Relacja z Polskiej Gali Ślubnej w Pałacu Kultury i Nauki. Koniecznie przeczytaj!

  • more 30+

Miniony weekend 13-14 stycznia pomimo, że temperatura na zewnątrz spadła poniżej -5 st. C , był w Warszawie intensywny i pełen atrakcji, które rozgrzały wszystkich odwiedzających targi Polska Gala Ślubna w Pałacu Kultury i Nauki.

Impreza przyciągnęła tłumy narzeczonych, którzy planują swój ślub w roku 2018 jak również takie pary, które planują tę uroczystość na rok 2019. A biorąc pod uwagę fakt, że na targach swoją ofertę pokazuje ponad 300 ślubnych marek i można porozmawiać z każdym wystawcą, zatem Ci, którzy tutaj przychodzili mogli zorganizować sobie własny ślub od A do Z. Mieli do wyboru oferty z propozycjami klasycznymi, stylizowanymi w klimacie eleganckiego glamour czy boho i vintage, poprzez pomysły ultranowoczesne, po unikalne i bardzo oryginalne, aż po mocno spersonalizowane.

Specjalnie na targi Polska Gala Ślubna wielu wystawców przyszykowało premiery swoich produktów albo oferowało możliwości zakupu podczas targów na bardzo korzystnych finansowo warunkach. Tłumy na stoiskach firm jubilerskich świadczyły o olbrzymim zainteresowaniu ślubnymi obrączkami. Jubilerzy, oferując super promocje tylko na targach, podpisywali umowy na najnowsze wzory obrączek. Stoiska ze ślubnymi dekoracjami i papeterią ślubną prezentowały wzory i kolory, które będą „must have” na ślubach w tym roku.

Fotografowie i filmowcy prezentowali najnowsze możliwości technologiczne, które uatrakcyjnią zrealizowany reportaż ze ślubu. Specjaliści od makijażu i fryzur doradzali przyszłym pannom młodym jaką fryzurę wybrać i jaki makijaż wykonać, aby cały „look” panny młodej był dopracowany do ostatniego szczegółu. Dla szukających miejsca na przyjęcie weselne nie zabrakło propozycji ciekawych lokali, hoteli i oryginalnych miejsc, w których można zaplanować przyjęcie weselne, a nawet zorganizować ślub cywilny w plenerze. A dla tych, którzy szukali prawdziwych okazji cenowych stworzone zostało specjalnie miejsce, w którym kilka warszawskich salonów ślubnych zaoferowało do sprzedaży suknie ślubne w bardzo atrakcyjnych cenach. Suknię ślubną można było kupić już od 99 złotych. Oczywiście to była tylko jedna z propozycji, ale faktycznie oferta cenowa na pozostałe modele wyprzedażowe była na tyle atrakcyjna, że do przymierzalni ustawiały się tłumy.

I najważniejsze – pokazy mody ślubnej na długim prawie 30 metrowym wybiegu przyciągały tłumy narzeczonych. To właśnie wokół wybiegu dla modelek gromadziły się setki narzeczonych, którzy siedząc na wygodnych krzesłach mogli podziwiać co świat mody ślubnej ma do zaoferowania w nadchodzącym ślubnym sezonie 2018. I aby nie zmuszać Państwa tylko do czytania opisów tego co działo się na targach prezentujemy kilkanaście fotografii, które obrazują klimat tej wielkiej imprezy targowej.

Skomentuj artykuł

28 Największe w Polsce Targi Ślubne w Warszawie! Nie możesz tego przegapić!
Największe w Polsce Targi Ślubne w Warszawie! Nie możesz tego przegapić!
Targi „Polska Gala Ślubna” to wydarzenie, którego nie możesz przegapić! Ta olbrzymia liczba firm to gwarancja dla każdej pary narzeczonych, że znajdzie tutaj to czego szuka.
34 Suknie ślubne Rina Cossack 2018. Trzy słowa: elegancja, nowoczesność i ponadczasowość!
Suknie ślubne Rina Cossack 2018. Trzy słowa: elegancja, nowoczesność i ponadczasowość!
Ideą, która od zawsze przyświeca kolekcji ślubnej jest pokazanie, że moda ślubna może być wygodna, lekka, wykonana z bardzo dobrych gatunkowo tkanin, a jednoczenie przystępna cenowo. To klasyka ślubna skomponowana na nowo, zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami. W modelach na sezon 2018 znajdziemy motywy z piór, odkryte ramiona, falbany, lekkie tiule, szlachetne jedwabie i francuską koronkę. Wszystkie fasony, kroje i ciecia są przemyślane tak, aby podkreślały kobiece kształty.
50 Suknie ślubne Laure de Sagazan 2018: niespotykane dla nowoczesnych kobiet
Suknie ślubne Laure de Sagazan 2018: niespotykane dla nowoczesnych kobiet
Suknie Laure de Sagazan idealnie wpisują się w najnowsze trendy ślubne. Każda Panna Młoda , która śledzi najnowsze trendy w modzie powinna zapoznać się z naszymi propozycjami .

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji