Rebecca Ingram jesień-zima 2018-2019: powrót do sensualnej klasyki

Marka Maggie Sottero Rebecci Ingram nadal zyskuje zwolenników wraz z upływem kolejnych sezonów. Na nadchodzącą jesień-zimę, przygotowała nieskazitelnie białe i klasyczne modele skierowane do nostalgicznych i współczesnych narzeczonych, które uwielbiają wracać do starszych modeli.

Rebecca Ingram
Foto: Rebecca Ingram

Nowe iluzje

Wybór iluzyjnych dekoltów, które dostarcza Rebecca Ingram, idzie o krok dalej. Są one wyrafinowane i klasyczne, ale jednocześnie rewolucyjne. Detale, które obejmują dekolt Amandy, z węzłami i eleganckimi kształtami, dostarczają klasy i wdzięku, w połączeniu z delikatną tiulową spódnicą.

Rebecca Ingram
Foto: Rebecca Ingram
Rebecca Ingram
Foto: Rebecca Ingram

Wprowadzając punkt wyrafinowania, Eliza pojawia się z wyszywanym na górze dekoltem, stworzonym przez zaledwie centymetr schludnych szczegółów. To właśnie on stanowi preludium do zawiłej górnej części przepełnionej formami, aby zrobić miejsce dla nowej i prostej tiulowej spódnicy typowej dla tancerzy baletowych.

Rebecca Ingram
Foto: Rebecca Ingram

Wydrukowane plecy

Niektórzy projektanci podkreślili znaczenie dekoltu na plecach na następny sezon. A to nie jest za mało: projekty marki Rebecca Ingram są różnorodne i eleganckie, pozostawiają szeroką przestrzeń zmysłowości. Ponieważ tył jest jedną z broni, która najlepiej pokazuje kobiecość kobiet, z jej formami i insynuacjami zasługuje na wiodącą rolę.

Projekty Mary i Deon są doskonałym przykładem na to, że plecy są częścią ciała pełnego tajemnic. Ozdobiony kwiatowymi kształtami, rozsiewany zarówno asymetrycznie, jak i symetrycznie, jego poziom uwodzenia jest prawdziwym pokazem iluzji dekoltu.

Rebecca Ingram
Foto: Rebecca Ingram
Rebecca Ingram
Foto: Rebecca Ingram

O wiele bardziej zmysłowy, by pokazać odsłonięte plecy, jest pomysł Elory, która gra z wyrafinowaniem sukni, wprowadzając niespodziankę i seksowny element. Dla dziewczyn z pazurami i delikatnością w tym samym pakiecie.

Rebecca Ingram
Foto: Rebecca Ingram

Zmysłowość szyi w kształcie litery V, zawsze obecna

Dekolt w serek nigdy nie umiera i jest największym przedstawicielem seksownej i kobiecej postaci każdej kobiety. To proste, ale pokazuje pasję w najlepszy możliwy sposób. Czyni to, sugerując, podobnie jak w projekcie Connie, przeciwdziałanie jej wytrzymałości delikatnością pięknego tiulu.

Rebecca Ingram
Foto: Rebecca Ingram

Jednym z najbardziej śmiałych linii w tej kolekcji jest ta klasyczna sukienka z bardzo sugestywnymi detalami. Głęboki dekolt uspokaja zmysłowość, a iluzyjne szelki prowadzą do końca dekoltu. Tam można obserwować jego głębokość, pozostawiając niewielką próbkę swojej niezwykłej mocy uwodzenia.

Rebecca Ingram
Foto: Rebecca Ingram

Klasyka zwycięży również w sezonie jesienno-zimowym w 2018 i 2019 roku. Bardzo prosty, płytki dekolt w kształcie litery V i próbka nieskazitelnej bieli o lekkich karbowanych kształtach. Jednocześnie klasycyzm ustępuje wyraźnym postaciom kobiet, dodając blasku wyszukanemu zestawowi.

Rebecca Ingram
Foto: Rebecca Ingram

Po raz kolejny intensywność dekoltu nadal olśniewa panny młode i gości. Sugestywny detal kontrastuje z pięknymi detalami górnej części i zmysłowym kształtem spódnicy. To jest sukces.

Rebecca Ingram
Foto: Rebecca Ingram

Magia Bonnie nie znajduje się w dekolcie, mało wyraźna i szczegółowa, z efektownymi haftami, ale w rękawach, które mieszają namacalne formy z iluzją w bardzo interesującej zmysłowości. Górna i dolna część sukienki tworzy całość i łączą się za pomocą form, które kobieta rysuje swoim ciałem, dodając uwodzicielski charakter dziełu.

Rebecca Ingram
Foto: Rebecca Ingram

Klasyki, księżniczki i syreny z wielkim sercem

Klasyczny kawałek, który pozostawia miód na ustach dzięki uderzającemu dekoltowi w kształt serca. Uwodzicielska i wyrafinowana na każdym kroku Billie, pokazuje nam, jak można wyglądać zawsze i olśniewać jak nigdy dotąd.

Rebecca Ingram
Foto: Rebecca Ingram

Dzięki opuszczonym rękawom i pięknemu wycięciu wyglądającemu niczym ogon syreny, łączy w sobie klasykę z siłą pasji i czystością tkanin.

Rebecca Ingram
Foto: Rebecca Ingram

Jedwabna księżniczka, która z ukochanym dekoltem, niemalże referencyjnym, pamięta, że historie mogą stać się rzeczywistością nawet w XXI wieku.

Rebecca Ingram
Foto: Rebecca Ingram

Rebecca Ingram, Maggie Sottero, pokazała po raz kolejny, że klasyczne stroje są potężną bronią, które do dziś olśniewa. Przeszłość zawsze powraca. W sezonie jesienno-zimowym 2018-2019 marka zrobi więcej i lepiej niż kiedykolwiek

Zobacz także:

Rebecca Ingram: stylowa księżniczka i syrena na jesień-zima 2018-2019

Powrót do przeszłości – czyli Ślub niczym „ukryty w kadrze” klasyki kinematografii

Zobacz nową kolekcję Rebecca Ingram 2018: suknie ślubne, które Cię urzekną!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Amara. Credits: Maggie Sottero
Maggie Sottero 2018: kontrasty i romantyzm w jej nowej kolekcji!
Suknie od Megan Sottero są idealne dla wszystkich kobiet. Jej propozycje na 2018 rok to pokaz elegancji i kobiecości tkwiącej w prawidziwych kobietach. To najbardziej romantyczne projekty, dzięki którym poczujesz się jak księżniczka w swoim Wielkim Dniu.
Credits: Sweetheart
Sweetheart 2018: nowa kolekcja dla najbardziej romantycznych narzeczonych
Podkreśl figurę, wybierając jedną z tych przepięknych kreacji i stań się najbardziej romantyczną Panną Młodą!
Barrington. Credits: Sottero and Midgley
Sottero i Midgley: najlepsze projekty z kolekcji 2018. Wybierz swój ulubiony!
Kolekcja, która łączy najlepszej jakości materiały wraz z niezwykłymi dodatkami, której nie możesz przegapić. Odkryj, co do zaaferowania ma dla Ciebie marka Sottero and Midgley w 2018!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji