Ed Sheeran się zaręczył! Za to my przypominamy jego najbardziej romantyczne piosenki!

Zaczynamy nowy tydzień (i rok) z wyjątkowymi wiadomościami, których przekazywanie bardzo nas cieszy. Tym razem o rękę swoją partnerkę poprosił Ed Sheeran! Wybranką jego serca jest koleżanka za szkoły, Cherry Seaborn, z którą jest w związku od 2015 roku.

Cordon Press

Foto: Cordon Press

Artysta ogłosił tą wiadomość za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, dodając następujący podpis pod wspólnym zdjęciem: “Zostałem narzeczonym tuż przed nowym rokiem. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zakochani, a nasze koty również są podekscytowane.”

Jak poinformowała Para, zaręczyny odbyły się pod koniec roku 2017, ale wiadomość przekazali dopiero w roku 2018. Na zdjęciu Para, wygląda bardzo słodko, widać ich nieskończone się szczęście. Zdjęcie ma już prawie pięć milionów “polubień”!

Jak mówił artysta, Cherry Seaborn była jedną miłości z czasów dzieciństwa muzyka, chociaż dopiero od 2015 roku, kiedy miał 26 lat, jego dojrzałość pozwoliła na sformalizowanie miłości, która od dawna istniała po obu stronach. Ponieważ jak wiemy, niewinne dzieciństwo miało kluczowe znaczenie w ich życiu.

Świat show-biznesu zawsze łączył ludzi z tego samego środowiska. Z tego powodu jest niewiarygodne, że gwiazdy takiego formatu jak Ed Sheeran (był najczęściej słuchanym muzykiem w Spotify w 2017 roku) podążył za głosem sercem i wybrał żonę, z dala od sławy.

@marksurridge

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on

Korzystając z tego ważnego momentu w życiu najsławniejszego rudzielca ostatnich czasów, chcemy przypomnieć jego najbardziej romantyczne piosenki, rozpoczynając od piosenki pt. Perfect. Będzie ona najczęściej słuchaną  piosenką na przyjęciach weselnych w 2018 roku.

Ed Sheeran się żeni i wkrótce poznamy więcej szczegółów.  Z pewnością ich ślub będzie bardzo wyjątkowy.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Miesiąc miodowy w...Nowym Jorku!
Miesiąc miodowy w...Nowym Jorku!
Amerykański miesiąc miodowy będzie idealny dla Ciebie!
KONKURS! Co powiesz na przedślubny rejs w Skandynawii? Wygraj rejs dla dwojga!
KONKURS! Co powiesz na przedślubny rejs w Skandynawii? Wygraj rejs dla dwojga!
Okres przedślubny jest niezwykle ważnym czasem dla każdej Pary Narzeczeńskiej. Co powiecie na wspólną podróż?
Najpiękniejsze miejsca na podróż poślubną! Poznaj je!
Najpiękniejsze miejsca na podróż poślubną! Poznaj je!
To tylko kilka propozycji miejsc, gdzie możecie wybrać się w podróż poślubną. Pamiętajcie, nie miejsce jest ważne tylko towarzystwo. U boku ukochanego wszędzie będzie wspaniale.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji