Ed Sheeran się zaręczył! Za to my przypominamy jego najbardziej romantyczne piosenki!

Zaczynamy nowy tydzień (i rok) z wyjątkowymi wiadomościami, których przekazywanie bardzo nas cieszy. Tym razem o rękę swoją partnerkę poprosił Ed Sheeran! Wybranką jego serca jest koleżanka za szkoły, Cherry Seaborn, z którą jest w związku od 2015 roku.

Cordon Press

Foto: Cordon Press

Artysta ogłosił tą wiadomość za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, dodając następujący podpis pod wspólnym zdjęciem: “Zostałem narzeczonym tuż przed nowym rokiem. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zakochani, a nasze koty również są podekscytowane.”

Jak poinformowała Para, zaręczyny odbyły się pod koniec roku 2017, ale wiadomość przekazali dopiero w roku 2018. Na zdjęciu Para, wygląda bardzo słodko, widać ich nieskończone się szczęście. Zdjęcie ma już prawie pięć milionów “polubień”!

Jak mówił artysta, Cherry Seaborn była jedną miłości z czasów dzieciństwa muzyka, chociaż dopiero od 2015 roku, kiedy miał 26 lat, jego dojrzałość pozwoliła na sformalizowanie miłości, która od dawna istniała po obu stronach. Ponieważ jak wiemy, niewinne dzieciństwo miało kluczowe znaczenie w ich życiu.

Świat show-biznesu zawsze łączył ludzi z tego samego środowiska. Z tego powodu jest niewiarygodne, że gwiazdy takiego formatu jak Ed Sheeran (był najczęściej słuchanym muzykiem w Spotify w 2017 roku) podążył za głosem sercem i wybrał żonę, z dala od sławy.

View this post on Instagram

@marksurridge

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on

Korzystając z tego ważnego momentu w życiu najsławniejszego rudzielca ostatnich czasów, chcemy przypomnieć jego najbardziej romantyczne piosenki, rozpoczynając od piosenki pt. Perfect. Będzie ona najczęściej słuchaną  piosenką na przyjęciach weselnych w 2018 roku.

Ed Sheeran się żeni i wkrótce poznamy więcej szczegółów.  Z pewnością ich ślub będzie bardzo wyjątkowy.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Style 8942. Credits: Justin Alexander
Nie przegap nowości Justin Alexander 2018. Najbardziej wyjątkowe projekty ślubne!
Odkryj nowości z nowej kolekcji Justin Alexander 2018. Suknie ślubne, w których poczujesz się bardzo zmysłowo!
5 trendów na bukiety ślubne 2018. Odkryj je!
5 trendów na bukiety ślubne 2018. Odkryj je!
Piękne, różnorodne, kolorowe i oryginalne. To tylko niektóre cechy opisujące bukiety ślubne 2018. Tutaj znajdziesz wszystko!
11 fryzur ślubnych 2018 DIY! Wiele zdjęć!
11 fryzur ślubnych 2018 DIY! Wiele zdjęć!
Skuś się na te piękne fryzury! Możesz zrobić je samodzielnie z nasza pomocą!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji