest połączenie gipiury z tiulem, pierwsze zarezerwowane dla górnej części i drugiej dla spódnicy, oddzielone drobnymi cyrkoniami.

W modelu Abbie spódnica jest oprawiona w najmniej zawoalowany tiul, tworząc kontrast i większą estetyczną niespodziankę. Odważność dekoltu w wierzchołku odejmuje się wdzianością spódnicy, własnej w tancerzach baletowych.

Maggie Sottero
Foto: Maggie Sottero

Haley Marie stawia na większy stopień zmysłowości z dekoltem na dużo głębszym szczycie. Utrzymuje detal gipsu w dolnej części, pokryty jest dowodem elegancką warstwą tiulu. Małe kamienie w talii wyróżniają się mocniej.

Maggie Sottero
Foto: Maggie Sottero

Aby zasiać różnice, otwarty długi rękaw, oddzielony od ramion, nadaje mu bardziej autentycznego charakteru.

Maggie Sottero
Foto: Maggie Sottero

O wiele bardziej dopasowany model Luanne odważy się uwiecznić zmysłowość dzięki uderzającemu dekoltowi serca i dopasowanemu elementowi, który pozostawia spódnicę referencyjną jako eleganckie wykończenie.

Maggie Sottero
Foto: Maggie Sottero

5. Zamknięte dekolty

Osiedlając się w innych stylach, dają pokaz klasy i kobiecości idealny na jesień i zimę.

Claudia, z dekoltem do pudełka, jest modelem bez przenikliwości, z wyjątkiem licencji na rękawy i ramiona, które wygrywa w elegancji za dobrze zarządzaną i prezentowaną trzeźwość.

Maggie Sottero
Foto: Maggie Sottero

Fabienne olśniewa swoimi błyszczącymi kryształkami w talii i bokach, zwieńczonymi dekoltem w łódkę i zestawem opartym na jedwabiu, glamour i uwodzeniu. 

Maggie Sottero
Foto: Maggie Sottero

Kolejny kawałek, który emanuje oryginalnością, Hailey Lynette, pozostawia tylko ręce odsłonięte, zasłaniając resztę tkaniną z gipiury wspartą delikatną siatką. Ze starymi aromatami spódnica wygląda jak dzwon, podobnie jak rękawy, które są ubrane w falbany.

Maggie Sottero
Foto: Maggie Sottero

Aby zakończyć, okrągły dekolt i iluzja wygrywają w zmysłowości w sukience bez rękawów, dopasowanej do spódnicy, która przyjmuje efekciarskie dotknięcia czarodziejskiego pyłu.

Maggie Sottero
Foto: Maggie Sottero

Co nowego na jesień i zimę ma imię i nazwisko: Maggie Sottero. Luksus i klasycyzm otulony zmysłowością nowoczesności. Glamour z iskrą. Bez wątpienia klucz do bukolicznych ślubów roku.

Skomentuj artykuł

Tendencias para novias 2018.
10 trendów dla Panny Młodej w sezonie 2018, których nie należy przegapić. Sprawdź koniecznie!
10 tendencji dla panien młodych z 2018 roku. Nie możesz ich przegapić. Spraw, żeby były obecne w Twojej sukni ślubnej. Jeżeli tak będzie, to masz szczęście. Bądź najpiękniejszą oblubienicą.
Credits: Sweetheart
Sweetheart 2018: nowa kolekcja dla najbardziej romantycznych narzeczonych
Podkreśl figurę, wybierając jedną z tych przepięknych kreacji i stań się najbardziej romantyczną Panną Młodą!
Style 8942. Credits: Justin Alexander
Nie przegap nowości Justin Alexander 2018. Najbardziej wyjątkowe projekty ślubne!
Odkryj nowości z nowej kolekcji Justin Alexander 2018. Suknie ślubne, w których poczujesz się bardzo zmysłowo!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji