• Magazyn
  • Panna Młoda
  • Ozdoby do włosów w stylu vintage dla narzeczonych. Czy odważysz się być najbardziej wyrafinowanym?

Ozdoby do włosów w stylu vintage dla narzeczonych. Czy odważysz się być najbardziej wyrafinowanym?

Ozdoby do włosów w stylu vintage, to element, który doda Twojej ślubnej stylizacji wyjątkowego charakteru. Zapraszamy!

  • Dodatki
  • Trendy

Dodatki są ulubionym elementem przygotowań dla Panien Młodych. Dobór ich jest niezwykłe przyjemny, a do tego decyzja o nich zapada w momencie, gdy nasza ślubna stylizacja jest już wybrana i brakuje tych drobnych detali.  Akcesoria inspirowane stylem vintage to odzwierciedlenie mody panującej w całym świecie ślubnym. W tej galerii pomożemy wybrać Ci ozdoby do włosów w stylu vintage!

Publikacja

Vintage to trend, który nabierał swojego kształtu pod upływ czasu, łącząc nowoczesną stylizacją z dodatkami vintage,dzięki któremu możemy uzyskać imponujący efekt. Możemy dodać naszej stylizacji oryginalności i asprawić,że będzie wyróżniała nas od wszystkich Panien Młodych.

Takiego typu wyjątkowe ozdoby na ślub oferuje firma Koronki iwogg, która proponuje swoim Pannom Młodym to co oryginalne, misterne, w której główną  rolę odgrywają srebrne, ręcznie plecione koronki. Powstają one z kilku metrów drutu, mnóstwa cierpliwości, zapału oraz radości tworzenia. Ich delikatność doskonale współgra z cudownymi minerałami, perłami i kryształami Swarovskiego.  Różnorodność  wzorów pozwala na to by każda kobieta odnalazła w ofercie coś wyjątkowego i idealnie dopasowanego do potrzeb oraz okazji. My się w nich zakochaliśmy!

Wyzwanie polega na dobrym połączeniu sukni z dodatkami. Fryzura, dodatki, suknia muszą razem się komponować , ale także musisz czuć się w nim komfortowo, aby podczas tańca i zabawy nie uległy znacznej zmianie.  W tej galerii zostawiamy Ci kilka pomysłów na dodatki w stylu vintage stroje, które pokochasz!

Zobacz także:

Ślubne ozdoby do włosów są jeszcze bardziej wyjątkowe. Odkryj je!

Ślubne upięcia z kręconych włosów: loki w wersji ślubnej

Fryzura ślubna z rozpuszczonych włosów! Naturalne i zawsze bardzo modne!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Koronki iwogg Biżuteria ślubna

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Ozdoby do włosów w stylu vintage dla narzeczonych. Czy odważysz się być najbardziej wyrafinowanym?