Pierścionek zaręczynowy ukryty w naszyjniku na rok, a narzeczona nie wiedziała, że ma na szyji cały rok swój pierścionek!

Każda kobieta marzy o wyjątkowych zaręczynach. To w końcu jest wyjątkowy moment, który każda z nas chce zapamiętać, żeby wracać do niego przez całe życie. Mężczyznom jest coraz trudniej zaskoczyć swoje ukochane. Istnieje tysięcy sposobów by poprosić ukochaną kobietę o rękę,ale czy wpadniesz na tak oryginalny sposób jak bohater naszej opowieści Terry. Ten romantyk ukrył pierścionek zaręczynowy dla swojej ukochanej w naszyjniku. Klasyczna kolacja, wino, kwiaty i skrzypek nie są w stylu naszego bohatera.

Podczas pierwszej rocznicy Terry podarował narzeczonej wisiorek. Dwie rzeźbione symetrycznie części z miejscem idealnym do ukrycia pierścionka. Wszystko było eleganckie i idealnie zamaskowane. Jednym słowem szyk, klasa i styl. To są cechy, które ceni sobie każda kobieta. Nic więc dziwnego, że Ana była pod wielkim wrażeniem samego tego prezentu Osiemnaście miesięcy później para wybrała się do Smoo Cave w Szkocji. To miejsce jest piękne i tajemnicze. Tam nasz bohater wymyślał różne sposoby by wziąć do ręki wisiorek swojej ukochanej. Jakie było zaskoczenie Any, gdy Terry przed nią uklęknął możemy sobie wyobrazić . Terry opracował doskonały plan by zaskoczyć swoją ukochaną . Poprosił ją by została z nim na zawsze. Odpowiedź brzmiała oczywiście tak.

Ta historia wyróżnia się na tle innych opowieści o zaręczynach. Wy też możecie stworzyć swoją romantyczną historię i stać się jej bohaterami. Nie przegap podsumowania video tej pięknej historii. Zachwyć się już dziś. Obejrzyj razem ze swoim ukochanym a nuż zainspiruje go to do bajkowych oświadczyn.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji