Zaręczyny sześcioma pierścionkami! NEWS!

Ten człowiek przygotował się na każdą możliwą okoliczność ! Wybierając pierścionek zaręczynowy dla ukochanej osoby, zawsze coś może pójść nie tak - może się jej nie spodobać kamień, nie przypasować wzór pierścionka bądź też jego rozmiar. Były sportowiec, Dennis Brown II znalazł idealne rozwiązanie : aby pierścionek pasował i sprostał wszelkim oczekiwaniom ukochanej, w dniu oświadczyn, miał w swojej torbie sześć różnych pierścionków zaręczynowych. Ale to jeszcze nie koniec historii !

  • Zaręczyny
  • Oświadczyny
  • Oryginalny
  • Para

Ten człowiek przygotował się na każdą możliwą okoliczność ! Wybierając pierścionek zaręczynowy dla ukochanej osoby, zawsze coś może pójść nie tak – może się jej nie spodobać kamień, nie przypasować wzór pierścionka bądź też jego rozmiar.

Publikacja

Były sportowiec, Dennis Brown II znalazł idealne rozwiązanie : aby pierścionek pasował i sprostał wszelkim oczekiwaniom ukochanej, w dniu oświadczyn, miał w swojej torbie sześć różnych pierścionków zaręczynowych. Ale to jeszcze nie koniec historii !

Brown zadbał o to, żeby oświadczyny były naprawdę niesamowite. Oprócz kupienia sześciu pierścionków, Brown wynajął także penthouse w Miami, zatrudnił firmę, zajmującą się planowaniem imprez, stylistów, profesjonalnego fotografa, florystę oraz osobę odpowiedzialną za koordynację całej imprezy. 

Brown oświadczył się swojej ukochanej, klękając przed ogromnym banerem, na którym widniał napis : „Dziś, w tym szczególnym dniu, moim największym marzenim jest wywołanie uśmiechu na twojej twarzy. Ponieważ nie ma większego prezentu, który mógłbym ci dać (…) Jesteś kobietą, której udało mi się przekonać, że wszystko czego szukam: bratnia dusza, kochanka oraz najlepsza przyjaciółką, może być ukryte w tak zaskakująco pięknej osobie”.

Oczywiście sportowiec, chcąc się podzielić tą przepiękną chwilą ze innymi, od razu opublikował oświadczyny na Instagramie. Nie zabrakło też licznych filmików ani zdjęć:

Arara, bez chwili zastanowienia, z radością  przyjęła oświadczyny Dennisa i spośród sześciu pierścionków o rozmaitych wzorach, wybrała pierścionek zaręczynowy z diamentami w formie kropli. 

Co się stało z pozostałymi pierścionkami ? Nie wiemy. To pytanie zostanie bez odpowiedzi.  Jak myślisz jak będą wyglądały twoje zaręczyny? Ten artykuł pomoże ci wyborze pierścionka zaręczynowego.

Zobacz także:

“Wyjdziesz za mnie” – zaręczyny na wiele sposobów

Jak wybrać obrączki ślubne?

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!