Sottero and Midgley 2018: kolekcja dla Panien Młodych romantycznych i na czasie!

Subtelność oraz savoir faire, dopadowane do potrzeb nowoczesnych kobiet w najnowszej kolekcji marki „Sottero and Midgley”. Na co czekasz?

  • Style sukien
  • International
  • 2018
  • Sottero & Midgley

Wśród sukien ślubnych, króluje przede wszystkim komfort i naturalność, które tak bardzo cenią sobie nowoczesne kobiety. Dlatego właśnie, marka „Sottero and Midgley” stworzyła unikalną kolekcje, która zespoliła oba trendy, nadając im kobiecego oraz kosmopolitycznego charakteru. Nie przegap zatem naszej galerii prezentującej najnowsze modele z kolekcji Sottero and Midgley 2018”!

Wśród propozycji marki „Sottero and Midgley” znajdziemy odniesienie do najnowszych trendów, jak i eleganckiej klasyki. Kolekcja skupia się na odłoniętych plecach, których zadaniem jest dodanie Pannie Młodej szyku i zmysłowości. Potraktuj dekold na plecach jako swojego sprzymierzeńca w tworzeniu stylizacji swoich marzeń, poprzez połączenie go ze spektakularnie udekorowanym przodem sukni. Ponadto, kolekcja zachwyca nas również innymi propozycjami dekoldów oraz wycięć, które należą do ulubionych modeli Panien Młodych, na przykład suknie typu syrenki, księżniczki, iluzje, bez ramiączek, czy też z odsłoniętymi ramionami. Wszystkie suknie zaprojektowane zostały, dzięki użyciu dobrej jakości materiałów, połączonych z imponującymi haftami, przeplatającymi się z najlepszymi gatunkami jedwabiu, tiulu oraz koronki.

Najnowsza kolekcja „Sottero and Midgley” prezentuje się wspaniale, ponieważ marka z roku na rok ulepsza swoją technikę tworzenia, jak i wzory znajdujące się na sukniach. Ponadto, subtelne kroje mają za zadanie sprawić, aby Twoja figura wyglądała zjawiskowo. Nie przegap tej przepięknej kolekcji! Subtelność oraz savoir faire, dopadowane do potrzeb nowoczesnych kobiet w najnowszej kolekcji marki „Sottero and Midgley”. Na co czekasz?

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Maggie Sottero Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!