• Magazyn

"Gra o Tron" inspiracją dla stylizacji ślubu i wesela (zupełnie niebiezpieczna inspiracja!)

Podczas gdy rozpoczął się siódmy sezon serialu "Gra o tron" na kanale HBO...to w branży ślubnej powstał pomysł na ciekawy projekt. Zobacz sesję inspirowanym tym serialem!

  • Po ślubie
  • Sponsored
  • 2017
  • USA

Siódmy sezon serialu HBO ,, Gra o tron” zostanie przedstawiony widzom 16 lipca jednak amerykańscy dostawcy ślubni mieli genialny pomysł na sesje inspirowaną sagą. Już dziś zapoznaj się z niesamowitymi fotografiami . Nie możesz tego przegapić. Już dzisiaj zobacz to z nami!

Gdy myślimy o ślubie w ,, Gra o tron’‘ na myśl przychodzi małżeństwo króla Joffrey, który kosztował go życie lub związek księżniczki Sansa Stark. Wesela często pojawiają się w serialu. Fotografka Katherine Elena miała duże pole do popisu w swoich pracach.

Magiczny wystrój

Jak najlepiej zaprezentować sesje w stylu ,, Gra o tron ” ? Amerykańscy dostawcy ślubni znaleźli na to doskonały sposób. Piękne kominki, gigantyczna sala bankietowa, czego chcieć więcej?

Zdobione naczynia, sztućce, kryształowe kieliszki, surowe drewniane stoły od razu przywodzą nam na myśl Grę o Tron. Przychodzi mi na myśl najpopularniejszy bohater ,, Gra o tron” Jon Snow.

Ogromne podobieństwo modeli

Nasz Pan Młody ma wąsy i brodę. W białej koszuli i czarnym garniturze wygląda jak niegrzeczny chłopiec. Jej blond włosy ukrywa diadem. Sukienka przywodzi na myśl księżniczkę Sansa Stark .

Poznaj naszych dostawców: Fotografia: Katherine Elena Photography / Lokalizacja: Smithmore Castle / Wedding Planners: Something Perfect Events i Events by Elizabeth Ashley / Suknia ślubna: RCB Fashion / Biżuteria: Heather Feather’s Art i Ambur Rose Designss / Buty: Badgley Mischka / Fryzura: Mirror Bomb Studio / pielęgnacji urody: Lauren Nicole Cirillo / Papeteria: Writing On Hearts / Pierścionki: Trumpet & Horn / Tort ślubny: Celestial Cakery / Catering: Reid’s Cafe & Catering / Kwiaty: Fuschia Moss Floral Design / stołowe: Miss Match Rentals  / Modele: Austen Taylor MauneyCourtney EdelmanMax DiNatale.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!