• Magazyn

Relacja z Polskiej Gali Ślubnej w Pałacu Kultury i Nauki. Koniecznie przeczytaj!

Miniony weekend 13-14 stycznia pomimo, że temperatura na zewnątrz spadła poniżej -5 st. C , był w Warszawie intensywny i pełen atrakcji, które rozgrzały wszystkich odwiedzających targi Polska Gala Ślubna w Pałacu Kultury i Nauki.

  • Po ślubie
  • Sponsored
  • Zk Events
  • 2018
  • Mazowieckie

Miniony weekend 13-14 stycznia pomimo, że temperatura na zewnątrz spadła poniżej -5 st. C , był w Warszawie intensywny i pełen atrakcji, które rozgrzały wszystkich odwiedzających targi Polska Gala Ślubna w Pałacu Kultury i Nauki.

Impreza przyciągnęła tłumy narzeczonych, którzy planują swój ślub w roku 2018 jak również takie pary, które planują tę uroczystość na rok 2019. A biorąc pod uwagę fakt, że na targach swoją ofertę pokazuje ponad 300 ślubnych marek i można porozmawiać z każdym wystawcą, zatem Ci, którzy tutaj przychodzili mogli zorganizować sobie własny ślub od A do Z. Mieli do wyboru oferty z propozycjami klasycznymi, stylizowanymi w klimacie eleganckiego glamour czy boho i vintage, poprzez pomysły ultranowoczesne, po unikalne i bardzo oryginalne, aż po mocno spersonalizowane.

Specjalnie na targi Polska Gala Ślubna wielu wystawców przyszykowało premiery swoich produktów albo oferowało możliwości zakupu podczas targów na bardzo korzystnych finansowo warunkach. Tłumy na stoiskach firm jubilerskich świadczyły o olbrzymim zainteresowaniu ślubnymi obrączkami. Jubilerzy, oferując super promocje tylko na targach, podpisywali umowy na najnowsze wzory obrączek. Stoiska ze ślubnymi dekoracjami i papeterią ślubną prezentowały wzory i kolory, które będą „must have” na ślubach w tym roku.

Fotografowie i filmowcy prezentowali najnowsze możliwości technologiczne, które uatrakcyjnią zrealizowany reportaż ze ślubu. Specjaliści od makijażu i fryzur doradzali przyszłym pannom młodym jaką fryzurę wybrać i jaki makijaż wykonać, aby cały „look” panny młodej był dopracowany do ostatniego szczegółu. Dla szukających miejsca na przyjęcie weselne nie zabrakło propozycji ciekawych lokali, hoteli i oryginalnych miejsc, w których można zaplanować przyjęcie weselne, a nawet zorganizować ślub cywilny w plenerze. A dla tych, którzy szukali prawdziwych okazji cenowych stworzone zostało specjalnie miejsce, w którym kilka warszawskich salonów ślubnych zaoferowało do sprzedaży suknie ślubne w bardzo atrakcyjnych cenach. Suknię ślubną można było kupić już od 99 złotych. Oczywiście to była tylko jedna z propozycji, ale faktycznie oferta cenowa na pozostałe modele wyprzedażowe była na tyle atrakcyjna, że do przymierzalni ustawiały się tłumy.

I najważniejsze – pokazy mody ślubnej na długim prawie 30 metrowym wybiegu przyciągały tłumy narzeczonych. To właśnie wokół wybiegu dla modelek gromadziły się setki narzeczonych, którzy siedząc na wygodnych krzesłach mogli podziwiać co świat mody ślubnej ma do zaoferowania w nadchodzącym ślubnym sezonie 2018. I aby nie zmuszać Państwa tylko do czytania opisów tego co działo się na targach prezentujemy kilkanaście fotografii, które obrazują klimat tej wielkiej imprezy targowej.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!