"Gra o Tron" inspiracją dla stylizacji ślubu i wesela (zupełnie niebiezpieczna inspiracja!)

  • more 7+

Siódmy sezon serialu HBO ,, Gra o tron” zostanie przedstawiony widzom 16 lipca jednak amerykańscy dostawcy ślubni mieli genialny pomysł na sesje inspirowaną sagą. Już dziś zapoznaj się z niesamowitymi fotografiami . Nie możesz tego przegapić. Już dzisiaj zobacz to z nami!

Gdy myślimy o ślubie w ,, Gra o tron’‘ na myśl przychodzi małżeństwo króla Joffrey, który kosztował go życie lub związek księżniczki Sansa Stark. Wesela często pojawiają się w serialu. Fotografka Katherine Elena miała duże pole do popisu w swoich pracach.

Magiczny wystrój

Jak najlepiej zaprezentować sesje w stylu ,, Gra o tron ” ? Amerykańscy dostawcy ślubni znaleźli na to doskonały sposób. Piękne kominki, gigantyczna sala bankietowa, czego chcieć więcej?

Zdobione naczynia, sztućce, kryształowe kieliszki, surowe drewniane stoły od razu przywodzą nam na myśl Grę o Tron. Przychodzi mi na myśl najpopularniejszy bohater ,, Gra o tron” Jon Snow.

Ogromne podobieństwo modeli

Nasz Pan Młody ma wąsy i brodę. W białej koszuli i czarnym garniturze wygląda jak niegrzeczny chłopiec. Jej blond włosy ukrywa diadem. Sukienka przywodzi na myśl księżniczkę Sansa Stark .

Poznaj naszych dostawców: Fotografia: Katherine Elena Photography / Lokalizacja: Smithmore Castle / Wedding Planners: Something Perfect Events i Events by Elizabeth Ashley / Suknia ślubna: RCB Fashion / Biżuteria: Heather Feather’s Art i Ambur Rose Designss / Buty: Badgley Mischka / Fryzura: Mirror Bomb Studio / pielęgnacji urody: Lauren Nicole Cirillo / Papeteria: Writing On Hearts / Pierścionki: Trumpet & Horn / Tort ślubny: Celestial Cakery / Catering: Reid’s Cafe & Catering / Kwiaty: Fuschia Moss Floral Design / stołowe: Miss Match Rentals  / Modele: Austen Taylor MauneyCourtney EdelmanMax DiNatale.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

46 Bukiety ślubne z polnych kwiatów! Cudo natury!
Bukiety ślubne z polnych kwiatów! Cudo natury!
W tej galerii odnajdziesz pomysły na najlepsze bukiety ślubne na 2018 rok. Są idealne na Twój Wielki Dzień! Pokochasz je!
24 Zawilce: kwiaty idealne na Twój wczesnowiosenny bukiet ślubny!
Zawilce: kwiaty idealne na Twój wczesnowiosenny bukiet ślubny!
Marzysz o innym bukiecie na ten najważniejszy dzień w swoim życiu? W tej galerii znajdziesz kwiat, który na pewno Ci się spodoba!
56 Bukiety ślubne! Inspiracja na Twój ślub z najpiękniejszych kwiatów!
Bukiety ślubne! Inspiracja na Twój ślub z najpiękniejszych kwiatów!
Jeżeli jeszcze nie podjęłaś decyzji w kwestii tego, jaki będziesz miała bukiet w dniu swojego Ślubu, to w naszej galerii odkryjesz 40 bukietów na rok 2018, które będą najlepiej pasowały do Twojego stylu!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji