Pierścionek zaręczynowy ukryty w naszyjniku na rok, a narzeczona nie wiedziała, że ma na szyji cały rok swój pierścionek!

Każda kobieta marzy o wyjątkowych zaręczynach. To w końcu jest wyjątkowy moment, który każda z nas chce zapamiętać, żeby wracać do niego przez całe życie. Mężczyznom jest coraz trudniej zaskoczyć swoje ukochane. Istnieje tysięcy sposobów by poprosić ukochaną kobietę o rękę,ale czy wpadniesz na tak oryginalny sposób jak bohater naszej opowieści Terry. Ten romantyk ukrył pierścionek zaręczynowy dla swojej ukochanej w naszyjniku. Klasyczna kolacja, wino, kwiaty i skrzypek nie są w stylu naszego bohatera.

Podczas pierwszej rocznicy Terry podarował narzeczonej wisiorek. Dwie rzeźbione symetrycznie części z miejscem idealnym do ukrycia pierścionka. Wszystko było eleganckie i idealnie zamaskowane. Jednym słowem szyk, klasa i styl. To są cechy, które ceni sobie każda kobieta. Nic więc dziwnego, że Ana była pod wielkim wrażeniem samego tego prezentu Osiemnaście miesięcy później para wybrała się do Smoo Cave w Szkocji. To miejsce jest piękne i tajemnicze. Tam nasz bohater wymyślał różne sposoby by wziąć do ręki wisiorek swojej ukochanej. Jakie było zaskoczenie Any, gdy Terry przed nią uklęknął możemy sobie wyobrazić . Terry opracował doskonały plan by zaskoczyć swoją ukochaną . Poprosił ją by została z nim na zawsze. Odpowiedź brzmiała oczywiście tak.

Ta historia wyróżnia się na tle innych opowieści o zaręczynach. Wy też możecie stworzyć swoją romantyczną historię i stać się jej bohaterami. Nie przegap podsumowania video tej pięknej historii. Zachwyć się już dziś. Obejrzyj razem ze swoim ukochanym a nuż zainspiruje go to do bajkowych oświadczyn.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji