Szlafrok dla panny młodej: Przygotuj się z klasą na swój wielki dzień!

W chwili, gdy panna młoda przygotowuje się w domu na swój wielki dzień musi czuć i wyglądać wyjątkowo!

  • Dodatki
  • 2017
  • Galleries

Wesela są seria niepowtarzalnych momentów, które szczególnie Para Młoda zapamiętuje na całe życie. Ten dzień jest bardzo intensywny, od samego rana do wieczora. Już od momentu przygotowywań jest fotografowany i uwieczniany na zdjęciach. Istotne jest zatem, że w tym czasie panna młoda jest czuła się idealne podczas wykonywania fryzury ślubnej oraz makijażu. W tej galerii wybraliśmy 21 idealnych szlafroków, by czuć się idealnie podczas przygotowań.

Zdaniem naszego eksperta z ByShelly:  “ByShelly to Polska marka odzieżowa. Projekty Naszej marki są przeznaczone dla Klientów ceniących sobie oryginalność oraz poczucie dobrego smaku i gustu. Stawiamy na wysoką jakość tkanin. Dbamy o każdy szczegół od początku stworzenia projektu, wybór materiałów i dodatków po perfekcyjne wykonanie. Firma ByShelly projektuje także unikatowe szlafroki dla Panien Młodych tak, aby w czasie przygotowań w tym jednym z najszczególniejszych dni w swoim życiu wyglądały olśniewająco. Firma ByShelly większość swoich produktów personalizuje. Dba o to aby klient podczas noszenia czuł się wyjątkowo oraz oryginalnie. Projektujemy szlafroki dla Par na noc poślubną. Idealnie sprawdzają się one na prezenty dla Panny Młodej i jej bliskich oraz na wszelkiego rodzaju okoliczności.”

Możesz poznać różne style, z jednej strony, klasyczne białe z satyny lub koronki, zarówno długie, jak i krótkie, proponujemy także bardziej intensywne kolory. Transparentne szlafroki z kwiatowymi nadrukami, to doskonały wybór. Chwile przygotowań przed powiedzeniem swojemu ukochanemu: ´tak´. Sprawdź te szlafroki dla panny młodej i zainspiruje się. Spędź w sposób specjalny, rozpoczynając od przygotowań, Pokochasz je!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Ewa Bien Bielizna ślubna
ByShelly Bielizna ślubna
Bielizna Victoria Coburg Bielizna ślubna

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!